Wpis z mikrobloga

Dobra, znalazłem powtórkę tego faulu, moim zdaniem sędzia mógł ale nie musiał dawać czerwonej kartki. Była to kontrowersyjna decyzja ale moim zdaniem mniej niż atak Pjanica na Rafinhie. W pozostałych przypadkach czepianie się sedzeigo jest poprostu śmieszne. Rozumiem, ze wasza frustracja eynika z przegranego meczu ale nie przesadzajny, mieliście tyle okazji, ze spokojnie mogło być 5:1. Pozwalał na brutalną grę ale wszystko w granicach. Chcialbym jeszcze zobaczyć screena z faulu bastoniego na granicy pola karnego ale uchwyconego wzdłuż linni bocznej.
#inter #juventus #seriea
Pobierz Habu - Dobra, znalazłem powtórkę tego faulu, moim zdaniem sędzia mógł ale nie musiał ...
źródło: comment_1649049739rE8jJUbHXrl6GUbPmrkvDW.jpg
  • 4
@Habu: kopnięcie z impetem w głowę zawodnika nie jest czerwoną kartką, ciekawa interpretacja przepisów xDD

Jeśli tu nie było czerwonej to z Pjanicem nie było nawet faulu.

Masz 3 wpisy niżej ujęcie faulu Bastoniego, w polu karnym.

Moja frustracja wynika nie tyle z wyniku, czy też samych błędów sędziego, a systemowego problemu z Varem i nierówności sędziowania. Obrzydza mi to futbol.
@olo1917: był bląd przy kartce Pjanica, był błąd przy karny Cuadrado rok temu (i to z varem), był kontrowersyjny karny po faulu Danzela w poprzednich derbach, teraz błąd z Lautaro i Bastonim, także sumam sumarum błędy sędziowskie na korzyść zawsze wychodzą na zero ¯\_(ツ)_/¯
@nikolaj92 jak obejrzysz dokładnie powtórkę faulu bastoniego to był poza polem karnym. Tak samo ja ta ręka Barelli w końcówce. Była po odbiciu piłki od klatki, sędzię nie miał prawa gwizdnąć.

Swoją drogą to piękny fikołek przypomniałeś a mianowicie "faul" na Cuadrado w zeszłym sezonie. Bramka i 3 pkt. ktore dały Juve ligę mistrzów. Ale to nie oni zyskują na błędach sędziego.