Szkoda, był spory potencjał ale chyba nie dojechała głowa. Strzelał z trudnych sytuacji, a pudłował do pustaków.
Liczyłem że odejdzie do Włoch/Hiszpanii i się odbuduje.
No ale przynajmniej zarobi sporą kasę.

#lfc
SpiderFYM - Szkoda, był spory potencjał ale chyba nie dojechała głowa. Strzelał z tru...

źródło: temp_file6948233532741894475

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiceshootPL: Nie no, to nie jest poważne z tym Isakiem, nie ma opcji. Nie uwierzę dopóki nie będzie oficjalnie podpisany.

W sumie o Wirtzie mówiłem to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A obojętnie czy przyjdzie Isak czy nie (tzn. wiadomo, że jakby przyszedł to w--------y skalę) to dalej martwi mnie brak jakichkolwiek wzmocnień na ŚO. Jakby wpadł Guehi to okienko kompletne, a jak Isak i Guehi
  • Odpowiedz