Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - Jakub Banaś z Konfederacji uderza w przeciwników. "Partie
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzz
PiS mówi o prawach kobiet.
Lewica mówi o prawach mężczyzn.
Czekam, aż konfederacja zacznie mówić o prawach gejów.

A nie to, już się wydarzyło XD
https://www.rp.pl/wybory/art39075581-wybory-parlamentarne-konfederacja-zawalczy-o-wyborcow-lgbt

Ok, to zobaczmy jeszcze co tam u platformy:
A no tak, będą walczyć z migracją muzułmanów do Polski XD
https://oko.press/spot-po-o-uchodzach

Już nawet nie wspominam o tych ludkach co poprzechodzili do "wrogich" sobie partii i teraz je zachwalają, tak jak wcześniej niemal im krucjatę wypowiadały.
I weź
Pobierz orkako - PiS mówi o prawach kobiet.
Lewica mówi o prawach mężczyzn. 
Czekam, aż konfe...
źródło: cyrk-na-wiejskiej-sejm-wesole-miasteczko-karuzela-tupolew
@orkako:

– Podatek od spadku i darowizn można nazwać podatkiem od gejów. Jest to określenie mające przyciągnąć uwagę, jednak pokazuje szerszy problem. Jego pobieranie od osób żyjących w związkach, niezależnie czy hetero-, czy homoseksualnych, jest skandaliczne – mówi Adrian Stankiewicz, kandydat Konfederacji z Podlasia.


W czym problem? To jest postulat dobry dla wszystkich, niezależnie od orientacji. To źle?
Cóż, najnowsze sondaże jednoznacznie wskazują, że PiSowi rośnie poparcie i pukają do 40 %. Jeszcze miesiąc do wyborów i na finiszu pewnie ten wynik osiągną. Ciekawi mnie tylko dlaczego? Przecież totalnie się wystrzelali w tej kampanii.

PO według mnie na pewno poniżej 30 %, Konfederacja na jakieś 11-12 %. Ale nie w tym rzecz.

Czy PiSowi rośnie, bo PO jest upośledzona i zaczęła kopiować socjalne postulaty PiS? Nie, bo w takim przypadku
Konfederacja mówi, że pieniądze biorą się wyłącznie z pracy. Nie zgadzam się z tym, pieniądze biorą sie również z obstawiania, że Konfederacja nabije sobie guza podczas wyborów. TAKI KURS NA WYNIK PONIZEJ 12.5%? Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Jeśli ktoś ma duże oszczędności, spokojnie może je tam postawić, a kurs spada. Jeszcze tydzień temu było to samo za 13.5%.

Wymyślili sobie 12.5% w wyborach! Banda tłumoków! Jakie 12.5%! Ograły was sondażownie
Pobierz Neobychno - Konfederacja mówi, że pieniądze biorą się wyłącznie z pracy. Nie zgadzam ...
źródło: konfa
Ale trzeba przyznać że konfederacja to jest jednak największe gówno jakie było w polityce od 30 lat, po tych wczorajszych zapowiedziach tuska w sprawie oskarżenia kaczyńskiego i jego ziomków to oni wypadają dosłownie jak partia mem która zamiast pomagać będzie rzucać kłody pod nogi i finalnie sprzeda się pisowi bo wiecie, hehe, tusk większe zło niż pis ;D

#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
Mentzen obiecuje znieść podatek Belki: CO TEN MEMCEN GADA, HAHA GUPI PRAWAK
Tusk obiecuje znieść podatke Belki: Ooo Pan Donald dobrze gada

Najlepsze jest to, że Mentzen było nie było jest ekonomistą, a Donald robotnikiem po historii, który całe zawodowe życie żyje z polityki xD Śmiać się czy płakać?

#polityka #gospodarka #ekonomia #bekazpodludzi #bekazlewactwa #konfederacja #polska
@Gieremek: a daj pan spokój z tym wprowadzeniem dodatkowej formy małżeństw. Są kredyty 0% i dopłata do najmu 600zl, 1500 zł miesięcznie na wódkę do obiadu na nowe dziecko, dla kochanych emerytów 13 i 14 to mało bo jeszcze zapowiadają rewaloryzacja emerytur, alimenty dla madek z 500 na 1000 złotych a nie chce mi się już dalej wymieniać tych wspaniałych "konkretów". Wiwat Tusk!