Mirki, laptop mi się strasznie nagrzewał, wentylator prawie zawsze chodził na 100%, ciągle było słychać świst powietrza wręcz. Czyściłem wszystko porządnie, wymieniałem pasty, pady etc - nie pomagało.
W końcu przy kolejnym rozbieraniu rozebrałem wentylator na części pierwsze i specjalną oliwką do łożysk ślizgowych naoliwiłem je - problem z nagrzewaniem i pracą na 100% zniknął jak ręką odjął, jednak wentylator teraz gdy zacznie pracować, wydaje bardzo niski, dosyć nieprzyjemny basowy dźwięk (nie
W końcu przy kolejnym rozbieraniu rozebrałem wentylator na części pierwsze i specjalną oliwką do łożysk ślizgowych naoliwiłem je - problem z nagrzewaniem i pracą na 100% zniknął jak ręką odjął, jednak wentylator teraz gdy zacznie pracować, wydaje bardzo niski, dosyć nieprzyjemny basowy dźwięk (nie





















Windows, min 17 cali, RAM min. 12 GB , dysk SSD + HDD , no i jakaś karta graficzna bo #corel i jakieś lekkie 3D do wizualizacji mieszkań itp. itp. będzie odpalany
ten będzie spoko http://allegro.pl/lenovo-700-17isk-i7-6700-gt940m-1tb-275gb-16gb-win-i6619219742.html ?
#laptopy #pcmasterrace #pc
Dla przykładu -> GTX 960m ok. 1400GFlops, GTX 970m ok. 2700GFlops