@Tetta: Różowepaski hejtują tylko frustraci na co dzień nie radzący sobie w relacjach damsko-meskich i w ten sposób odbijają swoje niepowodzenia i chociaż przez chwile czują się lepsi. Tez sie nad tym zastanawialem kiedys i do takiego wniosku doszedlem
  • Odpowiedz