Od 3 lat staram się dopasować sobie nowa mychę, bo jestem sierotą po MX518 #logitech Za wiele wydałem na myszki przez te lata. Większość na szczęście oddałem. Od tygodnia bawię się Prodigy 403 i wiem jedno, przy tej myszce pozostanę. Większość myszek dawała radę, ale przy grze w #csgo czułem, jakbym pod palcami miał kawałek gruzu. Zawsze było jakieś ale. W tej chwili wreszcie znalazłem ukojenie :D Owszem, góra w tym klawisze
#sprzedam nieużywane #glosniki #logitech Z333. Zestaw 2.1 z fajnym pilotem sterującym. Nie będę tutaj spamował specyfikacją, zainteresowanych zapraszam na stronę producenta - KLIK
Bardzo polecane w Internetach ( ͡°͜ʖ͡°) Oddam za 150 zł.
Wysyłka od 10 zł przy płatności przelewem lub od 15 zł przy pobraniu.
Mogę dać link na Allegro, ale wtedy cena wzrasta o koszty prowizji (+10 zł)
po uruchomieniu gry po ok 3-5minutach wsyzstkie przypisane klawiesze się rozłączały (mozna było skrecać i pedały wciskac (tylko to co w grze mozna zmienic) reszta klawiszy nie reagowala) sterowniki ok, usunałem profil i zroibilem nowy nie dziala wgl (oprócz skrecania i pedałow)
mial ktos podobny problem? szukam w necie nie moge nigdzie znalesc helpuru
Poleci ktos pelnowymiarowa klawiature na bluetooth? Szkoda mi zajmowac port USB na kabel/odbiornik. Jakas alternatywa dla Logitech Craft? #klawiatura #klawiatury #logitech #pcmasterrace #komputery
Szukam myszki z tzw. smooth scroll wheel - czyli takiego scrolla, którego mogę musnąć palcem i on się dalej sam kręci. Mam teraz Logitecha G502 i lewy przycisk klika niekiedy dwa razy/nie łapie lżejszego naciśnięcia. Jakieś propozycje?
Mirki, może ktoś wskaże w Krakowie miejsce gdzie mogę naprawić gniazdo ładowania w zestawie słuchawkowym Logitecha H800 ? #pcmasterrace #logitech #naprawa #serwispc
Mirki mam dylemat. Wpadłem na genialny pomysł żeby nowy TV Philipsa połączyć ze starymi głośnikami 5.1 Logitecha (mam do nich sentyment i jednak żaden soundbar nie da mi takiego dźwięku przestrzennego). Głośniki mają wyjście 3x jack, postanowiłem użyć oryginalnej przejściówki na 2x RCA, tylko że TV nie ma wyjścia audio RCA. Wyjście takie ma co prawda dekoder, z którego korzystam, ale dźwięk jest bardzo wyciszony i nie w 5.1. Doszedłem do wniosku,
Piszę ten post tylko dlatego, że nie mogę wyjść z podziwu i to nie jest reklama, tak mnie jakoś wzieło. Otóż, od ok 7 lat mam najtańszą myszkę Logitecha, upadła mi jakieś 300 razy, z różnych wysokości ( efekt przenoszenia na laptopie ) i żyje. Przeżyła wiele myszek znajomych z górnej półki. Napisałem post ponieważ przed chwilą spadła mi z rekordowych 6m jak
@krykoz: przypadkowo ją strąciłem z balkonu :P ( wypiąłem z laptopa, położyłem na podłodze, poszedłem zanieść piwko i wróciłem po laptopa i ją strąciłem )
Nie wykrywa mi klawiatury logitecha, choćbym nie wiem co robił. Żeby nie było sprawdzałem na dwóch różnych komputerach z win10. Uruchamiałem jako admin, reboot i zabawy z driverami. Ludzie piszą, żeby jakąś aktualizację w-----ć bo ona psuje ale, na żadnym z nich nawet takiej aktualizacji nie ma :/
Jest to o tyle jest to z-----e, że pod #linux na otwartych driverach działa bez zająknięcia.
#logitech #kierownica #g920 #g29 jaki jest stopień odzwierciedlenia realizmu w pedałach z zestawu? czy sprzęgło daje jakiś opór? czy wystarczy tylko wcisnąć sprzęgło żeby poszedł sygnał do PC i już można zmieniać bieg?
@bekazplatnychtypow mam g27 ale to samo i tak szczerze to sprzęgło jest jak w prawdziwym aucie, hamulec tylko słabszy 3 razy. Jeśli chodzi o wrzucanie biegu to to zależy od gry
W tamtym tygodniu kupiłem głośniki #logitech z906 w #mediamarkt Niestety w niedziele już się popsuły. Po kontakcie z supportem Pani zasugerowała mi wysyłkę do serwisu lub kontakt w media w celu wymiany sprzętu na nowy. Czy ktoś z was ma doświadczenie z obsługa klienta w media? Wymienia mi sztuka za sztukę na miejscu z tytułu rękojmi czy każą czekać? #gwarancja #rekojmia #reklamacja
Czy ktoś z Was ma porównanie klawiatury Logitech K360 do serii 5(520/540) lub 710? Szukam czegoś wygodnego i w miarę ergonomicznego, nie zależy mi na klawiszach funkcyjnych. Bezprzewodowa.
Planuję wymianę mojego soundbara od TV na coś lepszego i z subwooferem. Teraz na Amazonie są Logitech z906. Dobry wybór? Niecałe 800 zł wychodzi. do tego dochodzi problem z połączeniem uniwersalnego pilota z Samsunga do Logitecha, będę musiał mieć dwa piloty. #logitech #naglosnienie #glosniki #kinodomowe