@Kupamilosci: wiesz co? Szkalowanie rodziny jest obrzydliwe. Te dwie wspaniałe kobiety swoją ciężką pracą doszły do wszystkiego co mają w życiu, a Ty je wyśmiewasz. Przecież to nie tak, że każda ogólnopolska telewizja miała obowiązek mówić o poczytnym blogu Kasi Tusk!!!!! PRAWDA?!
Hołownia i Tusk podbierają najwyraźniej liberalnych od konfederacji, która ostro spadła. Jeśli przez miesiąc konfederacja nie będzie się bardziej starać to jej wynik może jeszcze spaść i zyskają niewiele więcej miejsc niż ostatnio. Za dużo dziwaków a za mało popularnych pokroju Dziambora, którzy ściągają z konfy elektorat. Dobry wynik PIS to chory żart, ale ciekawe, że Trzecia Droga tak się dobrze trzyma bo miała być najbardziej zagrożona nie dostaniem się do sejmu
Pobierz Kagernak - Hołownia i Tusk podbierają najwyraźniej liberalnych od konfederacji, która...
źródło: Screenshot_2023-09-11-09-13-11-18_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc
Sondaż 3,
Co tydzień będzie pojawiać się ankieta odnośnie poparcia partii politycznych w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Po kilku sondażach powstanie wykres, aby było klarownie widać jak zmienia się poparcie na tym portalu.
Wyniki zostaną pobrane o 16.
Jeżeli zagłosuje mniej niż 100 osób ankieta będzie uznana za nieważną.

Wyniki Sondaż 1:
Koalicja Obywatelska - 31.4%,
Prawo i Sprawiedliwość - 4.8%,
Nowa Lewica - 5.7%,
Konfederacja - 44.8%,
Trzecia Droga - 3.8%,
Bezpartyjni

Na kogo oddałbyś swój głos, gdyby wybory parlamentarne odbyły się dzisiaj?

  • Koalicja Obywatelska 37.4% (52)
  • Prawo i Sprawiedliwość 2.9% (4)
  • Nowa Lewica 8.6% (12)
  • Konfederacja 30.2% (42)
  • Trzecia Droga 15.1% (21)
  • Bezpartyjni Samorządowcy 0.7% (1)
  • Nie wiem / Trudno powiedzieć 5.0% (7)

Oddanych głosów: 139

@ibilon to nie ma nic do rzeczy, bo odnoszę się do osób, które opierają swoją upośledzoną argumentację na przestawieniu straży granicznej na podstawie zwiastunu co najwyżej xD z drugiej strony wydaje się, że w filmie są pokazani Polacy, którzy nawet swoim kosztem pomagają innym - to też jest antypolskie? XD