Inter wygrał podwójnie, bo raz, że się nie skompromitował na jednym z najbardziej nieprzyjemnych stadionów w Europie, to jeszcze większość ludzi nie będzie pamiętała o dwóch słupkach i poprzeczce liverpurzu, a jedynie o czerwonej kartce i będą mądrze kręcić głową, mówiąc przy okazji "no tak, gdyby nie czerwona kartka to kto wie" xD
#mecz #inter
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vlodek2532: Dobrze że nie było dogrywki, jeszcze tylko Torino w niedziele i W KOŃCU będzie 6 dni przerwy między meczami. Od 5 lutego to był 9 mecz, W 31 DNI
  • Odpowiedz
Przemysław Tytoń ma zostać piłkarzem #ajax Amsterdam.
Mogło by to się wydawać dziwnym pomysłem, gdyby nie fakt że trzech bramkarzy leczy kontuzję, a jedynym zdrowym jest Onana, który już jest praktycznie poza klubem. Czeka już na niego #inter
W sumie to nie wiem z czego wynika ta miłość Ajaxu do leciwych bramkarzy.
Nominalnie pierwszy Stekelenburg 39 lat kontuzja.
Obecnie pierwszy Pasveer 38 lat kontuzja.
Tytoń 35 lat bez
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (luty 2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):


1. Wisła Kraków (135) =0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki interesujące się ligą włoską: jakie znacie dobre książki o calcio, możecie coś polecić? "Historia calcio" Foota, "W krainie piłkarskich bogów", "Gran Hotel Calciomercato" od di Marzio przeczytane, książki o juventinich byłych i obecnych od SQN/Amici Sportivi/JuvePoland też wszystkie odhaczone. Zamierzam skusić się na Baggio, warto?

#juventus #milan #inter #calcio #pilkanozna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli chodzi o "Calcio" od Foota to mam podobne odczucia, choć nastawiałem się, że to może być typowa encyklopedia, mimo to szybko się czytało.


@RafalLygrys: Trafny komentarz o tym nastawianiu się. Faktycznie ja pod tym względem mogę byc mało obiektywny.
Rzecz w tym, że ze względu na sympatię do włoskiej piłki i miłość do Juve bardzo często wyjezdzałem do północnych Włoch. I parę lat temu stwierdziłem, że czas 'dozwiedzać' północne Włochy i
  • Odpowiedz
@venomik: wielki dzięki, tego Tottiego na pewno wezmę pod uwagę, w sumie to symbol włoskiej piłki, jaki by ten piłkarz nie był osobiście. Ancelottiego akurat wymieniłem, też fajna ksiązka, moim zdaniem na poziomie tej o Pirlo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Książkę o Juve Digbego mam, ale nie zachwyciła mnie jakoś, już wolałem wertować ten album z juvepoland. Wyszła też książka o Shevchence, może dołączy do kolejki,
  • Odpowiedz
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Habu: Przecież z Juve i Milanem na wyjazdach też wygrywali w tym sezonie. Oni się ogólnie motywują bardzo na najmocniejszych i grają jak kozaki.
  • Odpowiedz
- Kiedy wchodzimy na boisko, staramy się grać swój futbol i wygrywać. Składanie obietnic nie jest łatwe, zwłaszcza w obliczu silnego przeciwnika. Dziś oddamy duszę do ostatniej chwili, aby sprowadzić grę na właściwe tory. Bremer do Juve? Zawodnik, który tak jak on spocił się w koszulce Granaty, nie sądzę, żeby chciał dołączyć do Juventusu - ocenił Vagnati.

Ciekawe, niby są po słowie z Interem, układa się to tak, ze Juve może zapomnieć
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach