Od 3 lat staram się dopasować sobie nowa mychę, bo jestem sierotą po MX518 #logitech
Za wiele wydałem na myszki przez te lata. Większość na szczęście oddałem.
Od tygodnia bawię się Prodigy 403 i wiem jedno, przy tej myszce pozostanę.
Większość myszek dawała radę, ale przy grze w #csgo czułem, jakbym pod palcami miał kawałek gruzu.
Zawsze było jakieś ale. W tej chwili wreszcie znalazłem ukojenie :D
Owszem, góra w tym klawisze
Pshemeck - Od 3 lat staram się dopasować sobie nowa mychę, bo jestem sierotą po MX518...

źródło: comment_9sx1bTQda1d6ztlwUjRo6O8b7C4zhagN.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam nieużywane #glosniki #logitech Z333. Zestaw 2.1 z fajnym pilotem sterującym. Nie będę tutaj spamował specyfikacją, zainteresowanych zapraszam na stronę producenta - KLIK

Bardzo polecane w Internetach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oddam za 150 zł.

Wysyłka od 10 zł przy płatności przelewem lub od 15 zł przy pobraniu.

Mogę dać link na Allegro, ale wtedy cena wzrasta o koszty prowizji (+10 zł)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kierownica #logitech #g29 #ets2

po uruchomieniu gry po ok 3-5minutach wsyzstkie przypisane klawiesze się rozłączały (mozna było skrecać i pedały wciskac (tylko to co w grze mozna zmienic) reszta klawiszy nie reagowala)
sterowniki ok, usunałem profil i zroibilem nowy nie dziala wgl (oprócz skrecania i pedałow)

mial ktos podobny problem? szukam w necie nie moge nigdzie znalesc helpuru
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam myszki z tzw. smooth scroll wheel - czyli takiego scrolla, którego mogę musnąć palcem i on się dalej sam kręci.
Mam teraz Logitecha G502 i lewy przycisk klika niekiedy dwa razy/nie łapie lżejszego naciśnięcia. Jakieś propozycje?

#komputery #myszka #logitech #informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam myszke #logitech mx master 2 podłączoną pod bluetooth do #macbook #mojave #osx

Często ostatnio gubi połączenie z laptopem (klawiatura na bt działa doskonale w tym czasie) spotkał ktoś się z takim problemem i może mi coś poradzić?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam dylemat. Wpadłem na genialny pomysł żeby nowy TV Philipsa połączyć ze starymi głośnikami 5.1 Logitecha (mam do nich sentyment i jednak żaden soundbar nie da mi takiego dźwięku przestrzennego). Głośniki mają wyjście 3x jack, postanowiłem użyć oryginalnej przejściówki na 2x RCA, tylko że TV nie ma wyjścia audio RCA. Wyjście takie ma co prawda dekoder, z którego korzystam, ale dźwięk jest bardzo wyciszony i nie w 5.1. Doszedłem do wniosku,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#logitech #komputery #technika

Piszę ten post tylko dlatego, że nie mogę wyjść z podziwu i to nie jest reklama, tak mnie jakoś wzieło. Otóż, od ok 7 lat mam najtańszą myszkę Logitecha, upadła mi jakieś 300 razy, z różnych wysokości ( efekt przenoszenia na laptopie ) i żyje. Przeżyła wiele myszek znajomych z górnej półki. Napisałem post ponieważ przed chwilą spadła mi z rekordowych 6m jak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krykoz: przypadkowo ją strąciłem z balkonu :P ( wypiąłem z laptopa, położyłem na podłodze, poszedłem zanieść piwko i wróciłem po laptopa i ją strąciłem )
  • Odpowiedz
Ehh... Ta słynna bezproblemowość #windows10

Nie wykrywa mi klawiatury logitecha, choćbym nie wiem co robił. Żeby nie było sprawdzałem na dwóch różnych komputerach z win10. Uruchamiałem jako admin, reboot i zabawy z driverami. Ludzie piszą, żeby jakąś aktualizację w-----ć bo ona psuje ale, na żadnym z nich nawet takiej aktualizacji nie ma :/

Jest to o tyle jest to z-----e, że pod #linux na otwartych driverach działa bez zająknięcia.

https://community.logitech.com/s/question/0D55A00007LQFtwSAH/there-is-no-unifying-receiver-plugged-into-your-computer
K.....3 - Ehh... Ta słynna bezproblemowość #windows10 

Nie wykrywa mi klawiatury l...

źródło: comment_DcnPVraLIDXOj2yPddegLjMkRjJRq5hX.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tamtym tygodniu kupiłem głośniki #logitech z906 w #mediamarkt Niestety w niedziele już się popsuły. Po kontakcie z supportem Pani zasugerowała mi wysyłkę do serwisu lub kontakt w media w celu wymiany sprzętu na nowy. Czy ktoś z was ma doświadczenie z obsługa klienta w media? Wymienia mi sztuka za sztukę na miejscu z tytułu rękojmi czy każą czekać? #gwarancja #rekojmia #reklamacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję wymianę mojego soundbara od TV na coś lepszego i z subwooferem. Teraz na Amazonie są Logitech z906. Dobry wybór? Niecałe 800 zł wychodzi. do tego dochodzi problem z połączeniem uniwersalnego pilota z Samsunga do Logitecha, będę musiał mieć dwa piloty.
#logitech #naglosnienie #glosniki #kinodomowe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach