Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@lubie_spac: ale co ma z tego wynikać? Skoro ma ram to dobrze, że z niego korzysta. Jeśli też potrafi go zwalniać na potrzeby aplikacji o wiekszym priorytecie to wszystko gra.
Dziwna ta obsesja na punkcie zużywania jak najmniejszej ilości ramu. Lepiej jak ram jest używany przez system czy aplikację zamiast co chwile doczytywać dane z dysku
Dziwna ta obsesja na punkcie zużywania jak najmniejszej ilości ramu. Lepiej jak ram jest używany przez system czy aplikację zamiast co chwile doczytywać dane z dysku
konto usunięte via iOS
- 1
@mati9815: wstydu nie masz za grosz
Mireczki od #apple pomocy. Brat mnie męczy żeby mu przeinstalować system na #macbook air (połowa 2012, obecnie ma yosemite).
1. Czy potrzebuje do tego pendrive z instalacją systemu?
2. Czy mogę taki pendrive zrobić pod windowsem?
3. Jeśli wystarczy uruchomić narzędzia dyskowe i dać jakaś opcje reinstalacji to czy ściągnie mu się yosemite czy nie daj Boże jakiś nowszy system, który r------e tego staruszka?
#komputery #
1. Czy potrzebuje do tego pendrive z instalacją systemu?
2. Czy mogę taki pendrive zrobić pod windowsem?
3. Jeśli wystarczy uruchomić narzędzia dyskowe i dać jakaś opcje reinstalacji to czy ściągnie mu się yosemite czy nie daj Boże jakiś nowszy system, który r------e tego staruszka?
#komputery #
Jakie macie temperatury działania Macbooka Pro 13 2017 bez touchbara? U mnie jest to ok. 40 stopni CPU w momencie gdy mam otwarte 6 zakładek w Safari, więc może nie jest to duża temperatura, ale gdy trochę bardziej go używam to zaczyna się grzać i jest po prostu ciepły/bardzo ciepły. Używałem Maca Aira przez ostatnie 2 lata i jedyny moment gdy naprawdę był ciepły i włączał się wentylator to gdy odpaliłem WoWa
@norbert22: jak masz 32 stopnie na zewnątrz to całkiem logiczne jest że komputer też będzie się grzał. Ja mam '15 w maksymalnej opcji i trzyma 35-40 przy kilku zakładkach safari.
- 1
@RoundStic: No ja po kilku dniach używania mam takie wrażenia, że może nie ma tragedii, ale jest ciepły i zdarzy się, że naprawdę zrobi się gorący, ale rzadko. Poza tym gdzieś mam jak ciepły jest koło ekranu, natomiast powinien być zimny blisko touchpada, a tak nie jest i właśnie w takie upały robi się mało komfortowo.
- 18
Siema, Mireczki! #rozdajo ochraniacze na logo Apple dla MacBooków i MacBooków Pro. Twardość 9H, powłoka ceramiczna. Dzięki niemu już nigdy nie będziesz martwić się o rysy na ukochanym jabłuszku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#apple #macbook #macbookpro
Tak gotowy produkt prezentuje się na MacBooku Pro w kolorze Gwiezdna Szarość:
#apple #macbook #macbookpro
Tak gotowy produkt prezentuje się na MacBooku Pro w kolorze Gwiezdna Szarość:
źródło: comment_6WCdrZhAe707KZgzns3fREo7d2heVyRs.jpg
Pobierz- 20
@Heheszko_I: j--------e. -.-
- 3
xDDDDDD
Elo #macbook
na jakim sprzęcie pracujecie i co robicie?
Rozglądam się za drugim laptopem i fajnie żebym mógł na nim odpalić visual studio I coś tam pokodować
na jakim sprzęcie pracujecie i co robicie?
Rozglądam się za drugim laptopem i fajnie żebym mógł na nim odpalić visual studio I coś tam pokodować
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@basia15: Air nie ma retiny, ogolnie to dosc leciwy juz sprzet, komfort "ekranu" bedzie podobny jak na innych laptopach 13'' z podobna rozdzielczoscia.
- 1
#apple #macbook
Wyświetlacz mi świruje od paru dni w Macbook Air. takie paski jakby się robią w tle, nie jest to zbyt widoczne ale czasem przeszkadza. Kupowany był w USA przez wujka, gwarancja do 2 sierpnia (jutro)... Co teraz? Jak się przez stronę umówię na naprawę to się liczy data przyniesienia sprzętu i tak? Co mogę zrobić?
Wyświetlacz mi świruje od paru dni w Macbook Air. takie paski jakby się robią w tle, nie jest to zbyt widoczne ale czasem przeszkadza. Kupowany był w USA przez wujka, gwarancja do 2 sierpnia (jutro)... Co teraz? Jak się przez stronę umówię na naprawę to się liczy data przyniesienia sprzętu i tak? Co mogę zrobić?
- 2
Mireczki co mają #macbookpro od #apple i kodzą na #androiddev - jak Wam chodzi Android Studio i emulator? i7 starczy czy brać i9? i to samo pytanie co do RAMu - 16Gb czy 36Gb?
Idealnie jakby płynnie działał na i7 i 16Gb, ale jak będzie jakaś drastyczna różnica przy którymś z tych parametrów to wolę dołożyć do bogatszej wersji.
#macbookpro #macbook
Idealnie jakby płynnie działał na i7 i 16Gb, ale jak będzie jakaś drastyczna różnica przy którymś z tych parametrów to wolę dołożyć do bogatszej wersji.
#macbookpro #macbook
@mdfk: podobno i9 ma masaktyczny throttling przy którym nieraz wypada gorzej niż starsze i7 https://www.youtube.com/watch?v=Dx8J125s4cg deweloperka na i7 i 16gb z sensownie skonfigurowanym AS i jednym emulatorem na chodzie powinna być bardzo płynna i szybka. ja mam starszy i7 (2014) i 8gb i potrafi sie zadławić
- 1
@darck: Nie odpowiem Ci na twoje pytanie, ale z doswiadczenia wiem, ze moj projekt na macbook pro i5/8GB buduje sie praktycznie z taka sama predkosci jak na moim PC z i7(7th gen)/16GB ramu (przyrost predkosci max 5%-10%). Bardziej narzekam na brak dodatkowej 8GB w macbooku bo jak mu brakuje pamiec to potrafi budowac nawet i 3 albo i 4 minut. Wiec moim zdaniem do anddev potrzebujesz sie skupic bardziej na
konto usunięte via iOS
- 1
@Nild: powinieneś mieć plusika na wysokości napisu wallet. Jeśli go nie masz, to:
- albo masz region ustawiony na kraj, w którym Apple Pay nie ma (np. Niemcy)
- albo telefon nie jest zsynchronizowany z serwerami Apple
Jeśli masz region ustawiony na polski, to możesz zrestartować telefon lub wylogować z Apple ID i zalogować ponownie.
- albo masz region ustawiony na kraj, w którym Apple Pay nie ma (np. Niemcy)
- albo telefon nie jest zsynchronizowany z serwerami Apple
Jeśli masz region ustawiony na polski, to możesz zrestartować telefon lub wylogować z Apple ID i zalogować ponownie.
@bartfto: nie, OP sam przyznał że miał zły region a poza tym wystarczy żeby był napis wallet i plusik - brak plusa to brak Apple Pay
Warto dopłacać do MacBooka Pro 2018, czy lepiej oszczędzić te 500 zł? Chodzi oczywiście o wersje z TB. #macbook #apple #macos #ios #technologia
Tak wiem, za te cenę miałbym PC na 30 lat, dzięki za takie rady.
Tak wiem, za te cenę miałbym PC na 30 lat, dzięki za takie rady.
MacBook air 13" - warto? Od urodzenia na okienkach, a teraz z kompa korzystam bardzo mało, i pomyślałem że jak już kupuje coś do Netflixa, Spotify i surfowania po necie to bym zobaczył jak się żyje z japkiem.
Będzie dla niego wsparcie przez najbliższe kilka lat czy ma wyjść coś nowego w ciągu kilku miesięcy i warto poczekać?
#apple #macbook #laptopy
Będzie dla niego wsparcie przez najbliższe kilka lat czy ma wyjść coś nowego w ciągu kilku miesięcy i warto poczekać?
#apple #macbook #laptopy
@krzychmiel: moga ci odmówić naprawy
- 7
Hej mirabelki i mirki! Z przyjemnością informujemy, iż zakończyliśmy proces wdrażania obsługi #paczkomaty i od dnia dzisiejszego, sprzęt do serwisu można zostawić w ponad 2750 miejscach w 428 miejscowościach! A to wszystko bez deklaracji miejsca i czasu odbioru oraz bez oczekiwania na przyjazd kuriera!
Aby skorzystać z tej opcji wystarczy jak dotychczas wypełnić formularz wysyłki z zaznaczeniem chęci skorzystania z Paczkomatu, wydrukować przesłany list przewozowy i udać się w odpowiadającym
Aby skorzystać z tej opcji wystarczy jak dotychczas wypełnić formularz wysyłki z zaznaczeniem chęci skorzystania z Paczkomatu, wydrukować przesłany list przewozowy i udać się w odpowiadającym
źródło: comment_VRbVTzFXyTBzE077QYW2OwmlzW8piLyA.jpg
Pobierz- 4
@s_t_u_l_e_j: Kurna, wiadomo! Dlatego zmieniamy w przyszłym tygodniu nazwę na Ksiaolajf
@MacLife: Zastanawia mnie jedna rzecz - na stronie chwalicie się, że używacie oryginalnych części Apple (bo tak należy rozumieć zapis "Oryginalne części, dokładnie takie jak fabryczne"). Jakim cudem jest to możliwe, skoro nie jesteście autoryzowanym serwisem Apple, a Apple nie prowadzi sprzedaży części?
@notedeagle: zobacz na stronie producenta jak jest a nie w appstore
- 1
@tenloginjestpowazny: Spróbuj utworzyć nowy profil, uruchomisz dzięki temu przeglądarkę bez dodatków i z domyślnymi ustawieniami, więc jeśli tam pójdzie to będzie wiadomo, że to albo jakiś dodatek albo ustawienia. Mógłbyś wtedy sprawdzić dodatki albo przywrócić ustawienia domyślne, taka operacja usuwa też dodatki, ale czasem pomaga - tutaj możesz przeczytać co i jak.
- 1
@moooka: dzieki za pomoc. Zaznaczylem w prywatnosci, zeby blokowal cookies i dlatego nie dzialalo.
- 2
O co chodzi z tym Cloudflare? Na każdej nowej stronie i takiej, której dawno nie odwiedzałem muszę potwierdzać, że nie jestem robotem. Też tak macie?
#www #internet #macbook #cloudflare
#www #internet #macbook #cloudflare
- 1
może ktoś ogarnięty coś pomoże, inaczej zostaje chyba serwis (╯︵╰,)
rano włączyłem swojego Macbooka Air ( rok prod. 2016) i nie działa w nim dźwięk, ikona od dźwięku taka na szaro i w żaden sposób nie można przesunąć suwaka, skróty klawiatury od dźwięku też nie działają.
Poczytam trochę na necie i z tego co wnioskuje to wina gniazda słuchawkowego, które niby sygnalizuje błędnie ze włożone są słuchawki.
Problem jest taki, że
rano włączyłem swojego Macbooka Air ( rok prod. 2016) i nie działa w nim dźwięk, ikona od dźwięku taka na szaro i w żaden sposób nie można przesunąć suwaka, skróty klawiatury od dźwięku też nie działają.
Poczytam trochę na necie i z tego co wnioskuje to wina gniazda słuchawkowego, które niby sygnalizuje błędnie ze włożone są słuchawki.
Problem jest taki, że
























https://allegro.pl/laptop-kiano-elegance-13-3-metal-ultrabook-gw24-pl-i7148687310.html#thumb/15
#osx #macb
#macb
#macbook #apple
źródło: comment_IgXFVjMD5ROpCEYRb26sKuVo1nWqL2wx.jpg
PobierzTo se nie taguj. Ja taguje.