Jutro nasze święto ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc już dzisiaj zacznijmy świętować i pluśnijmy przy tym #rozdajo
Czekałem na ten dzień prawie rok xD Otóż około grudnia roku 2016 xD zamówiłem od pewnej znanej tutaj Węgierki taki oto kubeczek. Ładny, brzydki, nie wiem. Mnie się podoba. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Do zestawu chyba jeszcze pasowałoby dorzucić z



























źródło: comment_3l7KRoesLUV66XlfBHfLTA4FTmRdGYGJ.jpg
Pobierz