Zgniłem z polaczkowa, dosłownie wszędzie w niemczech i francji rolnicy dają radę tworzyć ekologiczne hodowle a tutaj przychodzi jakaś głupia strzała z konfy i mówi że platforma i pis chcą zarżnąć polskie rolnictwo zgadzając się na unijne pomysły XD XD XD XD XD

KUR...A JAKOŚ BLISKO 200 MILIONÓW LUDZI Z NIEMIEC I FRANCJI MA CO JEŚĆ I MAJĄ EKOLOGICZNE HODOWLE

TYLKO OCZYWIŚCIE POLACZKI NIC NIE POTRAFIĄ I WSZYSCY IM CHCĄ ZASZKODZIĆ

nie,
- Dobra, krótka piłka, zamknij jape faszolu


@Njal: i właśnie tak wygląda efekt lewicowych urojeń. Jeszcze obozy pracy dla prawaków i powrót starych, dobrych czasów stalinizmu, nie? Jakoś mnie nie dziwi to co napisałeś, bo najgłośniej o zamordyźmie krzyczą zamordyści. A faszystów, szukaj w antifie, o ile masz odwagę poczytać ich hasła z kartoników na patykach.

Nie znam bardziej nienawistnych i zakłamanych ludzi, jak właśnie aktywne na ulicy lewaki.
W sumie to wyborcy konfy to absolutnie najgłupszy element od 30 lat, nawet wyborcy AWS byli mądrzejsi. W tych wyborach wszystkim powinno zależeć na tym by rozwalić pis i kaczora a tymczasem oni atakują tuska za to że giertych opuści tłiterka na którym nikt go nie czyta i publicznie będzie pokazywał ludziom jakim gnojem i złodziejem jest kaczyński

nom, nie zapomnijcie powtórzyć pierdylion razy o popisie, sami pis umacniacie i wspieracie torpedując
Każdy kto zagłosuje w najbliższych wyborach na partię inną niż konfederacja powinien odpowiadać za zdradę polskiej racji stanu, szczególnie wyborcy PO i lewicy.

W końcu mamy wolnościową partię która nie chce żeby państwo okradało obywateli z połowy ich zarobków ale są be bo nie pozwalają się skrobać jukom i są przeciwni lgbt, ehh co za durny naród.

#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #neuropa #mentzen #polityka
Ej, patrzcie @Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz w swoim wpisie napisał:

Jest Aplikacja nazywająca się mObywatel.

Oczywiście technologicznie zacofana #lewica i #neuropa tego nie może wiedzieć.

Czy smartfony są faszystowskie?


https://wykop.pl/wpis/72561467/biedron-drogie-panie-jak-wasz-wnuczek-glosuje-na-k

Oficjalne stanowisko Konfeteracji nt.: mObywatela przedstawił Grzegorz Braun:

Poseł @GrzegorzBraun_ o aplikacji mObywatel: To robi wrażenie, to oswojenie z totalniactwem! Od lewicy - po lewej, po lewicę - po prawej, wszyscy państwo oswoiliście się z tym, że Wielki Brat ma rolę zwierzchnią i dostęp do
Pobierz M4rcinS - Ej, patrzcie @MateuszJakubAndruszkiewicz w swoim wpisie napisał:
Jest Aplik...
źródło: Mateusz-Jakub-Andruszkiewicz
I powiedzcie mi że konfederacja to nie jest banda błaznów : /

Tusk wcisnął giertycha na sam koniec list by ten mógł legalnie brać udział w kampanii i dzielić się z ludźmi tym co wie o kaczyńskim żeby platforma mogła typa efektywnie zniszczyć nie ponosząc żadnych strat wizerunkowych, a konfiarze teraz dają na listy typa od przer0chanego mema i dalej bredzą o wywracaniu stolika

sorry ale ja jestem na to za stary,
Mam nadzieję, że wszyscy którzy mają zamiar głosować na Konfederacje zdają sobie sprawę, że Bosak i jego banda w koalicji z PIS wuja będą robić, a za wszystko złe będzie się obwiniać Lewactwo i tak do następnych wyborów, a później jeszcze jednych. Dokładnie w ten sam sposób jak robil to PiS do tej pory samodzielnie

#polityka #neuropa #pis #konfederacja
Dzisiaj kolejny pokaz hipokryzji neuropy. Jeszcze wczoraj wywijali fikołki, by usprawiedliwiać Kołodziejczaka i Giertycha na liście PO, pochwał nie było końca jakim to Tusk jest genialnym politykiem i strategiem, szachy 6D, świetna decyzja, metafizyka, a dzisiaj, kiedy Konfederacja ogłosiła, że Derehajło będzie startował z ich listy, to już cały Wykop zaspamowany obelgami wobec Konfederacji, że przybudówka PiSu, że kryptopisowcy, szalupa dla spadochroniarzy z PiSu, że hehe wywracanie stołka i jedzenie psów.

#
Pobierz ibilon - Dzisiaj kolejny pokaz hipokryzji neuropy. Jeszcze wczoraj wywijali fikołki, ...
źródło: Capture
@MurLand: Różnica jest taka że rządy PO były średnie, ani dobre ani złe i nikogo nie obwiniali i trzymali neutralność ideologiczną (pis wpycha gardłem katozamordyzm), w tym wprowadzili pare fajnych rzeczy jak zniesienie obowiązkowej służby, próbowali podwyższyć wiek emerytalny czy mocno rozbudowali infrastrukturalne drogową w polsce co sie przełożyło bardzo dobrze na nasz rozwój.
Tymczasem PiS jedynie płacze, kradnie, centralizuje władzy i antagonizuje populacje która nie podziela ich poglądów (widze to
Tusk i jego banda wuja będą robić, a za wszystko złe będzie się obwiniać rządy PiSu


@MurLand: a kogo mają obwiniać w sprawie:
- konfliktów z UE?
- zadłużenia i inflacji?
- braku pieniędzy KPO?
- bzdurnych inwestycji jak CPK / Izera?
- rozwalonego systemu sądownictwa?
- braku praworządności z PL?
1. Wicemarszałek Stanisław Derehajło tłumaczy się z 50 tysięcy złotych, które włodarze województwa wydali na dość dziwną promocję podlaskiego w filmiku Kruszwila:

https://bialostockie.eu/podlaskie/27083-wicemarszalek-o-materiale-kruszwila-nie-wiem-czy-to-nasza-porazka

Film nie był skierowany do całości społeczeństwa, to była próba odpowiedzi na memy, materiał był skierowany do grupy ludzi, która dla nas jest niezrozumiała - stwierdził na antenie Polskiego Radia Białystok wicemarszałek województwa Stanisław Derehajło w odpowiedzi na zarzuty dotyczące materiału Lorda Kruszwila. Samorządowiec powiedział też, że „nie wie
@Sin- ona nie lubi demokracji bo wymyśliła sobie w głowie jakiś dziwaczny scenariusz, który nigdy się nie wydarzy xD

To tak jakbym powiedział, że nie podoba mi się wspieranie Ukrainy w tej wojnie, bo gdyby Rosjanie nawiazali kontakt z kosmitami i dostali od nich lasery tak silne, że tu cytat "że ja #!$%@?" to by całe NATO rozwalili w 10 sekund