a jednak drogo xd skąd w ogóle tak niska cena w Korei się bierze #gry #gta #gta6
bo ceny większe w europie bo podatki tu odporwadz prawda. prawda?
iErdo - a jednak drogo xd skąd w ogóle tak niska cena w Korei się bierze #gry #gta #g...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
aha iksde, ty to jesteś inteligent hahaha iksde


@I-____-I: No, za to ty na pewno jesteś bardziej inteligentny mnie wyśmiewając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gothic vs GTA
Polski dublaż 1:0 dla gothica
Polskie imiona 2:0 dla gothica
Interesująca fabuła 3:0 dla gothica
Cała rodzina może grać 4:0 dla gothica
Brak z-------o multi 5:0 dla gothica
Epiktetlol - Gothic vs GTA
Polski dublaż 1:0 dla gothica 
Polskie imiona 2:0 dla goth...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krupier: I właśnie o tym mówię - przecież wiadomo, że na płycie nie będzie całej gry, ba - nawet obecnie większość większość gier na nośnikach ma tylko podstawową wersję albo aktywator, ale ciągle - mogę to sprzedać, mogę pożyczyć.
  • Odpowiedz
https://www.videogameschronicle.com/news/gta-6-disc-version-will-reportedly-be-coming-in-december-insider-claims/

Physical copies of Grand Theft Auto 6 which include a disc are set to come in December, it’s claimed.


That’s according to Polish site PPE.pl, whose insider Graczdari was previously responsible for the initial claims that GTA 6 would not have a physical version on release day, in order to prevent leaks.


No
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba podali pensje lekarza stażysty. Już widzę jak przeciętny Polak dostaje blisko stówke na godzinę


@Vinizius: Ja tylko i wyłącznie przypominam, że według przeciętnego przedsiębiorcy (ewentualnie jakiegoś wykopka o mentalności kołchoźnika) w Polsce ludzie i tak za dużo zarabiają xD
  • Odpowiedz
Ludzie rzucili się na preordery (cyfrowe xd) gry, której na 5 miesięcy premierą:

- nie pokazano ani sekundy gameplayu XD
- nie wiadomo nic o ficzerach innych niż strzelanie i jeżdżenie samochodem
- nie ujawniono mapy świata
- nie wrzucono nawet jednozdaniowego teasu fabuły
Meurelius - Ludzie rzucili się na preordery (cyfrowe xd) gry, której na 5 miesięcy pr...

źródło: IMG_0651

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zobaczyłem wpis @Larsberg i tak się zastanawiam w sumie. Czy ci wszyscy wielcy obrońcy płyt chodzą z takim urządzeniem jak discman w kieszeni i mają zmieniarkę do płyt w samochodzie czy jednak używają Spotfity, Apple Music, Tidal? Filmy i seriale też pewnie kupują na płytach zamiast oglądać Netlixa, HBO Max, Disney + ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #gta #gtavi
Cztero0404 - Zobaczyłem wpis @Larsberg i tak się zastanawiam w sumie. Czy ci wszyscy ...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-25_110655_wykop.pl

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cztero0404: płyte mam gdzieś tam za dużo danych nie ma nawet, ale płyta ma jedną gigantyczną przewagę możesz ją odsprzedać i nagle granie staje się sporo tańsze. Dlatego podoba mi się podejście nintendo gdzie sprzedają karty jedynie z kluczem do gry ale możesz tą kartę odsprzedać od plastikowa wydmuszka ale sprawia że masz produkt nie licencje.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: i tak i nie bo zostaje jeszcze jeden argument z którego sam korzystam tj pożyczanie gier. Mam kumpla co zbiera gry i ja tez zbieram możemy się zawsze wymienić, pożyczyć, możesz pożyczyć grę kuzynowi, bratankowi bez kombinowania z przepinaniem kont etc. Dlatego gdyby ten kod był przenośny ok na co mi płytka ale świat wygląda tak że płyta to jedyny gwarant że cokolwiek masz.
  • Odpowiedz
@GladysDelKarmen: no ja nawet ostatnio wróciłem do GTA V. Różnica jest taka, że jedyną kopię gry jaką kupiłem, to była wersja pudełkowa jeszcze na PS4, a potem EPIC rzuciło darmówkę i tak sobie klikam w tą, co dostałem za darmo. Ciekaw jestem, czy zapowiadany tryb jak był możliwy do osiągnięcia w FiveM, będzie też w GTA 6
  • Odpowiedz
jest taka, że tak jak z RDR2


@GladysDelKarmen: Właśnie! Ciekawe kiedy znowu się zacznie narzekanie boomerów, że GTA V to było dla dzieci a teraz pora na poważną grę w której możesz nosić tylko 2 bronie przy sobie xD
  • Odpowiedz
@Larsberg: ja chcę tylko, żeby produkt który kupiłem był moją własnością. A teraz tak nie jest. PlayStation przy każdym włączeniu sprawdza licencje cyfrowych gier, więc jak braknie internetu to "twoje" gry się nie uruchomią. Płytę wkładasz i grasz.
  • Odpowiedz
Kurde, z ciekawości sobie popatrzyłem ile kosztują teraz stare edycje kolekcjonerskie i osiągają niezłe sumki. Chłop miał za dzieciaka kolekcjonerkę Vice City, szkoda, że pogubiłem jej zawartość. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gta #gry
MrSzakal - Kurde, z ciekawości sobie popatrzyłem ile kosztują teraz stare edycje kole...

źródło: IMG_2331

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrSzakal: to jest jeden taki typ na allegro co wystawia za chore ceny i czasem ma naśladowców, z mojej obserwacji wynika że nic z tego nie sprzedaje
on chyba ma bogatą kolekcję i wystawia wszystko na zasadzie "a nuż znajdzie się frajer"

o ile twoje vice city nie było w idealnym stanie i najlepiej jeszcze fabrycznie zafoliowane to nie było dużo warte
  • Odpowiedz