Wie ktoś czy teraz używa się ms office, czy open, libre office albo inne takie?

Mam nowego #laptop a jak wiadomo #laptopy nie nadają się do #gry więc szukam dobrego softu do pracy biurowej.
A i chciałbym, żeby excel mi szybko liczył to na razie ustawiłem i7 na 4.1GHz, macie jeszcze jakieś tipy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z góry dzięki, #heheszki
Wu70 - Wie ktoś czy teraz używa się ms office, czy open, libre office albo inne takie...

źródło: comment_fZpStVEcoNB40WIKi6fM3HUOzh8J9Wkl.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raczej nie potrzeba mi szybszego odpalania programów czy tam ładowania systemów.


@Kodziak: Nie chodzi o to, że system wstanie Ci w kilka sekund, bo to nie jest warte wydawania dużych pieniędzy, a o to, że każda operacja w systemie jest dużo szybsza, ładowanie czegokolwiek jest wyraźnie szybsze. System jest po prostu responsywny i to się nie zmienia w czasie. Zwłaszcza w laptopach widać różnicę, bo tam dyski talerzowe są wolniejsze
  • Odpowiedz
Opłaca się kupić T430s za 700 PLN?

320GB HDD, i5 3-generacji, 4 GB ram, HD+, mat.
Klawiatura nie-nasza, ale za 60 PLN można widzę kupić wersję US to sobie zmienię.

A może jednak wybrać T420 z SSD?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chiński magazyn -> Priority Line!
Xiaomi Air 13 8/256GB CN w cenie $602.99 (najniższa cena do tej pory: $637.99 dnia 8.9.2017)
(LINK z kuponem: XM13JO | Blog (aktualne kupony na Xiaomi Air 13 8/256GB CN))

W tagu #kuponynazywo wrzucam wyłącznie pojedyncze kupony (lub flash deale) z najlepszą ceną jaka kiedykolwiek była w sklepie Gearbest (wg mojej bazy danych. Cena musi spaść co najmniej o 5%) lub rzadkie
n____S - Chiński magazyn -> Priority Line!
Xiaomi Air 13 8/256GB CN w cenie $602.99 ...

źródło: comment_UeGCrKsLvN3UPmXK54Gpo3bWaAFYBdTT.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rdy: są dwa magazyny, jeden HK, drugi Chiński. Ten tutaj jest Chiński i jest dostępne Priority Line. Myślałem, że kupon padł, ale jeszcze działa :O
  • Odpowiedz
#laptopy #laptop #komputery

Jest jakiś godny polecenia laptop dla studenciaka do 2,5k? Raczej typowo do przeglądania neta, pracy ale przydałoby się żeby gierki typu WoW, LoL czy CS:GO względnie sensownie działały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, mam mega prośbę, rozpada mi się macbook i potrzebuję go wymienić na coś co spełni jego funkcje (tak, potrzebuję laptopa, stacjonarka nie wchodzi w gre ze względu na tryb życia, studiowania i pracy). wymagania:
- bateria trzymająca min 8h
- kompaktowy, na tyle że wrzucam do secondskina i ładuje do torby/plecaka (13-14cali)
- fajnie by było jakby nie był brzydki
- niech odpali wiedźmina3 (na macbooku nie miałem nawet opcji pograć w dwójkę, muszę nadrobić)
-
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też mnie kusi ten HP, ale ciężko o jakieś konkretne informacje o nim.. Odliczając bon na 400zł, który jest ponoć dalej aktualny, to robi się z tego, tak na oko, całkiem dobry deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki. Jaki laptop z co najmniej 17' i najlepiej cienka ramką do pracy? Czyli nie musi mieć zbyt mocnej grafiki. Dysk 256 SSD wystarczy. Głównie do Excela, lightrooma, Photoshop, może blender i AutoCAD .

Cena 2000-2500zl (może być używany)

#laptop #laptopy #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirukni, szukam lapka na studia. Trochę programowania pewnie, obróbka w Lightroomie, jakieś gierki w stylu fify 18, far cry'e, assasin's creed itd. Do 3500zł, byłoby miło gdyby miał 16 GB, bo nie wierzę, że mój dell z 2012 chyba za ok 2700 jest jakimś królem laptopów, skoro wtedy już było 8 GB w dośc przystępnej cenie.
szukamlapka.pl poleciło mi MSI GL62, Lenovo Ideapad 700-15. Który z nich lepszy, a jeśli nie one
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peres: bierz z lepsza karta graficzna, gtx950m to przezytek i nie pograsz w te gierki co wymieniles, teraz z gtx1050 4gb w cenie 3,5-3,8k spokojnie, ale bez ssd, 8gb ddr4 ramu i tak bedzie lepsze niz ram starszej generacji, ale pamietaj, ze ramu zawsze mozesz samemu dolozyc jak Ci braknie, tak samo jak i ssd , a grafiki nie wymienisz. Wiec lepiej kupic na i5 7300HQ, GTX 1050, 8GB ddr4.
  • Odpowiedz
#szukamlaptopa #laptopy

Mam dylemat jaką mobilną stację roboczą do #cad wybrać w budżecie 10-11k plus #monitor 27-30".
W tej chwili używam Precisiona 4600 (i7-2720, 24GB, FirePro M5950, SSD) ze stacją dokującą, i po 5 latach powoli obudowa zaczyna niedomagać i USB figle płata.
Na szybko przychodzą mi do głowy Zbook 15, Thinkpad P51, Precision 5520/7520 - jest coś jeszcze w chwili obecnej na rynku? Jakiś Celsius,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach