Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
bagi1
via iOS- 4

chrystusie
via iOS- 0
@bagi1: pokaz to zdjęcie
- 2
@zapomnialem007: da się pograć, ale czasem traci płynność
@P00ltergeist2: wolałbym zadbanego MBP, bo Air to chyba tylko jaki „drugi” komputer w rodzinie
- 0
@P00ltergeist2: Nie bierz Air'a z tym ekranem ze śmietnika i chłodzeniem, które wyje jak odrzutowiec przy cięższej pracy a i tak ma niewydajny procesor i w efekcie nadaje się do przeglądania fejsbuka i Netflixa,
Niedawno za 3k kupiłem MBP z 2014 (8GB/256GB) praktycznie nówka i był to o niebo lepszy wybór niż Air.
Niedawno za 3k kupiłem MBP z 2014 (8GB/256GB) praktycznie nówka i był to o niebo lepszy wybór niż Air.
Czy jakiś posiadacz #mac czy tam #macbook ma od kilku dni problem z Wykopem na #safari? W sensie, da się wejść na wykop i kliknąć w jakiś link, ale potem nie można kliknąć w nic innego, odświeżenie strony nie pomaga, trzeba zamknąć kartę? Albo czy ktoś miał taki problem i wie jak to ogarnąć? Dodam jeszcze #apple dla zasięgu :P
@dziki: nie mam takiego problemu
- 1
1
Apple 15 Inches MacBook Pro Retina 2.9GHz Intel Core i7
Apple 15 Inches MacBook Pro Retina 2.9GHz Intel Core i7
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Warto czekać do wrześniowej / październikowej konferencji Apple i wstrzymać się na razie z zakupem MacBooka Air?
https://myapple.pl/posts/17480-doniesienia-na-temat-procesorow-nowego-macbooka-air
#apple #macbook #szukamlaptopa
https://myapple.pl/posts/17480-doniesienia-na-temat-procesorow-nowego-macbooka-air
#apple #macbook #szukamlaptopa
- 2
Taka sytuacja: mam router Huawei CPE B593 i chcę do niego podpiąć D-LINK share center DNS-320L(głównie z myślą o synchronizacji time machine z dwóch macbook, 3 iPhone + najlepiej jakaś chmura ze zdjęciami, filmami itp, jakby jeszcze to współpracowało z mi box, to bajka) + do tego wszystkiego drukarkę HP desk jet 2620. Pytanie: jak się za to zabrać? Będzie mi potrzebne jakieś dodatkowe oprogramowanie? #komputery #apple #
@peacemaker23: Nie jestem pewien do konca jak dziala time machine ale powinienes moc spokojnie ogarnac z sprzętem który masz, D-Link wyglada na standardowego NAS-a. Rozumiem, ze chcesz go podpiac po kablu? Ewentualnie moglbys kupic jakiegos malego gigabitowego switcha jesli chcesz podpiac wiecej urządzeń po kablu, wszystkie je razem z D-Linkiem wpiac do switcha i samego switcha jednym kablem do Huaweia ktory jesli dobrze patrzę ma porty tylko setki?
@lukasilestam: a racja, konfiguracja przypisana jest do urządzenia :/ ale to czynność jednorazowa.
Używaj jakiegoś menadżera haseł by sobie to przyspieszyć kopiuj-wklej.
Używaj jakiegoś menadżera haseł by sobie to przyspieszyć kopiuj-wklej.
konto usunięte via iOS
- 0
@lukasilestam: Nie pamietam kiedy ostatnio konfigurowalem domyslnego klienta na osx/ios. Co mam nowy laptop/telefon/tablet to tylko odtwarzam z ostatniej kopii poprzedniego juz od chyba 7 lat. Nawet zapomnialem ze trzeba recznie dodawac od poczatku jak sie stawia nowy
Cześć. Pytanie odnośnie MacOS i usypiania. Jak sprawdzić co wysysa energię jak obudowa zamknięta? Jest jakiś sposób, bo w monitorze nie ma historii z uśpienia? Coś mi żre prąd i nie mogę dojść co. Próbowałem w terminalu wyłączyć różne opcje związane z trybem sleep, ale bez efektu.
#macbook #apple #macos
#macbook #apple #macos
@overment: @zajoncpoziomka: Ustawienia > Oszczędzanie energii > Uncheck Power Nap
- 0
Właśnie nie bo dzisiaj go miałem w nocy i też było 100%.
konto usunięte via iOS
- 1
- 1
@Panciu2: pewnie jak co roku koło września
5
Jeden z pierwszych komputerów Apple'a trafił na aukcję. Ma 42 lata i wciąż...

Na aukcję trafiło wyjątkowe urządzenie. To model jednego z 200 pierwszych komputerów firmy Apple. Za taką maszynę koneserzy są w stanie zapłacić krocie. Za równowartość Apple-1 można zbudować sobie dom.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#bojowkaios #apple #macbook
Czy opłaca się kupować macbooka? Czy warto przejsc z windowsa na iOSa? Lepszy system? Gorszy? W jakiej cenie mogę kupić nowego a jakiego używanego i jakiego radzicie wybrać?
Czy opłaca się kupować macbooka? Czy warto przejsc z windowsa na iOSa? Lepszy system? Gorszy? W jakiej cenie mogę kupić nowego a jakiego używanego i jakiego radzicie wybrać?
@SADhonda: Jeśli pieniądze nie są problemem, to warto. System jest bardziej przyjazny i dopracowany niż Windows. Tylko z grami jest gorzej.
Jaki elegancki plecak/ torbe polecacie do #macbook air 11 + książki jakieś. Najlepiej marek typu lv, gucci itd..
Na vitkacu, gomezie nic nie ma
#nowobogactwo #streetwear #ubierajsiezwykopem #modameska
Na vitkacu, gomezie nic nie ma
#nowobogactwo #streetwear #ubierajsiezwykopem #modameska
- 0
@mati9815: https://us.louisvuitton.com/eng-us/products/briefcase-explorer-monogram-eclipse-013921 są też różne warianty
konto usunięte via Android
- 3
@Nxtp: jasne, od tego jest Karabiner
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Sprzedaję Maca Mini, przesiadam się na Macbooka, tylko jeszcze nie wiem jakiego. Pro? Air? Retina?
Budżet do 3500zł, pracuję jako grafik na:
-pakiet Adobe
-Sketch
-Principle
Co
Budżet do 3500zł, pracuję jako grafik na:
-pakiet Adobe
-Sketch
-Principle
Co
- 1
- 1
@xDrope: ja mam adapter niewidoczny praktycznie jak jetdrive + szybka karta microsd - wychodzi taniej (o wiele) a prędkości maksymalne jakie wyciągniesz na tym złączu
@xDrope: ja mam aira i dokładnie taki adapter jak niżej. Brałem z aliexpress. Do pro tez wtedy widziałem https://allegro.pl/adapter-micro-sd-macbook-air-13-i7518603992.html
W aplikacji desktopowej w javie zwracam plik. Chcę stworzyć dla niego domyślną lokalizację, która będzie proponowana jako domyślne miejsce zapisu.
- Dla windowsa zakładam, że będzie to C:\nazwa-aplikacji\
- Jaka może być domyślna ścieżka pod linuxem?
- Jaka może być domyślna ścieżka pod maxOs?
Nie wiem gdzie się trzyma prywatne dane pod linuchem i maciem, podpowiecie?
#macbook #linux #programista15k
- Dla windowsa zakładam, że będzie to C:\nazwa-aplikacji\
- Jaka może być domyślna ścieżka pod linuxem?
- Jaka może być domyślna ścieżka pod maxOs?
Nie wiem gdzie się trzyma prywatne dane pod linuchem i maciem, podpowiecie?
#macbook #linux #programista15k
@MetroStation zapewne katalog home danego usera ;)
@MetroStation: Dla win System.getenv("AppData") dla reszty System.getProperty("user.home")
- 1
@Tik3rX: za te cenę to odpuść maka bo kupisz już stuletnie gowno
@Tik3rX: szukaj Aira 13.3 z dyskiem SSD. Można kupić 3 - 4 letnie egzemplarze za 2000 zł, nowy kosztuje 3500 zł.
I wiadomo, jak OLX to tylko osobiście.
https://www.olx.pl/oferta/macbook-air-13-3-i5-4gb-ram-128gb-ssd-stan-idealny-CID99-IDvmqhh.html#aae538e521
I wiadomo, jak OLX to tylko osobiście.
https://www.olx.pl/oferta/macbook-air-13-3-i5-4gb-ram-128gb-ssd-stan-idealny-CID99-IDvmqhh.html#aae538e521
Mirki, polecicie jakąś bezprzewodową klawiaturę o podobnej charakterystyce pracy do Apple Keyboard, ale przeznaczoną do pceta? Tak do 200 PLN. Obecnie mam Logitech K360, ale boli mnie tandetne wykonanie i nie jest tak wygodna.
#pcmasterrace #komputery #klawiatura #macbook #logitech
#pcmasterrace #komputery #klawiatura #macbook #logitech
@ostatni-wolny-login: z płaskimi klawiszami to moge polecic logi MK710. Na bateriach ze 2+ lata trzyma.
- 0
@ostatni-wolny-login: dell WK717, mam i polecam zdecydowanie

























