Witam Was Mireczki, są chętni może do wspólnego grania w GTA Online? Napady, wyścigi itp?
Kontakt social club: M1xowy, steam: M1xowy
#gtav #gtaonline
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień jak co dzień, okolice obiadu, mame czasem lubi sobie wziąć #ipad i pośmiać się z #rakcontent w komentarzach na onetach i innych tego typu stronach. No i znalazła jakiś filmik w czymś komentarzu. Dźwięk był włączony, słyszę jakieś trąbienie, zderzenia jedno po drugim, krzyki ludzi, a mame "OJEZU, JAKI KARAMBOL, CZŁOWIEK SIĘ PALI, MATKO BOSKO, SAMOCHÓD GO PRZEJECHAŁ" i mówi z przejęciem, żebym zobaczył na film, że
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@syn_admina: Sprzedają wielu osobom. Jako że na jedno konto naraz może być zalogowana tylko jedna osoba, nie da się w to grać.

Kup chłopie za normalną cenę 180zł jak masz potem żałować.
  • Odpowiedz