Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

ladypank

  • Obserwuj 12

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

noffi
noffi
24.07.2014, 16:27:10
  • 4
Kiedyś Panas "oficjalnie" przeklinał śpiewając i nie było afery. ;)

#ladypank #panasewicz #marchewkowepole #borysewicz

https://www.youtube.com/watch?v=yFauTYPfdN0#t=129
noffi - Kiedyś Panas "oficjalnie" przeklinał śpiewając i nie było afery. ;)

#ladypan...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

35

Janusz Panasiewicz: nic mnie nie tłumaczy

Pokaż treści 18+

Janusz Panasiewicz: nic mnie nie tłumaczy

- Wiem, że dałem plamę. Nie będę ściemniał i udawał. Moja niedyspozycja wynikała z wypitego alkoholu – bije się w pierś Janusz Panasewicz, który po koncercie Lady Pank w Tarnobrzegu znalazł się w ogniu krytyki.

weeden
z
muzyka.onet.pl
dodany: 24.07.2014, 12:16:28
  • 34
  • #
    polska
  • #
    ladypank
  • #
    muzyka
  • #
    koncert
  • #
    panasewicz
  • #
    80s
viruzzet
viruzzet
viruzzet
24.07.2014, 06:17:54
  • 4
Poranna witaj zmiano! Sam Panasewicz was wita!


#muzyka #ladypank
viruzzet - Poranna witaj zmiano! Sam Panasewicz was wita! 



SPOILER
SPOILER




#mu...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbii777
zbii777
zbii777
24.07.2014, 06:22:27
  • 0
@viruzzet: Chcąc nie chcąc lubię Lady Pank, ojciec mnie nimi zaraził >:)

I wcale nie czuje się urażony, ostatnim(i?) występami Panasewicza :P
  • Odpowiedz
viruzzet
viruzzet
viruzzet
Autor
24.07.2014, 06:27:34
  • 0
@zbii777: I ja też bardzo lubie Lady Pank, mają naprawdę świetne, ponadczasowe kawałki! Ale teraz lepiej ich słuchać niż oglądać :P
  • Odpowiedz
P.....k
P.....k
konto usunięte 23.07.2014, 18:42:35
  • 1
Ktoś pytał o cały występ Panasewicza, no to proszę #ladypank #muzyka Trzeba wyłączyć adblocka bo to wrzuta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....k
P.....k
konto usunięte
Autor
23.07.2014, 18:46:46
  • 0
@ttinyowski: Bo masz adblocka pewnie
  • Odpowiedz
t.....i
t.....i
konto usunięte 23.07.2014, 18:47:20
  • 0
@Pismak: owszem. Ale wszystko z yt mi zawsze działało

edit: ok wrzuta widzę, dzięki.
  • Odpowiedz
p.....4
p.....4
konto usunięte 23.07.2014, 08:59:23
  • 7
#heheszki #ciekawepotwory #ladypank #gif

U Maxima w Gdyni znów przejechał gdzieś Hondą Stefan, byłaś zielonymi, teraz musisz być...


oryginalny tekst
p.....4 - #heheszki #ciekawepotwory #ladypank #gif


 U Maxima w Gdyni znów przejecha...

źródło: comment_31gwiLezVSSeIhDzaPeL3cMJWfYGf4jh.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7

Lady Pank - Zostawcie Titanica - Rok temu też nastukany - 20.07.2013

Lady Pank - Zostawcie Titanica - Rok temu też nastukany - 20.07.2013

Równy rok też temu też pijany i... dziwne ruchy.

weeden
z
youtube.com
dodany: 22.07.2014, 23:59:00
  • 7
  • #
    polska
  • #
    ladypank
  • #
    kompromitacja
  • #
    80s
  • #
    koncert
d.....1
d.....1
konto usunięte 22.07.2014, 22:00:06
  • 1
jeszcze dziś ogladąłem ten koncert , wokalista naćpany n------y przeklinał i przewracał sie o tym jak "śpiewał " to już nawet nie ma co mówić a teraz chciałem wam linka dać . już usunięte #heheszki #ladypank #muzyka #koncert

http://www.youtube.com/watch?v=U8HP4dME0hI
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonimowy_kot
anonimowy_kot
22.07.2014, 14:24:30
  • 7
#ladypank #tarnobrzeg #heheszki #m-----------y

Zniszczył mnie ten gif xD

Kurde, a miałam iść na ten koncert xD
anonimowy_kot - #ladypank #tarnobrzeg #heheszki #m-----------y

Zniszczył mnie ten gi...

źródło: comment_jx9Dwp03HdR1s4gxUyXc2g07tO3kxEza.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....a
b.....a
konto usunięte 22.07.2014, 14:26:08
  • 0
@anonimowy_kot: Chciał zrobić tak, tylko troszkę mu się pomyliło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
b.....a - @anonimowy_kot: Chciał zrobić tak, tylko troszkę mu się pomyliło. ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: comment_hrpwuHG0vwrtaF4e2Gyhoni7sJrJk9bu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
p.....3
p.....3
konto usunięte 22.07.2014, 14:26:40
  • 1
@anonimowy_kot: #bekaztarnobrzega
  • Odpowiedz
jezus_cameltoe
jezus_cameltoe
22.07.2014, 13:26:37
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....o
p.....o
konto usunięte 22.07.2014, 13:27:21
  • 0
@jezus_cameltoe: było panie tysionc razów.
  • Odpowiedz
b.....a
b.....a
konto usunięte 22.07.2014, 13:27:22
  • 0
Panasewicz


pijany

@jezus_cameltoe: żeby tylko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lennyface
lennyface
21.07.2014, 21:56:44
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylviya
sylviya
20.07.2014, 21:40:16
  • 1
Bardzo fajny koncert #ladypank w #tarnobrzeg
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzystaMaestria
CzystaMaestria
20.07.2014, 23:26:09
  • 0
@sylviya: Był ktoś? Bo na plaży było dziś z 25tysięcy ludzików.
  • Odpowiedz
sylviya
sylviya
Autor
21.07.2014, 07:24:28
  • 0
@CzystaMaestria: Mnóstwo ludzi, jak to zwykle na Lecie z Radiem
  • Odpowiedz
z.....i
z.....i
konto usunięte 13.07.2014, 20:45:48
  • 3
#playlistazenka #ladypank #feels #tfwnogf #muzyka
z.....i - #playlistazenka #ladypank #feels #tfwnogf #muzyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....o
k.....o
konto usunięte 13.07.2014, 21:02:18
  • 0
@zenek_z_frankamionki: w sumie na to samo wychodzi
  • Odpowiedz
z.....i
z.....i
konto usunięte
Autor
13.07.2014, 21:36:30
  • 0
@kulko: to zależy... ale niech Ci będzie :D
  • Odpowiedz
SiergiejPatov
SiergiejPatov
12.07.2014, 23:24:27
  • 1
#spiewajzwykopem #ladypank

Mogłaś moją być...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mysterii
Mysterii
12.07.2014, 23:26:21
  • 1
@SiergiejPatov: @Elephant-gtx500: KOCHAM WAS!
  • Odpowiedz
JaTubagno
JaTubagno
12.07.2014, 23:27:28
  • 1
@SiergiejPatov: lady pank > perfect
  • Odpowiedz

9

Jan Borysewicz z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

Jan Borysewicz z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

gitarzysta kojarzony z zespołem Lady Pank trafił do szpitala w Warszawie. Muzyk ma między innymi przebite płuco.

nasir77
z
terazrock.pl
dodany: 04.07.2014, 14:07:26
  • 3
  • #
    ladypank
  • #
    muzyka
Aerials
Aerials
29.06.2014, 23:04:17
  • 7
#polskamuzyka #ladypank #muzyka
Aerials - #polskamuzyka #ladypank #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....g
m.....g
konto usunięte 29.06.2014, 23:05:25
  • 0
@Aerials: najlepiej
  • Odpowiedz
angelo_sodano
angelo_sodano
29.06.2014, 09:22:42
  • 5
Lady Pank - Wciąż bardziej obcy

#muzyka #80s #ladypank #gimbynieznajo
angelo_sodano - Lady Pank - Wciąż bardziej obcy

#muzyka #80s #ladypank #gimbynieznaj...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z.....n
Z.....n
konto usunięte 29.06.2014, 00:14:32
  • 3
No normalnie 10/10 koncert jak dla mnie, a mało się znam!

#ladypank #koncert #muzyka
Z.....n - No normalnie 10/10 koncert jak dla mnie, a mało się znam!

#ladypank #konce...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G....._
G....._
konto usunięte 11.06.2014, 16:45:35
  • 7
#muzyka #trojka #polskieradio #listaprzebojowtrojki #ciekawostki #ladypank

Ciekawostka muzyczna:

Z 10 utworów znajdujących się na debiutanckim albumie zespołu Lady Pank (Lady Pank) z roku 1983, aż 6 osobno dotarło na pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu 3 PR - jedyny taki album w historii radia i listy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skylarking
Skylarking
11.06.2014, 16:49:00
  • 1
@Gigi_: najbardziej z tej plyty lubie to
Skylarking - @Gigi_: najbardziej z tej plyty lubie to
  • Odpowiedz
G....._
G....._
konto usunięte
Autor
11.06.2014, 16:49:49
  • 0
@Skylarking: Ja jednak "Kryzysową narzeczoną" :).
  • Odpowiedz
G....._
G....._
konto usunięte 11.06.2014, 15:34:44
  • 9
#starocie #80s #muzyka #ladypank #rock #nowafala

Lady Pank - Zamki na piasku

_
G..... - #starocie #80s #muzyka #ladypank #rock #nowafala

Lady Pank - Zamki na piask...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

borsiu
borsiu
08.06.2014, 15:39:24
  • 1
#ladypank

w utworze na co komu dziś mamy m.in. taki tekst:

Chciałem być sobą za wielką wodą

Na
borsiu - #ladypank 

w utworze na co komu dziś mamy m.in. taki tekst:



Chciałem być...

źródło: comment_jbEBiPcUAPLPp4cR9krPeT4nhaK5fLLR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 34
  • Strona 28 z 34
  • >

Powiązane tagi

  • #muzyka
  • #80s
  • #oggy1989playlist
  • #rock
  • #polskirock
  • #heheszki
  • #70s
  • #feels
  • #cultowe
  • #pdk
  • #klasyki
  • #sirpsychosexymusic
  • #radom
  • #klasyk
  • #sztuka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking