#hearthstone
Kocham to uczucie gdy grasz kontrolą na te agro gówna, które walą tylko w ryj aż doprowadzają do takiej sytuacji, że masz 3-5 hp, oni pusty stół i grają z top decku, żeby znaleźć to 4 dmg. No a ty leczysz się za full hp albo dokładasz sobie 15 armor - no i poddaj się z automatu xD xD
TFUU NA WSZYSTKICH AGRO GRACZY.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracając do karty Whizbanga to czy ta jedna karta będzie tworzyć decki z tych kart które posiadasz czy tAKIE decki nawet z legendami które obecnie się nie posiada i innymi kartami :) ?
#hearthstone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapecfc: będzie tworzyć decki zbudowane przez Blizzarda dla każdej klasy 2 możliwości co daje razem 18. Nie musisz mieć żadnej z kart wymaganych do stworzenia danego decku, tylko wizzbanga
  • Odpowiedz
Co byście na moim miejscu zrobili po wyjściu dodatku? Zawsze przy wyjściu nowego dodatku otwierałem jakieś 80-100 pakietów. Teraz stać mnie bedzie na otworzenie ~160
Inb4, nie gram aren bo nie lubie tego formatu
#hearthstone

środki na ~160 pakietów, co robić?

  • Otworzyć 100 paczek a reszte hajsu zostawić 68.5% (37)
  • Otworzyć 160 z nowego dodatku 31.5% (17)

Oddanych głosów: 54

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@cowboysfromhell Pograj na starterze. Za darmo wbijasz do 20 lvl, akurat żeby zaciekawić i pokazać co nieco świata. Zastanów się nad frakcją, klasą postaci i specjalizacją, potem będziesz mógł ją zmienić. Możesz zrobić kilka charów na 20 lvl. Jak się zdecydujesz na dalsze granie to dochodzą mody bez których będzie Ci ciężko, przede wszystkim na instancjach.
  • Odpowiedz
Po rejestracji nowego użytkownika w Google Pay (Android Pay) dostaniemy po 40 zł na zakupy w sklepie Google Play (na gry, aplikacje) po wpisaniu odpowiedniego kodu polecającego i po wykonaniu pierwszej płatności (dodatkowo dostaniesz kolejne 40 zł za pięć płatności), mogę podać kodzik na PW. Polecam się /znowu/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#google #android #androidpay #rozdajo w sumie trochę i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Edi93:
@tenportaltodno: tylko zależy od siły tej synergii jeżeli będziemy mieć sporo kart z magnetyzmem to może działać

Druga sprawa to pula możliwych kary, bestii jest sporo i wiele to zwykła kupa, mechow już nie ma w standardzie więc bierzesz pod uwagę nowe mechy neutralne i mechy z klasy huntera a chwilowo chyba wszystkie mechy są grywalne i to może być kluczowe

Kolejna sprawa to sam magnetyzm jeżeli
  • Odpowiedz
@Edi93: właśnie o to chodzi, będą z Nowego dodatku więc pula mniejsza i jeżeli będą dobre nawet nie muszą być jakoś specjalnie mocne ale jeżeli za 2 many dostaniesz powiedzmy 3 dobrych stronników to chyba nie jest coś złego ;p

Przykładem może byś deck oparty na summonerce co przyzywales wyrobnika za 10 many
Niby losowe ale mało było słabych stronników więc było dobre

Dla mnie wrzucenie jednej kopi do midrange
  • Odpowiedz
no kuźwa, kolejny dzień i kolejne zadania za 50 gelda, podczas trawania tego eventu miałem 2x60 gelda i cała reszta za 50. Codziennie rerroluje też questy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hearthstone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bosek: Mam wrażenie, że Blizz nieco manipuluje szanasami na okreslone questy. Codziennie wymieniam zadania na pięciu kontach i póki co tylko na głównym trafiłem quest na 80 golda. Znakomita większość to te za 50, czasami wpadnie za 60. Po tych za 100 golda ślad zaginął xD
  • Odpowiedz