Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 38
#granturismo7 #wec eeeeeee
źródło: 111
Pobierz- 2
- 1
@Artur5588: Nie, zawsze są w salonie. Przepadnie tylko chyba sezonowe menu z zebrania wszystkich 4 rajduwek WEC.
- 15
- 6
@Logistyk_z_Cadillaca: Pewnoe już ktoś siedzi i robi xdddd jak będzie to wstawię na tag xdd
- 6
@RitmoXL: where dacia?
złapałem trochę podjarki na jakąś kierownicę, bo spodobały mi się live'y z gran turismo 7.
Wydaję się być idealną gierą dla mnie, w F1 też bym pograł, ale sterowanie na padzie trochę nie oddaje z tego co popróbowałem w tej drugiej.
O ile ta druga gra jest normalnie dostępna na PC, to GT7 jednak tylko na PS i tu pojawia się problem, bo kierownice są droższe.
Czy jest sensowna alternatywa dla GT7 na
Wydaję się być idealną gierą dla mnie, w F1 też bym pograł, ale sterowanie na padzie trochę nie oddaje z tego co popróbowałem w tej drugiej.
O ile ta druga gra jest normalnie dostępna na PC, to GT7 jednak tylko na PS i tu pojawia się problem, bo kierownice są droższe.
Czy jest sensowna alternatywa dla GT7 na
@glos_zenady: Nie ma odpowiednika Gran Turismo na PC. Zawsze brakuje jakiegoś elementu tego tytułu.
@glos_zenady nie kupuj żadnych simagiców, bierz jak człowiek moze r5 albo csl dd. Znając życie to na 80% porzucisz kierownicę po miesiącu i wyląduje w szafie kurząc się XD
Na olx i grupach simracingowych jest pełno takich zapaleńców co nie wiedzieli czy simracing jest dla nich. Nakupowali sprzętu za miliony, dwa tygodnie funu, potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością, że simracing robi się jak praca. Trzeba nauczyć się toru, potrenować offline, okaże
Na olx i grupach simracingowych jest pełno takich zapaleńców co nie wiedzieli czy simracing jest dla nich. Nakupowali sprzętu za miliony, dwa tygodnie funu, potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością, że simracing robi się jak praca. Trzeba nauczyć się toru, potrenować offline, okaże
- 4
#f1 Matko bosko - co tu się odblokowało o_o Ale ja lubię spać 😪 xdddd będzie urlop to trzeba pojechać xd ¯\(ツ)/¯( ͡° ͜ʖ ͡°)
#granturismo7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#granturismo7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: IMG_9046
Pobierz- 10
- 8
#f1 GRUBO JAK SKUHWYSYN - W czerwcowej aktualizacji #granturismo7 #granturismo pojawia się HYPERCARY AAAAAAAAAAAAAA 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #wec

jak nie bedzie rzułtego ferrari 83 to w sumie mam to w dupie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jonaszjonasz: Będzie. Nawet jeśli w Brand Central nie będzie 499P z żółtym malowaniem, to sobie zaaplikujesz niestandardowe malowanie od społeczności w GT Auto.
- 3
- 11
#f1 Normalni ludzie czekają na weekend żeby odpocząć, spotkać się ze znajomymi, rodziną, dziewczyną…Ja czekam na nowe wyzwania tygodnia w #granturismo7 xddd I Power Packu xdddddddddd Jeszcze jak jest ta stara burwa Formuła jeden to na nią ale w tym roku nikt mnie tak nie zawiódł jak właśnie F1 xd

- 4
@Logistyk_z_Cadillaca: xdd
- 8
#f1 Bot co zaspał xdddddddd #granturismo7

@RitmoXL: jaka kierownica wariacie
- 6
#f1 xddddddd 🤣 #granturismo7

- 20
@Emirito: engine swap i jest maszyna. Akurat u mnie wyszło za darmo bo miałem w częściach silnik pasujący do tego auta.
- 0
#gt7 #granturismo7
Lece sobie grupę 3 na Daytonie, 4 papryczki diff i 10 okr. Po każdym pit stopie dostaję taką stratę na pysk do innych że masakra. O co chodzi, ktoś wie? P----------e troche xd
Lece sobie grupę 3 na Daytonie, 4 papryczki diff i 10 okr. Po każdym pit stopie dostaję taką stratę na pysk do innych że masakra. O co chodzi, ktoś wie? P----------e troche xd
- 14
- 1
Czy komuś wleciało może osiągnięcie za ukończenie 50 wyścigów w trybie Sport? Ja mam ukończonych 56 i nadal nic ¯\(ツ)/¯
#granturismo7 #granturismo #gry #playstation5
#granturismo7 #granturismo #gry #playstation5
- 1
@brazowooka_eM @AbaddonLincoln nie wiem jakim cudem, ale po 57 wyścigach weszło. Nawet nigdy nie wychodziłem z tych wyścigów ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
- 1
@Giga-jajko: właśnie zdobyłem już platynę, chyba najgorsze dla mnie było osiągnięcie związane z zdobyciem tych trzech legendarnych samochód (dużo farmienia na kasę zajęło mi sporo czasu). Licencje też mam już ogarniętą, wszystkie na złoto
- 20
#f1 Hahaha biorę UZ - nie będę dzisiaj robił. Cały dzień będę oglądał F1, grał w #granturismo7 potem polowanie na modeliki i czekanie na paczki. 📦 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: IMG_7940
Pobierz- 15
#f1 Ludzie dopiero mają problemy a nie jakieś tam renki i inne xddddddddddddddd #granturismo7
źródło: IMG_7316
Pobierz- 12
@RitmoXL: Małe wyjaśnienie dla osób nie w temacie - ten samochód kosztuje 12 milionów kredytów stąd żeby go kupić trochę trzeba pojeździć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Synek poszedł drogą na skróty xdddddd
@ArmandoDiAlonso Po co tak się męczyć, wystarczyłoby na wzór idola skrócić mu kolumnę kierowniczą w rowerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bonaparte_34 to nie jest normalne xd
@Bonaparte_34: Jak zaczynałem przygodę z GT7 to tak wytuningowałem jakiegoś starego mustanga że praktycznie nie dało się nim ruszyć i w zakręty nie wchodził. Także jak na moje to przekombinowałeś.





















źródło: 111
Pobierz