Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako iż rok mamuta odchodzi, chciałbym przedstawić najgorzej zaprojektowane (według mnie) karty z roku mamuta.

Deathstalker Rexxar - Karta, która zmienia kompletnie bieg gry. Potrafi z aggro/midrange decku zrobić kontrole. Wszystkie ciężkie kontrole nie mają szans. Szkoda, że ta karta znalazła się na tej liście, bo gdy wychodził KoFT nie była prawie wcale grana, dopiero późniejsza synergia z nowymi bestiami sprawiła, że karta stała się niestety bardzo niezdrowa.

Prince Keleseth - O tej karcie
F.....n - Jako iż rok mamuta odchodzi, chciałbym przedstawić najgorzej zaprojektowane...

źródło: comment_q1Q90le1pH6JtQt4rZMnibyVZXSEqXYK.jpg

Pobierz

Najgorzej zaprojektowana karta w Roku Mamuta to:

  • Deathstalker Rexxar 35.7% (30)
  • Prince Keleseth 9.5% (8)
  • Carnivorous Cube 19.0% (16)
  • Spreading Plague 35.7% (30)

Oddanych głosów: 84

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Fiktorianin: ja od siebie dorzucę FL Jaine, tworzenie ogromnych ilości żywiołaków z lifestealem daje prawie nieskończone value w kontrolnych meczach
  • Odpowiedz
Na streamie Francuzi pobili rekord świata w najszybciej wbitej legendzie przy użyciu F2P decku.

Najpierw tutorial, potem odblokowanie Huntera w PvE, następnie gra na Lich Kinga żeby zdobyć legendę (400 pyłu), złożyli deck z tego co mieli, przegrali pierwszą grę na 50 randze xD i wbijali kolejne rangi powoli uzupełniając słabe karty lepszymi. Łącznie z tutorialem i grindem od 50 rangi zajęło im to 18h26m.

Deck to klasyczny Midrange Hunter tyle, że z
pauleta19 - Na streamie Francuzi pobili rekord świata w najszybciej wbitej legendzie ...

źródło: comment_GwykMBywyBrhbUcvdydA9ASndfdJJCJC.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dante60-3:

Nie postawiłem tezy, że HS jest tani i skillowy tylko że nie jest P2W. Jak chcesz wygrywać to bierzesz sobie Huntera i przy dobrych wiatrach szybko wbijesz legendę. Nieraz widzę posty, że ludzie stękają, że nie mogą wbić legendy, bo oni nie mają legend, a HS jest P2W. Tylko odnośnie tego jest ten post.

Rozumiem, że rekord został ustanowiony przy korzystnych warunkach, bo najlepszy obecnie deck jest jednocześnie jednym
  • Odpowiedz
@dante60-3:

Lol, więc ludzie mają grać tylko hunterem jak chcą coś osiągnąć?


Przeczytałem między wierszami, że skoro jedynie Hunterem można wbić legendę bez poświęcania pieniędzy i setek godzin to gracze szybko się znudzą i w końcu i tak wydadzą pieniądze. Jeżeli nie taki był Twój przekaz to okej, ale w takim razie tym bardziej nie rozumiem, dlaczego Twoim zdaniem HS jest P2W.
  • Odpowiedz
#hearthstone
K---a maź, jestem na 100% pewny, że Dire Frenzy jest zbugowane i wrzuca skopiowane miniony na wierzch talii. Ktoś jeszcze czy tylko ja mam urojenie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach