Wpis z mikrobloga

Czy to normalne zachowanie kierownicy #logitech #g29 przy grze #f1 2018?

Dostarczono mi wczoraj kierownice która wydaje podobne dudniące dźwięki przypominające ocierające się zębatki.
Jest to moja pierwsza kierownica wiec nie mam do czego porównać.
znalazłem filmik z podobnym zachowaniem. Dźwięk ten sam. Moja traci opór jeszcze w połowie zakrętów, oraz mam wrażenie że nie działają wibracje.
Frasobliwy_Galimatias - Czy to normalne zachowanie kierownicy #logitech #g29 przy grz...
  • 13
@Frasobliwy_Galimatias: Sprawdź jeszcze w innych grach jak pracuje FF. Mi w F1 też głośniej chodzi, ale nie wali aż tak :P. Po podłączeniu do prądu prawidłowo się kalibruje? gładko czy skokowo? ma wyczuwalny luz "na zębatkach"? Być może jest to szutka powystawowa, wyeksploatowana przez ludzi w sklepie stąd te luzy na zębatkach.

Dużo taniej kupiłeś? W media expert jest teraz cena 949zl. Wg mnie bardzo dobra :)
@img99x: Kalibracja wygląda tak jak u ludzi na yt, gładko i ładnie. Ja nie mam porównania ale mam rażenie że jest mało czuła albo nieskalibrowana dobrze na ruchach z zakresu pierwszych 10-15 stopni w prawo i lewo.
Dodatkowo to w niektórych zakrętach traci FF. Pozstaram się nagrać filmik.
@Frasobliwy_Galimatias: dzieżko ocenić na podstawie filmu, jeśli nigdy nie jeździłeś kierownicami Logitecha z FF to może dla Ciebie to dziwne ale możliwe że to normalna praca kierownicy. Aż tak bardzo nei wali a FF własnie po to jest żeby przenosić "z asfaltu" nierówności itp jak dla mnie wszystko ok :)