via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xing77: strzelam ze w azjatyckim tez beda zarowno patusiarskie podgatunki jak i dobrze posklejane kulturalne rozkimny, czyli tak jak w polskim. Łona, Eldo, Fisz, Rahim promowali patologię?
  • Odpowiedz
co za historia mnie spotkała :D
śledzę sobie na ig kilka profili o lokalnym graffiti i gdzieś tam w story mignęło mi coś o nowej płycie, a rapsy lubię i płyty zbieram to zgłębiłem temat. totalny nielegal. chłopa znalazłem i pytam jak to można kupić, a on, że będzie w mieście i mi podrzuci, a wszystko to za cztery dychy. jeszcze podpisana zaautografowana, dziesięć minut bajery na miejscu gratis :D
2022 rok
trzyakordy - co za historia mnie spotkała :D
śledzę sobie na ig kilka profili o lokal...

źródło: comment_1654544779u0O0B6AsHbIWtK45IN9VaQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To były czasy :)

Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku

Bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój

#muzyka #hiphop
Lujaszek - To były czasy :) 
 Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku
 Bo w życiu s...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Tak jak pisałem wcześniej: od września zamierzam rozpocząć studia medyczne, poświęcić się pracy naukowej, produkcji zdrowej żywności oraz konceptowi MISS TI 蒂小姐, graniu na pianinie i przede wszystkim sklejeniu całego tego konglomeratu pozycji w całość."

Nie zle sie cos tam odkleilo

#rap
#hiphop
#quebonafide
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ewataewa: były obśmiewane przez przygłupich polskich fanów hip-hopu, którzy próbowali sobie zawłaszczyć cały gatunek i dopasować go do swojej romantycznej jego wizji. Dla normalnych ludzi, którzy nie mieli skrzywionego spojrzenia na hip-hop "Suczki" to już dawno nostalgiczny klasyk a Doniu już w beefie z Chadą pokazał jakimi śmiesznymi i smutnymi lamusami byli ci co płakali, że ktoś ma czelność robić w rapie coś innego niż nagrywanie o ciężkim życiu w
ShadyTalezz - @ewataewa: były obśmiewane przez przygłupich polskich fanów hip-hopu, k...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Słuchał ktoś drugiej płyty "Lost Tapes" od Małpy z preorderu? Kupiłem ale nie mam na czym odsłuchać xD czuć klimat KNOC czy nie bardzo
#kiciochpyta #muzyka #hiphop #malpa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, nwm czy już zdążyłeś posłuchać ale ogólnie to Niosę to uznałbym za takie klimatyczno podobne. reszta jest w miare bardziej spokojna i po prostu inna niż knoc ale też dobra

a jak po pół roku nie odtworzyłeś płyty za 5 dych to beka z ciebie
  • Odpowiedz
@Baba_Yagi jezeli chodzi o tekst i styl samego spiewania to pierwsze wrazenie young leosia i kawalek szklanki no rytm od niecj chyba zaiwanili a tekst dosc słaby 3na10 gym powoedzial. Muzyka robi robote i bardzo fajna sztos i konkret jakby wrzucili do tego tekst typu starego hh pakto to kawałek wyszedl by zajebisty dla mie, no ale to moje gusta i moje zdanie :-) ale co by nie bylo to za
  • Odpowiedz