#pc #steam #pcmasterrace #gry

Mirki, jaki pad do PC sobie kupic? Cos do grania w roznie indie crapy, roguelike itp platformowki ale raczej casualowo. Mniej wiceej w stylu: podpiac cos sobie do pc odpalic gre, wylaczyc po 20 min, wlaczyc 3 dni pozniej.

Nie mialem kontaktu z zadnymi #konsole od przeszlo 20 lat (sega saturn ftw). Nie wiem, nie znam sie co
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam 26 lat, 5 lat robiłem licencjat zaoczny z rachunkowości i finansów przedsiębiorstw na WSB w Poznaniu(przesuwałem termin obrony, bo sie ociągałem z pisaniem pracy-pisałem ją sam), o księgowości niewiele wiem,nie znam języka angielskiego, pracuje od 2 lat jako operator maszyn cnc. Jak się wkręcić w temat księgowości albo bankowości(praca w banku)? Bez znajomości angielskiego mam jakieś szanse?
#ksiegowosc #bankowosc #zycie #bank #ksiegowy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach