ej w której części to było? że John w----l się swoim autem przez bramę, a potem wypił z chłopem wódkę czy coś i powiedział że jest pokój #johnwick #filmy
Nie będę się rozpisywał, jeśli wcześniejsze części wam się podobały, to zapieprzajcie do kina. Czwarta część to istna eksplozja emocji, akcji, doznań wizualnych i wzrokowych. Pomimo czasu trwania 2h 45min, zlatuje to w moment. Im więcej ten film zarobi, tym mniej będzie potworków typu ,,Shazam 2", lub inny pełny różnorodności syf od największych wytwórni. #film #johnwick #keanureeves #kino
Czwarty John Wick to dzieło wielkie, być może najpełniejsze doświadczenie kinowe, jak mogliśmy przeżyć w tym roku. Więc jeśli jeszcze nie widzieliście, to pędem do kina, a potem możecie przeczytać moją recenzję TUTAJ
@Mar3czek: A na razie film jest wyświetlany w kinach, więc nikt normalny* tam nie pójdzie z powodu smrodu oleju i bydła - żrącego, jakby miało umrzeć bez jedzenia w ciągu dwóch godzin. Więc jak na wstępie. :)
#johnwick 4 piękny to był film, nie zapomnę go nigdy, spodziewałem się gniota, a tak mocno to chyba nigdy pozytywnie się nie zaskoczyłem na filmie. Aż chyba drugi raz do kina pójdę.
Dzisiaj na chłodno mogę ocenić wady Johna Wicka 4, chociaż uważam film za arcydzieło: -kuloodporne garnitury istnieją, nawet Youtuber uszył garnitur wytrzymujący serię z kałacha. Istnieją i są w sprzedaży. Podejrzewam, że garnitury z sieci pajęczej lub grafenu byłyby dużo lepsze i lżejsze. Nie mniej jednak za dużo strzelania w te garnitury i odbijania się kul, ludzie nie oglądający trójki mogą nie wiedzieć o co chodzi -złamania, brak złamań: John spadł 2x
Wczoraj z dziewczyną poszliśmy do kina, bawiliśmy się świetnie. Polecanko :)
PS: W filmie w którym ślepy człowiek (dosłownie) walczy na poziomie tytułowego bohatera strzelając ludziom w głowy, przesadzone garniaki to chyba najmniejszy problem XD
@m4rio wczoraj oglądałem i mi wpadło w oko. Chyba, że zrobione pod dany kraj. Chociaż ta reklama w tle jest w dwóch językach. Napis się obraca i jest też w innym języku:
@trebeter: wszystkie filmy to mniej więcej to samo - genialnie nakręcone sceny akcji ze świetną choreografią sklejone w jakąś prostą fabułę. Choć im dalej w las, tym bardziej niektórych może to męczyć, bo nowsze części są dłuższe i praktycznie nie ustają z akcją.
Właśnie po seansie. Ogólnie film bardzo spoko, walki fajne ale czasami garnitur jest aż zbyt OP tak jak w 3. Scena z widokiem z góry to mistrzostwo jakiego w żadnej części nie było. Polecam.
Jeśli ktoś lubi Johnego to ten film jest arcydziełem - 10/10. Aktorstwo, postacie, choreografia, MUZYKA i sceny to mistrzostwo. Scenariusz jest również perfekcyjny, jeśli bierze się pod uwagę, że to nie ma być jakiś dramat. Końcówka historii mnie rozjechała, szczególnie scena po napisach z utworem, który zaczyna po niej grać. Nawet jest wyjaśnienie pewnej kwestii, która mogła zastanawiać.
Jedno ujęcie jest bardzo nowatorskie. Wygląda jakby było robione na raz i jest baardzo
Cześć, mam na sprzedaż bilet na maraton Johna Wicka na jutro w Cinema City w Katowicach. Nie mogę iść a biletu nie mogę zwrócić:/ osoby chętne zapraszam na priv #kino #maratonfilmowy #katowice #johnwick
Z okazji premiery Johna Wicka 4 przygotowałem TOP długich ujęć w kinie i tv. Czym jest long-take, dlaczego często jest mylony z master-shotem i mały ranking najlepszych sekwencji z filmów i seriali.