@KurtGodel: Dużo, szczątkowa fabuła, która jest tylko tłem. Pierwszy plan to r--------l, strzelaniny, n-----------e po gębach... to co lubie. W sumie, to też bym się w-----ł gdyby mi zrobili takie świństwo jak zrobili głównemu bohaterowi w filmie :D
@kopek: Nope, kupiłem na zatoce ( ͡°͜ʖ͡°) Limit kasy na bilety do kina, na ten miesiąc, wyczerpałem.
Właśnie wróciłem sobie z kina z filmu John Wick i powiem nawet fajny był. Neo oczywiście wielki Rambo, lecz bardzo przyjemnie się oglądało ( ͡°͜ʖ͡°) Taki dobry film na odmóżdżenie. Fabuły jakiejś głębokiej nie warto się tam doszukiwać w końcu to kino klasy B.
@kopek: Nope, kupiłem na zatoce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Limit kasy na bilety do kina, na ten miesiąc, wyczerpałem.