Miala byc zajebista gala z fajna karta walk, a ja czuje osobiscie rozczarowanie. Walki nudne, na jedyny plus to ze Mankowski #!$%@?. Jakos emocje na KSW sie wypalily i lepiej mi sie oglada gale freakowe na ktorych sa wieksze emocje i ciekawsze walki mimo, bo nikt nie kalkuluje tylko idzie sie #!$%@?. #ksw
#!$%@? jak czytałem te komentarze o Marianie w ufc to kislem xD koleś jest do bólu przeciętny a kreowany był na kozaka. Jego stójka jest mocno przeciętna i czytelna, ciosy nie ważą , ofensywnych zapasow brak. Gdzie on #!$%@? do ufc xD #ksw
#ksw