@KurtGodel: Dużo, szczątkowa fabuła, która jest tylko tłem. Pierwszy plan to r--------l, strzelaniny, n-----------e po gębach... to co lubie. W sumie, to też bym się w-----ł gdyby mi zrobili takie świństwo jak zrobili głównemu bohaterowi w filmie :D

@kopek: Nope, kupiłem na zatoce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Limit kasy na bilety do kina, na ten miesiąc, wyczerpałem.
  • Odpowiedz
@looklikelance: po trailerach właśnie tego oczekiwałem i nie zawiodłem się xD

na pewno nie żałuję że poszedłem, bo film swoje założenia spełnił :P brak fabuły był chyba jednym z nich
  • Odpowiedz
Właśnie wróciłem sobie z kina z filmu John Wick i powiem nawet fajny był. Neo oczywiście wielki Rambo, lecz bardzo przyjemnie się oglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki dobry film na odmóżdżenie. Fabuły jakiejś głębokiej nie warto się tam doszukiwać w końcu to kino klasy B.

#film #kino #johnwick #multikino
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach