Skoro już te komisje są i pochłaniają mnóstwo pieniędzy bez rezultatu, to może chociaż zrobimy coś dobrego, żeby taka oglądalność się nie zmarnowała. Czy jeśli zrobiłbym przy następnej komisji stream z donejtami, tak jak mirki mówiły i następnie 100% dochodu z donejtów przekazał na jakieś schronisko, to muszę pod to zakładać fundację, czy mogę od tak jednorazowo zrobić?

#ambergold #komisjasledcza #komisja #ekspert
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielona_pomarancza: To zależy. W 2014 z powodu problemów z systemem informatycznym siedziała bardzo długo. Ale jeśli nie będzie kłopotów z systemem to myślę do 4 się wyrobicie na spokojnie!
  • Odpowiedz
@zielona_pomarancza: zależy jeszcze jakich wyborach. W II turze burmistrzowskich/prezydenckich czy referendach z jednym pytaniem to w najgorszym wypadku ok. 1:00 jest po zawodach.

Najgorsze są właśnie samorządowe, a zaraz po nich - parlamentarne.
  • Odpowiedz