Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ANDRZ_J będą nowe po nowym roku - 18 stycznia wchodzi zakaz sprzedaży wkładów tytoniowych smakowych i mentolowych- wtedy będzie wchodzić na rynek więcej nowych wkładów
- 0
#iqos no i Terea już po 20 zł w żabce xddd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#iqos są jakieś rabaty na urządzenie iqos?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
@vaizik: QKDRDCW na urządzenia + wkłady
- 0
Mirki - SPRZEDAM IQOS ILUMA I PRIME - dowolny kolor, nowe, nieuzywane, jest mozliwosc podpiecia pod gwarancje pod wlasne konto w IQOS Club. Niestety bez pudelek (zawieruszylem je). Cena 150zl
Tak samo IQOS Iluma i Mid - cena 85zl.
Zbieram zamowienia i w srode wysylam z magazynu 🙂
#iqos
Tak samo IQOS Iluma i Mid - cena 85zl.
Zbieram zamowienia i w srode wysylam z magazynu 🙂
#iqos
- 0
- 4
#epapierosy #veev
Znalazł już ktoś jaką alternatywę do podow veev? Jedyne słuszne niesłodkie epety wycofali i teraz mam problem ot tak rzucić. Może testował ktoś #pulze i te beztytoniowe Petki do nich? Da sie to palić? Nie śmierdzi jak #iqos
Znalazł już ktoś jaką alternatywę do podow veev? Jedyne słuszne niesłodkie epety wycofali i teraz mam problem ot tak rzucić. Może testował ktoś #pulze i te beztytoniowe Petki do nich? Da sie to palić? Nie śmierdzi jak #iqos
- 1
@valentine28 ok, dzięki. Zakupiłem tego pulze, na testy 3 smaki id i isenzia. Nawet spoko, te bez tytoniu aż tak nie śmierdzą no i są trochę słabsze, ale napalić się tym idzie. Dzięki za pomoc.
Ps u mnie w Żabce akurat pełno smaków było tych wkładów także mam nadzieję że będą dostępne też w innych. Plusem też tych wkładów jest cena
Ps u mnie w Żabce akurat pełno smaków było tych wkładów także mam nadzieję że będą dostępne też w innych. Plusem też tych wkładów jest cena
- 1
@huncwot_: wróciłem do klasycznego epapierosa, staram się kupowac olejki niesłodkie. Próbowałem też ioqos Levia dla mnie sposko są miętowe, nawet bardzo, nie śmierdzą, nie są słodkie, ale cenowo paczka wcyhodzi 16.50.
Ostatnio dostalem maila od veev ze wklady beda ponownie dostepne za 60zł sztuka XD takze nie wracam juz do tego
Ostatnio dostalem maila od veev ze wklady beda ponownie dostepne za 60zł sztuka XD takze nie wracam juz do tego
- 0
- 0
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Na stronie iqosa można odebrać dwie paczki nowych wkładów levia za free do paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iqos
#iqos
@nietopies we wkładach levia nie ma herbaty tak jak w veo. Inaczej są zbudowane te wkłady
- 0
@valentine28: a to ciekawe, nie mogę doczytać co tam jest w środku
- 5
Było 6,12g, ale pod pozorem "nowej technologii" bez konieczności czyszczenia urządzenia z pozostałości tytoniu, dali na sam koniec wkładu ustnik i zmniejszyli gramaturę tytoniu do 5,2g XD cena oczywiście została ta sama #glo #neo #iqos #epapierosy
źródło: 76c84dfb25c63
Pobierz@Bruteno1: A nawet i cena poszla w gore od kiedy sie pojawily
Komentarz usunięty przez moderatora

















Teraz pytanie - tak powinno być? Mam wrażenie, że połowa czasu, kiedy powinno się móc palić mi ucieka.
Z tym że musisz pamiętać że smakowe i mentolowe Terea/ Delia będą dostępne w Polsce tylko do 18 stycznia później wszystko smakowe, z kulkami i mocnym mentolem będzie zakazane (jedynym wyjątkiem zostanie Terea turquoise i Delia green. Oczywiście wszystkie tytoniowe również zostają)
Komentarz usunięty przez moderatora