wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 71
- 1
@worldmaster: Oj tam od razu dla 50, dlatego sprzedaję, bo ja 20 nie mam.
@Beniamin_Emanuel: Dziękuję. :3
@Beniamin_Emanuel: Dziękuję. :3
- 12
Podkładka pod kubek (ʘ‿ʘ)
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #dragonball #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #dragonball #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade
źródło: comment_LwBD29JC6SsF9EvhupSDphwSSslqqhgn.jpg
Pobierz- 5
Bob, Minionek z wczoraj - wersja ostateczna (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #diy #chwalesie #rekodzielo #handmade #minionki
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #diy #chwalesie #rekodzielo #handmade #minionki
źródło: comment_K5EB37oQd1omQdUg4xsou7c4KbnxDlZT.jpg
Pobierz- 0
@worldmaster: to wersja ocenzurowana! i tak dziwne, że wypalam na ciemny odcień i dalej mogę to robić, bez żadnych przeszkód! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 10
Ostatnie cokolwiek, co wykonałam w przeciągu najbliższych miesięcy.
Fajnie było, zamawiająca zadowolona bardzo, ja też ʕ•ᴥ•ʔ
#handmade #scrapbooking #diy #rekodzielo #tworczoscwlasna
Fajnie było, zamawiająca zadowolona bardzo, ja też ʕ•ᴥ•ʔ
#handmade #scrapbooking #diy #rekodzielo #tworczoscwlasna
źródło: comment_q57nXxd6sXFqYqkQwlx9XBhHRg8V8CXT.jpg
Pobierz@matra: Lenek zaraz podrośnie to pewnie wrócisz bo się nudno zrobi :D
- 0
@nama: ze staffikiem? ( ಠ_ಠ)
Ale nie powiem, dzisiaj była słodka ʕ•ᴥ•ʔ Jeszcze się ani razu nie zsiurała, przez ponad godzinę hasała sobie dookoła mnie na spacerze, na którym poznała nową koleżankę jej rasy, z którą się umówimy w najbliższym czasie, w sklepie została wycackana i wygłaskana atencjuszka mała, a teraz ŚPI! ŚPI! no coś pięknego ಥ‿ಥ
Ale nie powiem, dzisiaj była słodka ʕ•ᴥ•ʔ Jeszcze się ani razu nie zsiurała, przez ponad godzinę hasała sobie dookoła mnie na spacerze, na którym poznała nową koleżankę jej rasy, z którą się umówimy w najbliższym czasie, w sklepie została wycackana i wygłaskana atencjuszka mała, a teraz ŚPI! ŚPI! no coś pięknego ಥ‿ಥ
konto usunięte via Android
- 9
Takie tam moje małe #handmade
źródło: comment_RXLrhbv5MkhkfcJciWiH2qeawGr5IwVj.jpg
PobierzZna ktoś podobnych wytwórców #bizuteria #handmade do tej ze strony https://dimmi.pl/bizuteria-handmade/ ?
- 0
- 1
@tolep dzięki, skorzystałem ;)
- 7
Tym razem Minionek - wersja początkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co kolejnego by wypalić? Jakieś propozycje?
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #diy #chwalesie #rekodzielo #handmade #minionki
Co kolejnego by wypalić? Jakieś propozycje?
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #diy #chwalesie #rekodzielo #handmade #minionki
źródło: comment_s70K4W0xhj2EaH74jWojcyCZHvkxSRY3.jpg
PobierzHej, moi drodzy! Czy zwiedzaliście już nasz nowy sklep internetowy? Dzięki waszemu wsparciu w końcu się udało ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ i można obejrzeć wszystkie nasze wyroby w jednym miejscu. Także zapraszamy i dziękujemy bo to dzięki wam i waszym radom jesteśmy właśnie w tym miejscu. Dzięki!!!
#marchewaszyje #handmade #modadamska
#marchewaszyje #handmade #modadamska
źródło: comment_0r5TYUzHh1yFbHE9txtZCK6oh7au9A0q.jpg
Pobierz- 6
A2
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #diy #chwalesie #rekodzielo #handmade #nierautomata
Zachęcam do śledzenia tagu #ukaswypala
#pirografia #diy #chwalesie #rekodzielo #handmade #nierautomata
źródło: comment_gQWuuACQUuJTilA0jELY03Q54nFhZvzI.jpg
Pobierz- 1
Dzień dobry wszystkim w ten sobotni poranek :)
Kalendarz Świąt Nietypowych wskazuje nam, iż dziś jest:
Dzień Tkaczki
Kalendarz Świąt Nietypowych wskazuje nam, iż dziś jest:
Dzień Tkaczki
źródło: comment_ITPy87hVxZUcGGeVWi1k3rcvtlpKHCF5.jpg
Pobierz- 19
Czołem.
To znowu ja. Dzisiaj wygrzebałem deseczkę z wypalanym motywem z Gry o Tron. Materiał to sklejka liściasta 6.5mm, 25x40cm.
Tywin Lannister naprawdę musiał srać złotem, bo nie wiem komu chciałoby się skrobać drugi raz tego lwa. Połowa czasu poświęconego na tę deskę to właśnie wypalanie kitku Lannisterów :x
Zapraszam do komentowania wypalanki i śledzenia #sethwypala
#pirografia #got #diy #graotron #handmade
To znowu ja. Dzisiaj wygrzebałem deseczkę z wypalanym motywem z Gry o Tron. Materiał to sklejka liściasta 6.5mm, 25x40cm.
Tywin Lannister naprawdę musiał srać złotem, bo nie wiem komu chciałoby się skrobać drugi raz tego lwa. Połowa czasu poświęconego na tę deskę to właśnie wypalanie kitku Lannisterów :x
Zapraszam do komentowania wypalanki i śledzenia #sethwypala
#pirografia #got #diy #graotron #handmade
źródło: comment_MuA6MGopaPVm6lswkyu0gsw1wcxR4Tt3.jpg
Pobierz@SethARS: Nie wiem na ile to jest podobne bo nie gram o tron ale wygląda fajnie :)
- 2
@worldmaster: gdybyś grał to musiałbyś albo wygrać albo umrzeć. A tak to masz głowę spokojną :d a tak poza tym to dzięki
- 49
Uszanowanie
Ponieważ lubię robić dym musiałem znaleźć sobie odpowiednie hobby.
Pomógł mi w tym zakupiony sto lat temu i zagubiony w garażu pirograf typu lidl.
Czasu mało, ale szczęśliwie nadchodzi zima. A zima to czas.
Także wraz z pierwszym śniegiem sypną się również moje prace. Coraz lepsze mam nadzieję :d
A na dobry początek: Goku Black/Rose i Goku SSJ oraz tag #sethwypala
Ponieważ lubię robić dym musiałem znaleźć sobie odpowiednie hobby.
Pomógł mi w tym zakupiony sto lat temu i zagubiony w garażu pirograf typu lidl.
Czasu mało, ale szczęśliwie nadchodzi zima. A zima to czas.
Także wraz z pierwszym śniegiem sypną się również moje prace. Coraz lepsze mam nadzieję :d
A na dobry początek: Goku Black/Rose i Goku SSJ oraz tag #sethwypala
źródło: comment_agZOqTobDIjRF4eDH9DNBbRerqj6EJZK.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
ale rose lepszy
źródło: comment_BOXWOfJQ9BoEuSk9IGm4ilt4WvFOIgSY.jpg
Pobierz- 9
@MarchewaSzyje: dobra dla grubej Romki z bazaru
- 16
@neta: no fajne ʘ‿ʘ też robiłam ʘ‿ʘ niebieska trochę za mało ma wypchany brzuszek ale są spoko napewno dzieciom się spodobaja ʘ‿ʘ
@Zdejm_Kapelusz: bardzo estetycznie
- 146
A co powiecie na taki #smiesznypiesek ?
ʕ•ᴥ•ʔʕ•ᴥ•ʔʕ•ᴥ•ʔ
#szydelkowanie #handmade #diy #tworczoscwlasna #chwalesie
ʕ•ᴥ•ʔʕ•ᴥ•ʔʕ•ᴥ•ʔ
#szydelkowanie #handmade #diy #tworczoscwlasna #chwalesie
źródło: comment_OkaYRBJ7JeFe6t0Vg8nFActrT9ArXRaR.jpg
Pobierz- 16
- 14
- 7
Mirki i Mirabelki pokażę Wam mojego ślimaka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować @Eskimoska za przecudnej urody zakładkę. Wymyśliłam sobie różowego mięczaka a ta miła węgierka wyszukała odpowiedni wzór i podesłała do akceptacji :) Naprawdę solidna firma, gorąco polecam.
#chwalesie #handmade #robotkireczne
Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować @Eskimoska za przecudnej urody zakładkę. Wymyśliłam sobie różowego mięczaka a ta miła węgierka wyszukała odpowiedni wzór i podesłała do akceptacji :) Naprawdę solidna firma, gorąco polecam.
#chwalesie #handmade #robotkireczne
źródło: comment_YyWCwZIjV95AMOmUlnjLyJ1Hzz9A5EwO.jpg
Pobierz





















1. Kontur
2. Cieniowany
źródło: comment_r9D3uTRsMIJ7aln4iftA8FpBGSIBihKh.jpg
PobierzIlu ludzi tyle opinii
Pozdro