#hearthstone przy tworzeniu decku do bojki pojawil mi sie curator ktorego juz kiedys spulowalem i teraz go spylowalem kolejny raz. O co chodzi?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

moves_like_lagger
via Android- 2
konto usunięte
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#hearthstone
Kocham to uczucie gdy grasz kontrolą na te agro gówna, które walą tylko w ryj aż doprowadzają do takiej sytuacji, że masz 3-5 hp, oni pusty stół i grają z top decku, żeby znaleźć to 4 dmg. No a ty leczysz się za full hp albo dokładasz sobie 15 armor - no i poddaj się z automatu xD xD
TFUU NA WSZYSTKICH AGRO GRACZY.
Kocham to uczucie gdy grasz kontrolą na te agro gówna, które walą tylko w ryj aż doprowadzają do takiej sytuacji, że masz 3-5 hp, oni pusty stół i grają z top decku, żeby znaleźć to 4 dmg. No a ty leczysz się za full hp albo dokładasz sobie 15 armor - no i poddaj się z automatu xD xD
TFUU NA WSZYSTKICH AGRO GRACZY.
- 2
@F0rT3hW1n: 1 gierka wygrana na aggro ścierwo, które zmarnowało 15 minut > wygranie 3 gierek.
@Nedrav to do warriora? Może jakaś hybryda controli z pancerzem i mechów powstanie, aby przetrwać do 10 tury
- 2
@mirekzwirek8: Czerwona obramówka czyli do warriora.
- 1
Wracając do karty Whizbanga to czy ta jedna karta będzie tworzyć decki z tych kart które posiadasz czy tAKIE decki nawet z legendami które obecnie się nie posiada i innymi kartami :) ?
#hearthstone
#hearthstone
- 5
Co byście na moim miejscu zrobili po wyjściu dodatku? Zawsze przy wyjściu nowego dodatku otwierałem jakieś 80-100 pakietów. Teraz stać mnie bedzie na otworzenie ~160
Inb4, nie gram aren bo nie lubie tego formatu
#hearthstone
Inb4, nie gram aren bo nie lubie tego formatu
#hearthstone
środki na ~160 pakietów, co robić?
- Otworzyć 100 paczek a reszte hajsu zostawić 68.5% (37)
- Otworzyć 160 z nowego dodatku 31.5% (17)
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kulaty: Otworz coś pomiędzy, 120-130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CreativePL Tak. Nie miałem ani jednego droższego niż 120, przeważnie 100. Codziennie wymieniam.
@CreativePL: u mnie to samo.
- 2
- 1
@markimarki: ciekawe xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@markimarki: już nienawidzę tej karty
- 2
konto usunięte via Android
- 10
Najmocniejsza karta to Proboszcz (zgwałć losowego stronnika poniżej 5 HP i zadaj mu 4 punkty obrażeń)
#hearthstone #grybezpradu
#hearthstone #grybezpradu
źródło: comment_B7VIJyJA7PYdB4t1vj9rMAOSzjulaCeN.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
@cowboysfromhell Pograj na starterze. Za darmo wbijasz do 20 lvl, akurat żeby zaciekawić i pokazać co nieco świata. Zastanów się nad frakcją, klasą postaci i specjalizacją, potem będziesz mógł ją zmienić. Możesz zrobić kilka charów na 20 lvl. Jak się zdecydujesz na dalsze granie to dochodzą mody bez których będzie Ci ciężko, przede wszystkim na instancjach.
- 1
@Ademu: dziękuję :D
- 37
@Neaopoliti
@bosek oczywiście, że moneta to spell. Uwielbiam palić na arenach coinem komuś counterspella ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bosek oczywiście, że moneta to spell. Uwielbiam palić na arenach coinem komuś counterspella ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Neaopoliti nie zmienili, bo od zawsze to było zaklęcie. A obrazek niepełny i już.
- 1
- 3
koyak#2495 wymiana, zapraszasz pierwszy ja tapuje worlockiem, bierzesz aggro
#hearthstone80gold #hearthstone
#hearthstone80gold #hearthstone
Drugi quest 160 za 160 podczas Fire Festivalu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Pobieram 160 gold z konta każdego gracza i słucham państwa.
#hearthstone80gold #hearthstone
#hearthstone80gold #hearthstone
źródło: comment_GPOirVgMAYRIzm1g9bt7vIUFWSE3Rq9N.jpg
Pobierz- 3
Po rejestracji nowego użytkownika w Google Pay (Android Pay) dostaniemy po 40 zł na zakupy w sklepie Google Play (na gry, aplikacje) po wpisaniu odpowiedniego kodu polecającego i po wykonaniu pierwszej płatności (dodatkowo dostaniesz kolejne 40 zł za pięć płatności), mogę podać kodzik na PW. Polecam się /znowu/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#google #android #androidpay #rozdajo w sumie trochę i
#google #android #androidpay #rozdajo w sumie trochę i
- 1
@Edi93:
@tenportaltodno: tylko zależy od siły tej synergii jeżeli będziemy mieć sporo kart z magnetyzmem to może działać
Druga sprawa to pula możliwych kary, bestii jest sporo i wiele to zwykła kupa, mechow już nie ma w standardzie więc bierzesz pod uwagę nowe mechy neutralne i mechy z klasy huntera a chwilowo chyba wszystkie mechy są grywalne i to może być kluczowe
Kolejna sprawa to sam magnetyzm jeżeli
@tenportaltodno: tylko zależy od siły tej synergii jeżeli będziemy mieć sporo kart z magnetyzmem to może działać
Druga sprawa to pula możliwych kary, bestii jest sporo i wiele to zwykła kupa, mechow już nie ma w standardzie więc bierzesz pod uwagę nowe mechy neutralne i mechy z klasy huntera a chwilowo chyba wszystkie mechy są grywalne i to może być kluczowe
Kolejna sprawa to sam magnetyzm jeżeli
- 1
@Edi93: właśnie o to chodzi, będą z Nowego dodatku więc pula mniejsza i jeżeli będą dobre nawet nie muszą być jakoś specjalnie mocne ale jeżeli za 2 many dostaniesz powiedzmy 3 dobrych stronników to chyba nie jest coś złego ;p
Przykładem może byś deck oparty na summonerce co przyzywales wyrobnika za 10 many
Niby losowe ale mało było słabych stronników więc było dobre
Dla mnie wrzucenie jednej kopi do midrange
Przykładem może byś deck oparty na summonerce co przyzywales wyrobnika za 10 many
Niby losowe ale mało było słabych stronników więc było dobre
Dla mnie wrzucenie jednej kopi do midrange
duuuust...
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_GLLAGp20zrxeWxL9Gi35ed6i0vm11CPj.jpg
Pobierz@Fiktorianin: cieżko odpalić ten efekt bedzie, jakos nie widzę tej karty w grze.
- 13
@Fiktorianin: to jeden z tych epików którego bardzo nie chcesz, ale i tak dropnie Ci z 5 kopii podczas unboxingu xD
@Fiktorianin arena musthave
- 4
no kuźwa, kolejny dzień i kolejne zadania za 50 gelda, podczas trawania tego eventu miałem 2x60 gelda i cała reszta za 50. Codziennie rerroluje też questy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hearthstone
#hearthstone
@bosek: Mam wrażenie, że Blizz nieco manipuluje szanasami na okreslone questy. Codziennie wymieniam zadania na pięciu kontach i póki co tylko na głównym trafiłem quest na 80 golda. Znakomita większość to te za 50, czasami wpadnie za 60. Po tych za 100 golda ślad zaginął xD























