@giorgioborgio: Ta mapa jest wręcz stworzona do gravity-guna. A jak nie wszedłeś do ravenholm z dużą ilością amunicji to i tak skończysz z samym łomem.
Za przejście tej mapy bez strzelania z tradycyjnych broni jest nawet achivement.
  • Odpowiedz
Jest tu może jakaś osoba, która ma minimalne pojęcie w LUA (tworzenie, edytowanie pluginów pod gamemode) i grała kiedykolwiek na serwerach CW:HL2RP/Nutscript? Będe tworzył pewien projekt i szukam kilku osób, które są obeznane w tym trybie rozgrywki. Nie wiadomo czy będzie to serwer anglojezyczny czy polskojęzyczny yet.
#garrysmod #rp #roleplay #gmod #roleplaying #hl2rp #halflife2 #halflife #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacyś #speedrun'erzy #halflife, a raczej #halflife2 here? Próbuję dojść do tego w jaki sposób gość teleportuje się przez bramy w 14:06 i 14:15. Dość istotne dla mnie, bo jestem przy posterunku i nie mam ze sobą łódki i generalnie tam utknąłem xD internety nie pomagają, klawisze wciskane przez autorów speedrunów też nic mi nie mówią. Halp.
#gry #pomocy #pytanie
Bielecki - Jacyś #speedrun'erzy #halflife, a raczej #halflife2 here? Próbuję dojść do...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaTuNowy: to ma jakiś związek z tym co ładuje/zapisuje w 11:00, potem w 11:32 uruchamia jakiś noclip glitch, z którego potem wychodzi w 11:49. Musi go wykonać, by to późniejsze przechodzenie przez bramy zaskoczyło.
  • Odpowiedz
Kończę grzebanie w kodzie Half-Life 2, próbowałem stworzyć mod który nie zmieni gry (jestem purystą względem tej serii), a doda do niej kilka różnych rzeczy i mechanik które moim zdaniem zostały pominięte lub nie używane z uwagi na optymalizację w 2004 roku. Bawiłem się tym prawie rok, bez ŻADNEJ wcześniejszej znajomości Visual Studio i C++ ani innych języków. Mój kod jest pewnie tragedią, ale mam to gdzieś. Do wszystkiego doszedłem milionem prób
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #halflife2 #indie
Jejku, jak ja tak bardzo chcę żeby wreszcie zrobili Chapter 2 do Underhell - mod do Half Life 2 ()

Jak nie graliście to polecam z całego serca zagrać w Chapter 0 i 1 - ten mod jest jakby Fear i Silent Hill robili dziecko, a Metal Gear Solid w tym czasie podglądał ich przez okno.

ChochlikLucek - #gry #halflife2 #indie
Jejku, jak ja tak bardzo chcę żeby wreszcie z...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cicho pod tagiem więc otworzę temat - w maju być może zostanie ujawniona nowa gra pod marką Half-Life. Ma to być prequel (nie wiadomo czy była mowa o HL1 czy HL2) przystosowany do gry na zestawach VR. Gra ma być dodatkiem do gogli VR tworzonych przez Valve. Plotki na ten temat znalazły się w Internecie już rok temu, a kilka dni temu oficjalnie zapowiedziano Valve Index - czyli gogle VR. Ponadto niedawno
U.....e - Cicho pod tagiem więc otworzę temat - w maju być może zostanie ujawniona no...

źródło: comment_tULkofxAlTbX6VXYuKLZMAAK6kyMvBWv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UberKatze: Jest duża szansa że faktycznie pokazą coś związane z HLVR. Było kilka wycieków. Poza tym dałoby to niezłego kopa Valve Indexowi - sam bym kupił takiego VR'a.
Zanjąc historię Valve i ich zdolności do przekładania daty premiery (Portal) czy robienie gry zupelnie od nowa (Half Life) jestem w stanie uwierzyć że gdzieś nadal trwają pracę nad HL, ale wypuszczą go dopiero gdy ... powstanie do tego odpowiednia technologia.
  • Odpowiedz