Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@sell_your_soul: Nie widzę tego w Library. A powiedz mi, jak skopiuję zawartość pakieru programu (Contents) i potem go podmienię to coś mi da?
- 1
@Bolns_Sesz: tutaj masz instrukcję: https://www.evernote.com/shard/s661/sh/047eb0b2-6884-4182-b71a-56e210033127/3b68f5f87fb745d1
Wymieniłem w #macbook Air 2012 baterię na nową Green Cell z @SwiatBaterii przy próbie uruchomienia laptopa nic się nie dzieje. Jeśli jest podłączony zasilacz to można go uruchomić, ale pokazuje, że bateria nie jest zainstalowana. Po podłączeniu ponownie baterii fabrycznej wszystko działa. Jakieś pomysły jak to naprawić czy raczej trafiłem na baterię z defektem?
#apple
#apple
@rychu_cmg: Hej! Napisz do nas na info@swiatbaterii.pl. Jeśli była wadliwa sztuka to na pewno wymienimy :)
Mirki, zakładając że #apple wypuści niedługo nowego #macbook air, zgodnie z domysłami branży, to czy warto go będzie kupić do #programowanie ? Mam już dość swojego gówna od #lenovo, przydało by się coś co nie waży 2kg i da się to zabrać na uczelnię w małej torbie. Ogólnie obserwuję sprzęty konkurujące z MBA, ale nie widzę kompletnie nic godnego uwagi :/
@gazowany_smalec: Makbooki (i OSX) do programowania są bardzo, bardzo przyjemne. Polecam.
- 3
@xetrov: to chyba zalezy od tego co robisz, ja mam od nowsci 2014 pro 16gb 2.8ghz bodajze i mimo, ze czasami musze odpalic dwie ciezkie jak krowy vm + docker latajacy natywnie + ide to nigdy nie moglem narzekac. Z kolei w biurze ufundowali nam pieklo z dell xps i to jest dramat jak to dziala, jeszcze pod linuxem jakotako, ale szczesliwi wybrancy windowsa cierpia jak cholera
konto usunięte via iOS
- 2
konto usunięte via iOS
- 0
@jam_nick: Nie slyszalem o tym. Nie wydaje mi sie szczerze mowiac. Przynajmniej nie jako minimum. Jako opcje moze
@jam_nick: nie bedzie 32 bo nie ma jeszcze tych procesorow - beda na jesien wiec odpada, prawdopodobnie beda te same pro z intelem serii 8 i tyle
Takie pytanie z innej beczki, w jakie gry moge pograć na macbooku 13 z 2017r 2.3 8/128? TAK WIEM MACBOOK NIE SŁUZY DO GRANIA
#macbook
#macbook
- 1
@MaddoxX1911: gdybym był bogaty to kupiłbym sobie wersje z TB wiekszym dyskiem i 16gb ramu. Po prostu zawsze chciałem mieć a jak na pierwszego lapka to spoko wybór według mnie plus gdy masz iphona
- 4

@Refurb_: no to przykro mi ale faktycznie masz
wadliwy model, moja podstawowa 13” z 2014 śmiga przepięknie z photoshopiem, safari i innymi p--------i w tle ¯_(ツ)_/¯
wadliwy model, moja podstawowa 13” z 2014 śmiga przepięknie z photoshopiem, safari i innymi p--------i w tle ¯_(ツ)_/¯
- 2
- 1
@4nietwojinteres4: mail, kalendarz, spotify itp.
@apek: jak uważasz wielu osoba 13 cali wystarcza plus trzynastka jest dużo bardziej mobilna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zerthimon: A to jest marzenie umotywowane czym? Nie lepszy będzie Surface? Pracowałeś kiedyś na Macu?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Od wczoraj bawię się macbookiem pro 2017. Jestem zachwycony. Gładzik i głośniki - masakra.
Mam apki z których korzystam, jest Visual Paradigm i Postgres. Czego chcieć więcej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mam apki z których korzystam, jest Visual Paradigm i Postgres. Czego chcieć więcej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 0
@lewe_konto: tak, osoby ktore nigdy nie mialy macbooka w rece ( ͡° ͜ʖ ͡°) i #pcmasterrace czy inne gowna typu #apple za drogie i dlatego jest ciulowe. ¯\_(ツ)_/¯
@strean: W sumie racja ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja sprzedałem #pcmasterrace i nie żałuję ani złotówki wydanej na maca :)
- 9
- 3
Hej Mirki,
z racji że tutaj dobrze indeksuje, to wrzucam informację.
W poniedziałek (23.04.2018) znajomemu włamali się do auta przy Urzędzie Skarbowym Warszawa - Praga i ukradli z bagażnika plecak w którym znajdował się m.in. Macbook Air 13 o nr seryjnych: FVFVKZ8VJ1WK. Jeśli ktoś przeglądając portale aukcyjne trafiłby na komputer o powyższych danych, to proszę o kontakt ze mną lub policją.
#apple #macbook #warszawa
z racji że tutaj dobrze indeksuje, to wrzucam informację.
W poniedziałek (23.04.2018) znajomemu włamali się do auta przy Urzędzie Skarbowym Warszawa - Praga i ukradli z bagażnika plecak w którym znajdował się m.in. Macbook Air 13 o nr seryjnych: FVFVKZ8VJ1WK. Jeśli ktoś przeglądając portale aukcyjne trafiłby na komputer o powyższych danych, to proszę o kontakt ze mną lub policją.
#apple #macbook #warszawa
@Sasior: nie wiesz czy to przypadkowy łup czy wiedzieli, że jest tam laptop i po niego przyszli?
- 1
@wonsz_smieszek: na 90% przypadkowy łup
Siemka ludzie, co uważacie o oklejaniu laptopów stickerami, fajne czy raczej wiesniackie? Jakie strony z naklejkami możecie polecić? #laptopy #naklejki #stickerbomb #macbook
źródło: comment_NoHbKvM9xweZybIRHISW19WZ5PrKdxHO.jpg
Pobierz- 299
@4nietwojinteres4: wiesniackie
- 511
#macbook Pro 2014, podstawowa konfiguracja. Podczas nocy zaczął tracić około 30% baterii. Przy użytkowaniu nie zauważam szybszego zużycia energii. Mogę jakoś sprawdzić kiedy się usypia albo co mu to utrudnia? Co mogę sprawdzić?
Zamykam klapę i nie wyłączam systemu.
Coconut mówi 88,9% pojemności, good, 567 cyklów.
Zamykam klapę i nie wyłączam systemu.
Coconut mówi 88,9% pojemności, good, 567 cyklów.
@frontendowiec: to może być spowodowane power napem, kiedyś mail.app właśnie w trybie uśpienia drainował mi baterię i pomogło usunięcie konta pocztowego i dodanie go na nowo. Spróbuj wyłączyć Power Nap i zobacz jakie będą efekty
@frontendowiec: musiałbyś przejrzeć wszystkie procesy odpalone z konta Twojego użytkownika, wrzuć do terminala komendę
ps -x > dd.log i podeślij mi plik dd.log który będzie w katalogu domowym#macbook Kto mi powie please jaki kabel mam kupic aby zrobic daisy chianing na Macbook Air 2017? Albo cokolwiek aby podlaczyc dwa monitory DELL z DP 1.2? U2414Hb
@pc386toHD mini display port -> display port. Dodatkowo dwustronny display port by podłączyć monitor do monitora
- 0
@kostniczka versja 1.2 tak? Mam jakiś kabel ale daje tylko mirror
- 1
- 2
W Saturnie jest teraz fajna promka na Macbooka Pro.
Podstawowy model 8GB / 128GB wyrwałem na 4950zł przy odbiorze osobistym ;)
O 500zł taniej niż normalnie. W iSpocie chciałem go dziś kupić za 6400 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Miałem brać używanego, model 2015 za 3400zł, ale za taką kasę to
Podstawowy model 8GB / 128GB wyrwałem na 4950zł przy odbiorze osobistym ;)
O 500zł taniej niż normalnie. W iSpocie chciałem go dziś kupić za 6400 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Miałem brać używanego, model 2015 za 3400zł, ale za taką kasę to























#macbook #laptopy