Inter wygrał podwójnie, bo raz, że się nie skompromitował na jednym z najbardziej nieprzyjemnych stadionów w Europie, to jeszcze większość ludzi nie będzie pamiętała o dwóch słupkach i poprzeczce liverpurzu, a jedynie o czerwonej kartce i będą mądrze kręcić głową, mówiąc przy okazji "no tak, gdyby nie czerwona kartka to kto wie" xD
#mecz #inter
#mecz #inter
























#golgif #seriea #mecz #inter