Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko298
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Informacje

    Informacje
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Ukraina

    Ukraina
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

#ksw

  • Obserwuj 771

Wszystko

Wszystkie

Archiwum

MrPatryk44
MrPatryk44
18.06.2022, 21:48:52
  • 0
na uefce dupy teraz lepiej się bijo
#ksw
  • 1
Matt15
Matt15
18.06.2022, 21:49:42
  • 1
@MrPatryk44: Kattar dopiero pokaże, co to znaczy się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Enigmameister
Rafalek-Pedalek
Rafalek-Pedalek
18.06.2022, 21:48:35
  • 3
maniek sebek artek
#ksw
  • christian-huygens
  • Sousiken
  • betrayero
  • 1
MrPatryk44
MrPatryk44
18.06.2022, 21:49:22
  • 0
@Rafalek-Pedalek: 3 kolegów z boiska
steppenwolf90
steppenwolf90
18.06.2022, 21:48:15
  • 0
Niech idą na wojnę, a nie jakieś 3 rundy ciągłych szachów...
#ksw
krL1312
krL1312
18.06.2022, 21:48:12
  • 31
Zajebiste szachy nie ma co XD
#ksw
Pobierz
źródło: comment_16555888909GqhXRiydUuS2EjMiUTV94.jpg
  • FantaZy
  • WitoldKaloryfer2137
  • FanowanTigera
  • chrumchrum
  • Sousiken
  • +26 innych
  • 1
FantaZy
FantaZy
18.06.2022, 21:53:04
  • 1
@krL1312: szachy dla debili co płacą za takie widowisko xD
  • playerUnknows
Karier
Karier
18.06.2022, 21:47:27
  • 0
2:1 dla Mariana
#ksw
Enigmameister
Enigmameister
18.06.2022, 21:46:42
  • 21
Ziółkowski nic więcej poza KSW nie osiągnie jednak, skoro się z takim Rajewskim męczy xd
#ksw
  • Kebasa
  • cheekyboyo
  • Skonek248
  • FantaZy
  • CastleGandolfo
  • +16 innych
  • 4
Matt15
Matt15
18.06.2022, 21:48:22
  • 3
@MrPatryk44: kfc
  • konto usunięte
  • qwer5512
  • NOJA
pawelgie
pawelgie
18.06.2022, 21:48:25
  • 2
@Enigmameister: #!$%@? ufc balasie
  • MrPatryk44
  • bezsensutenwykop
Rafalek-Pedalek
Rafalek-Pedalek
18.06.2022, 21:46:16
  • 0
rajewski wygral 2 pierwsze rundy a i tak wygra ziolkowski xd
#ksw
  • 3
MrPatryk44
MrPatryk44
18.06.2022, 21:47:21
  • 0
@Rafalek-Pedalek: bo miszcza trzeba poddać albo ko
avirant
avirant
21.06.2022, 01:03:23
  • 0
@MrPatryk44: Bzdura. To nie boks.
weezyxboss
weezyxboss
18.06.2022, 21:45:59
  • 1
Najbardziej mnie dziwi że mario ma takie ego #!$%@? że nawet nie próbuję obalenia XDD
#ksw
  • Kebasa
FantaZy
FantaZy
18.06.2022, 21:45:55
  • 1
Jak nie będzie KO to marian przegra na punkty
#ksw
  • R44zak
  • 1
MrPatryk44
MrPatryk44
18.06.2022, 21:50:14
  • 0
@FantaZy: wygra
xblackwidowx
xblackwidowx
18.06.2022, 21:45:33
  • 29
#ksw
Pobierz
źródło: comment_1655588731q2spxwZk0hAG0M8GIidNe9.jpg
  • Bazant77
  • FantaZy
  • HornyMan
  • isrin22
  • iROMAN
  • +24 innych
Digga_Radikal
Digga_Radikal
18.06.2022, 21:45:29
  • 4
Niezły mistrz. Fame MMA > KSW pod wzgledem poziomu i nie ma co gadac
#ksw
  • HornyMan
  • Detektywdosprawaktorekpornozmemow
  • CastleGandolfo
  • qwer5512
  • 3
sindram
sindram
18.06.2022, 21:47:08
  • 2
@Digga_Radikal:
speluna mma > fame mma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • dzimmerman
  • Pdwhc
Don_Lukasio
Don_Lukasio
19.06.2022, 12:53:11 via iOS
  • 0
@Digga_Radikal: XDDDDDD
wiekuisty
wiekuisty
18.06.2022, 21:43:43
  • 9
Sebek na razie lepszy, ale maniuś to mistrz i jak to maniek, na pewno co jeszcze wymyśli i jakims karatem sebe uszczeli
#ksw
  • LoOocK
  • dzimmerman
  • bartexx96
  • warnolek
  • HornyMan
  • +4 innych
  • 2
weezyxboss
weezyxboss
18.06.2022, 21:45:27
  • 0
@wiekuisty: Mistrzowskie walki lepiej nie zostawiać do decyzji XD
M.....h
konto usunięte 18.06.2022, 21:45:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wiekuisty: Latajonce colano
  • coolcool0010
Tutusiek
Tutusiek
18.06.2022, 21:43:21
  • 3
Dobrze że można sobie wykop poczytać bo już dawno bym ten nudny syf wyłaczył
#ksw
  • WitoldKaloryfer2137
  • Enigmameister
  • qwer5512
xblackwidowx
xblackwidowx
18.06.2022, 21:42:41
  • 9
jeszcze raz chłop powie Sebek i wyłącze dźwięk ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ksw
  • wiekuisty
  • FantaZy
  • TurboMarcin
  • R44zak
  • Potezny_Baobabun
  • +4 innych
  • 1
MrPatryk44
MrPatryk44
18.06.2022, 21:48:11
  • 1
@xblackwidowx: artek
  • bazino
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
18.06.2022, 21:42:24 via Android
  • 20
I ludzie płacą za taką stypę, nawet mi ich nie żal.
Nawet za darmo mi się nie chce tego oglądać
#ksw
  • FantaZy
  • Sousiken
  • kazikmierz
  • fjord
  • Potezny_Baobabun
  • +15 innych
  • 5
FantaZy
FantaZy
18.06.2022, 21:43:32
  • 3
@CzeczenCzeczenski: ja oglądam tylko dlatego że jest za darmo xD
  • CzeczenCzeczenski
  • qwer5512
  • Bembe
weezyxboss
weezyxboss
18.06.2022, 21:44:26
  • 3
@CzeczenCzeczenski: A co ty myslałeś ze oni beda sie #!$%@?ć jak w gromdzie? XDDD
  • pafeo
  • EndTheMatrix
  • Bembe
ATLETICO
ATLETICO
18.06.2022, 21:42:03 via Android
  • 3
Czyli okazuje się, że wystarczy dać Marianowi kogoś kto jest blisko jego wzrostu i ogarnia stójkę, i mamy problem obecnego mistrza
#ksw #mma
  • dzimmerman
  • Mickey_Rourke_47
  • R44zak
wykoko
wykoko
18.06.2022, 21:41:40 via Android
  • 2
Pterodaktyl

#ksw
  • TolekTrolek
  • MrPatryk44
bartexx96
bartexx96
18.06.2022, 21:41:37
  • 18
Miala byc zajebista gala z fajna karta walk, a ja czuje osobiscie rozczarowanie. Walki nudne, na jedyny plus to ze Mankowski #!$%@?. Jakos emocje na KSW sie wypalily i lepiej mi sie oglada gale freakowe na ktorych sa wieksze emocje i ciekawsze walki mimo, bo nikt nie kalkuluje tylko idzie sie #!$%@?.
#ksw
  • HornyMan
  • R44zak
  • WykopnyLogin
  • TurboMarcin
  • Sousiken
  • +13 innych
  • 2
Matt15
Matt15
18.06.2022, 21:43:11
  • 1
@bartexx96: No ta, a KSW to niedługo całkowicie upadnie. Znamy tą gadkę, od jakichś 3 lat po każdym evencie słychać to samo xd
  • adux3
M.....h
konto usunięte 18.06.2022, 21:44:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bartexx96: Nie no jak mówisz że fame się lepiej ogląda to po prostu nie lubisz tego sportu. Mało kto na pewnym poziomie "#!$%@? się bez kalkulacji"
  • Matt15
  • hajnekan
  • adux3
coolcool0010
coolcool0010
18.06.2022, 21:41:29
  • 2
Brakuje tylko "Maniek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ksw
  • wiekuisty
  • avirant
Skonek248
Skonek248
18.06.2022, 21:41:28
  • 4
#!$%@? jak czytałem te komentarze o Marianie w ufc to kislem xD koleś jest do bólu przeciętny a kreowany był na kozaka. Jego stójka jest mocno przeciętna i czytelna, ciosy nie ważą , ofensywnych zapasow brak. Gdzie on #!$%@? do ufc xD
#ksw
  • FantaZy
  • DonTadeo
  • N0rkoman
  • adux3
  • <
  • 1
  • 248
  • 249
  • 250
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 500
  • Strona 251 z 500
  • >

Powiązane tagi

  • #famemma
  • #mma
  • #ufc
  • #boks
  • #sport
  • #highleague
  • #wykop
  • #sportywalki
  • #borek
  • #bukmacherka

Popularne tagi

  • #danielmagical
  • #przegryw
  • #ukraina
  • #polska
  • #mecz
  • #famemma
  • #wojna
  • #rosja
  • #ciekawostki
  • #polityka
  • #heheszki
  • #f1
  • #wykop
  • #swiat
  • #patostreamy
  • #eurowizja
  • #bekazpisu
  • #pytanie

Wykop © 2005-2023

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl