Sprawdźcie jak ograniczyć koszty naprawy i nie dać naciągnąć się na niepotrzebną wymianę sprawnych elementów. Nie każdy serwis zaczynający się na literę "i" jest godny powierzenia sprzętu Apple. Może się bowiem okazać, że tak naprawdę to jedynie ładna oprawa pod którą kryje się niekompetencja i nieznajomość marki. MacLife istnieje od 2007 roku i nieprzerwalnie serwisuje wyłącznie produkty Apple.

Oglądajcie, hejtujcie i podpalajcie >:-)

#apple #iphone #macbook
MacLife - Sprawdźcie jak ograniczyć koszty naprawy i nie dać naciągnąć się na niepotr...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon: Dzięki Panie Słoniu. Wiem o co Ci chodzi, tylko to jest cykl materiałów skierowany do osób korzystających z serwisów, a nie samych serwisów. Jest ich jeszcze kilka. Poza tym nie chodzi aby wytykać błędy konkurencji, a edukować użytkowników odnośńie tego co ich może spotkać, a o czym się nie myśli nawet.
  • Odpowiedz
@kezioezio: Jeżeli masz kasę, to MacOS jest chyba najlepszą platformą do #informatyka. Przygotuj się jednak na dualboota z Windowsem, bez niego się nie obędzie. Nie jest to jednak problem, Maci mają do tego gotowe rozwiązanie o nazwie Boot camp. Jeżeli szkoda Ci kasy, podobnie sprawdzi się dualboot z Linuxem, tylko pamiętaj że 15% czasu pracy na Linuxie, to reanimowanie samego systemu.
  • Odpowiedz
@scdt: miałem jeszcze rok temu 4gb ramu i nie polecam. Zdecydowanie to było za mało.
Nie warto się pakować w macbooka jeśli nie ma 8gb ramu. Według mnie strata pieniędzy, bo będzie mulił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skandal01: Ja bym wybrał Thunderbolt. Teoretycznie będzie szybsze (ale i tak tego nie wykorzystasz) a i będziesz miał wolny port USB. Chyba że używasz na codzień TB to wtedy musisz zdecydować jak będzie bardziej użytecznie dla Ciebie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P00ltergeist2: Nie bierz Air'a z tym ekranem ze śmietnika i chłodzeniem, które wyje jak odrzutowiec przy cięższej pracy a i tak ma niewydajny procesor i w efekcie nadaje się do przeglądania fejsbuka i Netflixa,

Niedawno za 3k kupiłem MBP z 2014 (8GB/256GB) praktycznie nówka i był to o niebo lepszy wybór niż Air.
  • Odpowiedz
Czy jakiś posiadacz #mac czy tam #macbook ma od kilku dni problem z Wykopem na #safari? W sensie, da się wejść na wykop i kliknąć w jakiś link, ale potem nie można kliknąć w nic innego, odświeżenie strony nie pomaga, trzeba zamknąć kartę? Albo czy ktoś miał taki problem i wie jak to ogarnąć? Dodam jeszcze #apple dla zasięgu :P
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktos z mirkow mial juz okazje kupic najnowszego #macbook pro z i9 na pokladzie? czy problemy z chlodzeniem sa zauwazalne podczas pracy na tym sprzecie?

#apple
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Merk1: generalnie nie kupuj i9 jeżeli nie planujesz regularnie zarzynać procka np w FinalCut. Do regularnego użytkownika i7 w zupełności wystarczy i nie zauważysz różnicy między i7 a i9
  • Odpowiedz
Taka sytuacja: mam router Huawei CPE B593 i chcę do niego podpiąć D-LINK share center DNS-320L(głównie z myślą o synchronizacji time machine z dwóch macbook, 3 iPhone + najlepiej jakaś chmura ze zdjęciami, filmami itp, jakby jeszcze to współpracowało z mi box, to bajka) + do tego wszystkiego drukarkę HP desk jet 2620. Pytanie: jak się za to zabrać? Będzie mi potrzebne jakieś dodatkowe oprogramowanie? #komputery #apple #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peacemaker23: Nie jestem pewien do konca jak dziala time machine ale powinienes moc spokojnie ogarnac z sprzętem który masz, D-Link wyglada na standardowego NAS-a. Rozumiem, ze chcesz go podpiac po kablu? Ewentualnie moglbys kupic jakiegos malego gigabitowego switcha jesli chcesz podpiac wiecej urządzeń po kablu, wszystkie je razem z D-Linkiem wpiac do switcha i samego switcha jednym kablem do Huaweia ktory jesli dobrze patrzę ma porty tylko setki?
  • Odpowiedz
da się jakoś w domyślnym kliencie pocztowym (Mail) synchronizować konta między #iphone a #macbook? używałem już airmail, polymail, spark itd - nic dobrze nie działało z 10 kontami tak jak fabryczny klient... albo może coś innego?
#ios #osx
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasilestam: Nie pamietam kiedy ostatnio konfigurowalem domyslnego klienta na osx/ios. Co mam nowy laptop/telefon/tablet to tylko odtwarzam z ostatniej kopii poprzedniego juz od chyba 7 lat. Nawet zapomnialem ze trzeba recznie dodawac od poczatku jak sie stawia nowy
  • Odpowiedz
Cześć. Pytanie odnośnie MacOS i usypiania. Jak sprawdzić co wysysa energię jak obudowa zamknięta? Jest jakiś sposób, bo w monitorze nie ma historii z uśpienia? Coś mi żre prąd i nie mogę dojść co. Próbowałem w terminalu wyłączyć różne opcje związane z trybem sleep, ale bez efektu.
#macbook #apple #macos
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach