Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
@kamilololo_3822: grzybowa.. agonia
- 2
@kamilololo_3822: W każdej innej klasie napisałbym że to crap 1/10 ale u warlocka takie 3/10
- 4
- 1
@ZjemCiNoge: ju jestem
- 1
@ZjemCiNoge: polecam mirka
- 1
#hearthstone #hearthstone80gold Wymienię questa na 80 golda
- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co to jest za bucket? Jakiś bug? Pierwszy raz widzę tak dużą nierówność pod względem siły. Macie może bazę danych z podziałem na koszyki?
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_erMfKi5nwsuQfhdWSwibVCsa9pm5ALE4.jpg
Pobierz- 1
Nieważne Blizzard nadal trzyma Omega Agent w 4 koszyku xD
Taki podział znalazłem jakby był ktoś ciekawy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rkYDUa4fTHBbw5CedRfpHy8s2bRc8pGOUv2tgWAPH88/edit#gid=1454646749
Jak ktoś ma nowszą bazę danych razem z kartami z Rastakhan Rumble to poproszę.
Taki podział znalazłem jakby był ktoś ciekawy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rkYDUa4fTHBbw5CedRfpHy8s2bRc8pGOUv2tgWAPH88/edit#gid=1454646749
Jak ktoś ma nowszą bazę danych razem z kartami z Rastakhan Rumble to poproszę.
- 8
- 0
@Eubameyang: Z legendą ładna synergia, hunter to klasa, która ma problem z dobieraniem kart od czasu znerfienia Buzzarda, u mnie będzie grane raczej
@blackol1 marked shot w marked shot i marked shot jeden jeszcze z decku. I wtedy wchodzi żul ktory dodaje 3 spelle.
@kamilololo_3822 Widzę ostre podejście do kombo. Elegancko
Tylko co z priestem, bo temu dali kolejne wskrzeszenie
Szkoda że wszystko gorsze od dirty rata. Tęsknię
Tylko co z priestem, bo temu dali kolejne wskrzeszenie
Szkoda że wszystko gorsze od dirty rata. Tęsknię
- 3
- 5
@kamilololo_3822: ojej jak ja to będę kradł priestem pysznie
Komentarz usunięty przez autora
#hearthstone
Nie lubie kapłanów
Nie lubie kapłanów
źródło: comment_M3010weVeJX2ekmui9sIkmUsPzZAS5Fs.jpg
Pobierz@VendeusV13: To czemu nimi grasz?
- 1
Just quest
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@Emerszz: polecam
Do kiedy można kupić preorder żeby dostać portret?
#hearthstone
#hearthstone
@SIX_PATHS_OF_PAIN: prawdopodobnie do wyjścia dodatku czyli 9 kwietnia, ale jeśli już to na wszelki wypadek kupiłbym dzień wcześniej.
- 0
Jako iż rok mamuta odchodzi, chciałbym przedstawić najgorzej zaprojektowane (według mnie) karty z roku mamuta.
Deathstalker Rexxar - Karta, która zmienia kompletnie bieg gry. Potrafi z aggro/midrange decku zrobić kontrole. Wszystkie ciężkie kontrole nie mają szans. Szkoda, że ta karta znalazła się na tej liście, bo gdy wychodził KoFT nie była prawie wcale grana, dopiero późniejsza synergia z nowymi bestiami sprawiła, że karta stała się niestety bardzo niezdrowa.
Prince Keleseth - O tej karcie
Deathstalker Rexxar - Karta, która zmienia kompletnie bieg gry. Potrafi z aggro/midrange decku zrobić kontrole. Wszystkie ciężkie kontrole nie mają szans. Szkoda, że ta karta znalazła się na tej liście, bo gdy wychodził KoFT nie była prawie wcale grana, dopiero późniejsza synergia z nowymi bestiami sprawiła, że karta stała się niestety bardzo niezdrowa.
Prince Keleseth - O tej karcie
źródło: comment_q1Q90le1pH6JtQt4rZMnibyVZXSEqXYK.jpg
PobierzNajgorzej zaprojektowana karta w Roku Mamuta to:
- Deathstalker Rexxar 35.7% (30)
- Prince Keleseth 9.5% (8)
- Carnivorous Cube 19.0% (16)
- Spreading Plague 35.7% (30)
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fiktorianin: ja od siebie dorzucę FL Jaine, tworzenie ogromnych ilości żywiołaków z lifestealem daje prawie nieskończone value w kontrolnych meczach
- 23
Na streamie Francuzi pobili rekord świata w najszybciej wbitej legendzie przy użyciu F2P decku.
Najpierw tutorial, potem odblokowanie Huntera w PvE, następnie gra na Lich Kinga żeby zdobyć legendę (400 pyłu), złożyli deck z tego co mieli, przegrali pierwszą grę na 50 randze xD i wbijali kolejne rangi powoli uzupełniając słabe karty lepszymi. Łącznie z tutorialem i grindem od 50 rangi zajęło im to 18h26m.
Deck to klasyczny Midrange Hunter tyle, że z
Najpierw tutorial, potem odblokowanie Huntera w PvE, następnie gra na Lich Kinga żeby zdobyć legendę (400 pyłu), złożyli deck z tego co mieli, przegrali pierwszą grę na 50 randze xD i wbijali kolejne rangi powoli uzupełniając słabe karty lepszymi. Łącznie z tutorialem i grindem od 50 rangi zajęło im to 18h26m.
Deck to klasyczny Midrange Hunter tyle, że z
źródło: comment_GwykMBywyBrhbUcvdydA9ASndfdJJCJC.jpg
Pobierz- 7
@dante60-3:
Nie postawiłem tezy, że HS jest tani i skillowy tylko że nie jest P2W. Jak chcesz wygrywać to bierzesz sobie Huntera i przy dobrych wiatrach szybko wbijesz legendę. Nieraz widzę posty, że ludzie stękają, że nie mogą wbić legendy, bo oni nie mają legend, a HS jest P2W. Tylko odnośnie tego jest ten post.
Rozumiem, że rekord został ustanowiony przy korzystnych warunkach, bo najlepszy obecnie deck jest jednocześnie jednym
Nie postawiłem tezy, że HS jest tani i skillowy tylko że nie jest P2W. Jak chcesz wygrywać to bierzesz sobie Huntera i przy dobrych wiatrach szybko wbijesz legendę. Nieraz widzę posty, że ludzie stękają, że nie mogą wbić legendy, bo oni nie mają legend, a HS jest P2W. Tylko odnośnie tego jest ten post.
Rozumiem, że rekord został ustanowiony przy korzystnych warunkach, bo najlepszy obecnie deck jest jednocześnie jednym
- 6
@dante60-3:
Przeczytałem między wierszami, że skoro jedynie Hunterem można wbić legendę bez poświęcania pieniędzy i setek godzin to gracze szybko się znudzą i w końcu i tak wydadzą pieniądze. Jeżeli nie taki był Twój przekaz to okej, ale w takim razie tym bardziej nie rozumiem, dlaczego Twoim zdaniem HS jest P2W.
Lol, więc ludzie mają grać tylko hunterem jak chcą coś osiągnąć?
Przeczytałem między wierszami, że skoro jedynie Hunterem można wbić legendę bez poświęcania pieniędzy i setek godzin to gracze szybko się znudzą i w końcu i tak wydadzą pieniądze. Jeżeli nie taki był Twój przekaz to okej, ale w takim razie tym bardziej nie rozumiem, dlaczego Twoim zdaniem HS jest P2W.
#hearthstone
K---a maź, jestem na 100% pewny, że Dire Frenzy jest zbugowane i wrzuca skopiowane miniony na wierzch talii. Ktoś jeszcze czy tylko ja mam urojenie?
K---a maź, jestem na 100% pewny, że Dire Frenzy jest zbugowane i wrzuca skopiowane miniony na wierzch talii. Ktoś jeszcze czy tylko ja mam urojenie?
@damnhard: urojenie
@damnhard: to nie jest bug
źródło: comment_Tl6kzd6zJ2Gsv767ahEKnsMhKIdUmYu2.jpg
Pobierz
















#hearthstone80gold #hearthstone