Poleci ktos jakiegos lapka do monotwania filmow z go pro taki do 3000 plnow #laptop #komputery
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Twardyrpg
via Android- 1

SmieszekZawadiaka
via Android- 0
@Twardyrpg doloz 2000 i kup macbooka
konto usunięte via Android
- 4
- 0
Dodam że ekonomiczniej brać wersje z 8gb
@Chocholi_Taniec: Dziś pytanie, dziś odpowiedź. Ekonomiczniej brać wersję z 8gb.
Witam, potrzebuję ultrabooka na uczelnię oraz do pracy w plenerze/kawiarni. W domu mam komputer stacjonarny dlatego szukam tylko modelu biznesowego, bez dedykowanej karty graficznej. Aktualnie posiadam Thinkpada T410, jednak jest to ciężki kloc, i chcę się przesiąść na coś lżejszego i wydajniejszego. Laptop będzie używany głównie do programowania, czyli jakieś środowisko, serwer, kilka-kilkanaście kart w przeglądarce.
W tym przedziale cenowym nie ma chyba sensu kupować nowego laptopa, ale może ktoś mnie pozytywnie zaskoczy
W tym przedziale cenowym nie ma chyba sensu kupować nowego laptopa, ale może ktoś mnie pozytywnie zaskoczy
@mirekJanusz: zenbooki maja mat
konto usunięte via Android
- 1
@mirekJanusz to zależy jakie programy, głównie mam intellij, chroma i jakieś bazy danych powłączane i jest ok, wszystko ładnie chodzi, csgo na najniższych też pójdzie, ale przy wymagających programach już zaczyna się mocno męczyć xd tak że maszyn wirtualnych bym raczej na nim nie odpalał
- 2
Mirki szukam laptopa co codziennego użytku (przeglądanie stron, oglądanie filmów itp.) jak i na studia informatyczne, czasami może w jakąś grę bym na nim zagrał, ale to już mniej ważne. cena do 2800 zł, matowa matryca full hd, pojemny dysk, min. 8 GB ram, procek min. i5, bateria ok. 5000 mAh, bez Windowsa. Na razie znalazłem dwa laptopy które mi pasują do tej konfiguracji
1. https://www.x-kom.pl/p/339820-notebook-laptop-156-asus-r558uq-dm513d-12-i5-7200u-12gb-1tb-dvd-gt940mx.html?partnerid=100448925&sm12=MzM=&ts=1506350289&token=03f86933f542669a29e74303bf4aa339
Drugi laptop to lenovo 510, ale mam problem
1. https://www.x-kom.pl/p/339820-notebook-laptop-156-asus-r558uq-dm513d-12-i5-7200u-12gb-1tb-dvd-gt940mx.html?partnerid=100448925&sm12=MzM=&ts=1506350289&token=03f86933f542669a29e74303bf4aa339
Drugi laptop to lenovo 510, ale mam problem
- 0
Ok, już wiem czemu są różne kody producenta. Prosta sprawa a jej nie zauważyłem, są różne bo kolory laptopów są różne. Więc ta sprawa już jest załatwiona.
Teraz mi powiedzcie czy warto kupić tego lapka na tym sferis za te 2450zl czy lepiej dołożyć 250 zł i kupić na x-kom?
Teraz mi powiedzcie czy warto kupić tego lapka na tym sferis za te 2450zl czy lepiej dołożyć 250 zł i kupić na x-kom?
- 0
Jest też opcja kupienia go na komputroniku za 2700, gdzie bym miał 70 zł zniżki, więc to też nie było by źle. Ale teraz to już kompletnie nie wiem którą opcję wybrać XD ktoś pomoże?
https://www.komputronik.pl/product/376815/lenovo-510-15ikb-80sv00napb-bialy.html
https://www.komputronik.pl/product/376815/lenovo-510-15ikb-80sv00napb-bialy.html
@Himiodzio: sa juz lapki z 8mą gen intela, ale niskonapieciowe, co do jednostek zastepujacych i5 7300/i7 7700HQ to nie spodziewaj sie cen mniejszych niz 4k na premiere za i5. Takze, spokojnie mozesz teraz kupowac na 7ej generacji, ew dokladajac trochę $ na 8ej - w tym budzecie i tak czeka Ciebie niskonapieciowy procesor 7ej generacji za markowe laptopy, ew. i5 7300HQ za kadłubek clevo bez windowsa, albo 6ta generacja HQ
Czy ktoś z was kupował komputer/laptop z http://www.computer-alliance.pl ? Jak oceniacie ofertę tego sklepu ?
#szukamlaptopa #laptopy #laptop #komputery #komputer #pytanie
#szukamlaptopa #laptopy #laptop #komputery #komputer #pytanie
- 2
Mirki, połamała mi się część laptopa. Czy jest może wśród nas osoba, która oceniłaby po zdjęciu czy do wymiany jest sama obudowa ekranu czy trzeba wymienić też zawias?
#laptopy #laptop #naprawalaptopow
#laptopy #laptop #naprawalaptopow
Hej szukam laptopa do 2500 zł, znalazłem kilka fajnych, możecie mi podpowiedzieć który wybrać lub zaproponować jakiś inny? Laptop będzie mi potrzebny głownie do studiów, przeglądania internetu, programowania więc fajnie by było jakby był sensowny czas baterii, co do gier to nie będę grał w najnowsze tylko w takie trochę starsze np: skyrim, eu4, infestation, dayz, chciałbym żeby starczył mi do końca studiów :D Fajnie by było jakby był dysk ssd powyżej
@Chocholi_Taniec: https://www.ceneo.pl/50319620# od 2599 + osobno kupujesz SSD, przelozenie to nic trudnego bo jedna śróbka tylko skrywa klapkę z dyskiem. Na allegro jest spokojnie <2800 z SSD240 do kupienia ;)
- 0
@Chocholi_Taniec: Z czystym sumieniem z Lenovo mogę polecić tylko Thinkpady. Reszta to jest loteria tak jak mówiłem. Unikałbym też laptopów z procesorami AMD. Zobacz sobie na: http://polecanelaptopy.blogspot.com/ może coś akurat wpadnie Ci w oko.
Mamie pada dysk w lapku starym Acer Aspire 5738Z.Jak myslicie kupować jakiegoś ssd 64-128. Czy to nie ma sensu i kupować jakiegoś lapka za 300-500 zł
https://www.emag.pl/laptop-acer-aspire-5738z-433g32-lx-pfd0x-250-pl-360259-lxpfd0x250/pd/DRDJNMBBM/
#ssd #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #laptopy #pytanie #dyski #laptop #hardware
https://www.emag.pl/laptop-acer-aspire-5738z-433g32-lx-pfd0x-250-pl-360259-lxpfd0x250/pd/DRDJNMBBM/
#ssd #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #laptopy #pytanie #dyski #laptop #hardware
konto usunięte via iOS
- 3
@smalczyk1: jest sens, laptop będzie zapierdzielal
Skąd można pobrać czyste obrazy systemów Windows? Tak żeby były legitne, bo klucz, np. do mojego Windowsa 7 mam, ale systemu niet (usunięte recovery z laptopa). I tak w ogóle to można zaktualizować sobie 7 do 10 na tym kluczu?
#komputery #laptop #systemyoperacyjne #windows #windows10
#komputery #laptop #systemyoperacyjne #windows #windows10
@cebula_online no hej
- 1
Mireczki rozglądam się za laptopem do pracy (programowanie, obciążony procesor i ram) i okazyjnego grania. Zależy mi na długim czasie pracy baterii(minimum 8h przy edycji tekstu, przeglądaniu internetu ). Chciałbym móc pograć w nowe gry na ustawieniach medium. Minimum 15 cali i małe gabaryty.
Jest to realne? #laptopy #laptop #kiciochpyta
Jest to realne? #laptopy #laptop #kiciochpyta
konto usunięte via Android
- 1
@JareQ bump
@JareQ: Taki czas na baterii w laptopach na ktorych pograsz w nowe gry jest nieosiągalny, nawet jakbys kupil najsmuklejszego "gamingowca" na rynku z bardzo mocnymi bebechami, czyli ASUS Rog Zephyrus. U mnie na podzespołach i5 7300HQ, GTX1050 4GB, 8gb ram na win10 czas pracy na baterii to okolo ja wiem 4 godz to taki max jak laptop stoi włączony i pachnie.
- 2
#laptopy #laptop #komputery #pytanie no i troche #csgo poszukuje laptopa, ogolnie do wszystkiego, troche do studiowania i okazjonalnego jebniecia w csa, czy tam cos innego, bo dawno w nic nie gralem, ostatnio 1.6 nalogowo, wiec mysle ze w go tez cos sprobuje, kwota do 3000 lacznie z systemem, teraz pytanie czy warto kupywac juz z systemem czy oddzielnie?
https://www.x-kom.pl/p/341994-notebook-laptop-173-acer-f5-771g-i5-7200u-8gb-1000-win10-gt940mx-fhd.html?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral#specification
https://www.x-kom.pl/p/339816-notebook-laptop-156-asus-r558uq-dm513d-8-i5-7200u-8gb-1tb-dvd-gt940mx.html#specification
takie cos
https://www.x-kom.pl/p/341994-notebook-laptop-173-acer-f5-771g-i5-7200u-8gb-1000-win10-gt940mx-fhd.html?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral#specification
https://www.x-kom.pl/p/339816-notebook-laptop-156-asus-r558uq-dm513d-8-i5-7200u-8gb-1tb-dvd-gt940mx.html#specification
takie cos
- 0
@lolo555: @Gajwer2: Niech napisze tutaj
https://www.nieidealny.pl/forum/forum/4-notebooka-porownanie-modeli/
https://www.nieidealny.pl/forum/forum/4-notebooka-porownanie-modeli/
- 0
@Gajwer2: dzieki za odpowiedz, powiedz mi czy ten lap sie nada, bo w neonecie jest promocja + fife daja w gratisie i nie iwem czy warto
https://www.neonet.pl/acer-aspire-f5-573g-53wl.html
https://www.neonet.pl/acer-aspire-f5-573g-53wl.html
- 2
Chyba czas na wymianę pasty pod procesorami i czyszczenie wentylatora w #laptop bo po raz pierwszy mi się wyłączył nagle i bez powodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wudwakacontent
#wudwakacontent
Mirki chce zrobić bootowalnego pendrive z #windows #windows7 czy może to być byle jaki z pojemnością np. 8gb i co w przypadku gdy coś z----e da radę go sformatować i zrobić jeszcze raz? Chcę 7 bo #laptop na który chce wrzucić jest dość stary i nie wiem czy 10 uciągnie a ma Tera 7 i działa.
#pcmasterrace dodam ten tag godny tylko PC ale
#pcmasterrace dodam ten tag godny tylko PC ale
- 1
Najlepszy laptop do 2000zł, wchodzą w grę poleasingowe ale z gwarancją min. 6 miesięcy.
#laptop #kupie #kiciochpyta
#laptop #kupie #kiciochpyta
- 1
Elo Pany,
Mam pytanko odnośnie wymiany kart sieciowej w lapku gdyż słabo chyba ciągnie.
Otóż w xbox pobieranie gier itp to 40mb/s a w laptopie tylko 6 mb/s.(pobieranie 10 filmów naraz 6mb/s; pobieranie 1 filmu też 6mb/s) Wszystko przez wifi. Net w mieszkaniu 50 mega czy tam giga, nie znam się bardzo. Ale powinno przez kabel ciągnąć 50mb/s.
Czy wymiana karty sieciowej coś pomoże. Laptop ma 5 lat.
Mam pytanko odnośnie wymiany kart sieciowej w lapku gdyż słabo chyba ciągnie.
Otóż w xbox pobieranie gier itp to 40mb/s a w laptopie tylko 6 mb/s.(pobieranie 10 filmów naraz 6mb/s; pobieranie 1 filmu też 6mb/s) Wszystko przez wifi. Net w mieszkaniu 50 mega czy tam giga, nie znam się bardzo. Ale powinno przez kabel ciągnąć 50mb/s.
Czy wymiana karty sieciowej coś pomoże. Laptop ma 5 lat.
- 0
@kreatynamonohydrant: tak, czy to dla wydajności ogólnej czy dla nawet dłuższej gwarancji.
- 0
@FxJerzy: jednak musi być lekko tańszy, tak do 2500 zł ze stajni Lenovo np.
jakiś polecasz z ssd? :(
jakiś polecasz z ssd? :(
konto usunięte via Android
- 3
Mirki teraz ja dla siebie szukam #laptop na studia (kompaktowy a że idę na inzynierie środowiska to i tak wiadomo że nie będę go jakoś raczej obciążał (w końcu nie wiem czy jestem tam auto CAD czy nie)
Od łapka wymagam zeby pozwolił mi chociaż w ets2 pograć to będę bardzo szczesliwy.
Może to być jakaś poleasingowka.
Budzet max 2300 (myślałem o tych Asusah i acerach dla graczy za ok
Od łapka wymagam zeby pozwolił mi chociaż w ets2 pograć to będę bardzo szczesliwy.
Może to być jakaś poleasingowka.
Budzet max 2300 (myślałem o tych Asusah i acerach dla graczy za ok
konto usunięte via Android
- 1
Może Lenovo y510p? I autoCAD spoko bez problemu i w ets czy cs można trochę pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Analizator: ets2 to dosc wymagajaca gra wbrew pozorom xD na dobrej integrze chodzilo 20fps na niskich

















