Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P00ltergeist2: Nie bierz Air'a z tym ekranem ze śmietnika i chłodzeniem, które wyje jak odrzutowiec przy cięższej pracy a i tak ma niewydajny procesor i w efekcie nadaje się do przeglądania fejsbuka i Netflixa,

Niedawno za 3k kupiłem MBP z 2014 (8GB/256GB) praktycznie nówka i był to o niebo lepszy wybór niż Air.
  • Odpowiedz
Czy jakiś posiadacz #mac czy tam #macbook ma od kilku dni problem z Wykopem na #safari? W sensie, da się wejść na wykop i kliknąć w jakiś link, ale potem nie można kliknąć w nic innego, odświeżenie strony nie pomaga, trzeba zamknąć kartę? Albo czy ktoś miał taki problem i wie jak to ogarnąć? Dodam jeszcze #apple dla zasięgu :P
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktos z mirkow mial juz okazje kupic najnowszego #macbook pro z i9 na pokladzie? czy problemy z chlodzeniem sa zauwazalne podczas pracy na tym sprzecie?

#apple
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Merk1: generalnie nie kupuj i9 jeżeli nie planujesz regularnie zarzynać procka np w FinalCut. Do regularnego użytkownika i7 w zupełności wystarczy i nie zauważysz różnicy między i7 a i9
  • Odpowiedz
Taka sytuacja: mam router Huawei CPE B593 i chcę do niego podpiąć D-LINK share center DNS-320L(głównie z myślą o synchronizacji time machine z dwóch macbook, 3 iPhone + najlepiej jakaś chmura ze zdjęciami, filmami itp, jakby jeszcze to współpracowało z mi box, to bajka) + do tego wszystkiego drukarkę HP desk jet 2620. Pytanie: jak się za to zabrać? Będzie mi potrzebne jakieś dodatkowe oprogramowanie? #komputery #apple #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peacemaker23: Nie jestem pewien do konca jak dziala time machine ale powinienes moc spokojnie ogarnac z sprzętem który masz, D-Link wyglada na standardowego NAS-a. Rozumiem, ze chcesz go podpiac po kablu? Ewentualnie moglbys kupic jakiegos malego gigabitowego switcha jesli chcesz podpiac wiecej urządzeń po kablu, wszystkie je razem z D-Linkiem wpiac do switcha i samego switcha jednym kablem do Huaweia ktory jesli dobrze patrzę ma porty tylko setki?
  • Odpowiedz
da się jakoś w domyślnym kliencie pocztowym (Mail) synchronizować konta między #iphone a #macbook? używałem już airmail, polymail, spark itd - nic dobrze nie działało z 10 kontami tak jak fabryczny klient... albo może coś innego?
#ios #osx
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasilestam: Nie pamietam kiedy ostatnio konfigurowalem domyslnego klienta na osx/ios. Co mam nowy laptop/telefon/tablet to tylko odtwarzam z ostatniej kopii poprzedniego juz od chyba 7 lat. Nawet zapomnialem ze trzeba recznie dodawac od poczatku jak sie stawia nowy
  • Odpowiedz
Cześć. Pytanie odnośnie MacOS i usypiania. Jak sprawdzić co wysysa energię jak obudowa zamknięta? Jest jakiś sposób, bo w monitorze nie ma historii z uśpienia? Coś mi żre prąd i nie mogę dojść co. Próbowałem w terminalu wyłączyć różne opcje związane z trybem sleep, ale bez efektu.
#macbook #apple #macos
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bojowkaios #apple #macbook
Czy opłaca się kupować macbooka? Czy warto przejsc z windowsa na iOSa? Lepszy system? Gorszy? W jakiej cenie mogę kupić nowego a jakiego używanego i jakiego radzicie wybrać?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedaję Maca Mini, przesiadam się na Macbooka, tylko jeszcze nie wiem jakiego. Pro? Air? Retina?
Budżet do 3500zł, pracuję jako grafik na:
-pakiet Adobe
-Sketch
-Principle

Co
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpadł mi w ręce fajny macbook, ale ma mały dysk. Które z rozwiązań będzie najlepsze jeśli chodzi o rozszerzenie pamięci? Karta sd/ karda micro sd przejściówką/ micro pendrive na usb 3.0?
#macbook #apple
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xDrope: ja mam adapter niewidoczny praktycznie jak jetdrive + szybka karta microsd - wychodzi taniej (o wiele) a prędkości maksymalne jakie wyciągniesz na tym złączu
  • Odpowiedz
W aplikacji desktopowej w javie zwracam plik. Chcę stworzyć dla niego domyślną lokalizację, która będzie proponowana jako domyślne miejsce zapisu.
- Dla windowsa zakładam, że będzie to C:\nazwa-aplikacji\
- Jaka może być domyślna ścieżka pod linuxem?
- Jaka może być domyślna ścieżka pod maxOs?
Nie wiem gdzie się trzyma prywatne dane pod linuchem i maciem, podpowiecie?
#macbook #linux #programista15k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaki #macbook do max 2000zł, może być używany, mam mocnego pc i chciałbym zobaczyć jak macbook komponuje się z #iphone, służyłby raczej tylko do przeglądania internetu i wykonywania podstawowych czynności, żeby zabrać gdzies na wyjazd czy coś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach