Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę że w #kazachstan popełnili ogromny błąd wyłączając internet.
Całość zakończyłaby się na wrzuceniu kilkunastu memów jak u nas, ktoś rzuciłby pastą o zebraniu 300 Kazachów, ktoś utworzyłby wydarzenie na facebooku na które przyszłoby 10 osób bo wszyscy inni byliby zajęci robieniem memów i po rewolucji.
#swiat
szuwarek - Myślę że w #kazachstan popełnili ogromny błąd wyłączając internet.
Całość...

źródło: comment_1641465420ZZ7S9G3Q5Znbddq96JneyW.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuwarek: myślę, że mogło chodzić o ochronę infrastruktury krytycznej. Jeżeli np. elektrownie są podłączone do internetu mr rumun mógłby im prąd wyłączyć, albo oczyszczalnie ścieków rozregulować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 576
@Polasz: a u nas parę napisów na ulicy i budynkach i współobywatele na wykopie spazmów dostawali, że jak to tak publiczne psuć. A dziś klaszczą uszami, jacy to Kazachowie wspaniali
  • Odpowiedz
@monox12: wyobrażasz sobie upadek giełdy i zaprzestanie dostarczania jedzenia w sklepach? Głód i śmierci niewinnych spowodowane załamaniem się gospodarki spadek PKB o połowę i brak realnych możliwości powrotu do wzrostów? Przejęcie władzy przez jeszcze gorszą władzę dzięki karabinom obcych wojsk?
  • Odpowiedz
  • 263
@KrolWlosowzNosa ej mati pacz podniesli im cenę gazu do 1,12 i Kazachowie r-------i rząd, a p0lakom mozna pluc w twarz a i tak nie wyjdo na ulice.
Zalosne husarzyki, bynajmniej na bombelki dali hehe

I cyk gorące.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: Właśnie takich naiwnych gówniarzy najłatwiej wykorzystać w politycznych rozgrywkach albo wojnach. I to oni na końcu giną lub zostają z ręką w nocniku, płacząc że znowu ich oszukano.
  • Odpowiedz