złapałem trochę podjarki na jakąś kierownicę, bo spodobały mi się live'y z gran turismo 7.
Wydaję się być idealną gierą dla mnie, w F1 też bym pograł, ale sterowanie na padzie trochę nie oddaje z tego co popróbowałem w tej drugiej.

O ile ta druga gra jest normalnie dostępna na PC, to GT7 jednak tylko na PS i tu pojawia się problem, bo kierownice są droższe.
Czy jest sensowna alternatywa dla GT7 na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glos_zenady nie kupuj żadnych simagiców, bierz jak człowiek moze r5 albo csl dd. Znając życie to na 80% porzucisz kierownicę po miesiącu i wyląduje w szafie kurząc się XD

Na olx i grupach simracingowych jest pełno takich zapaleńców co nie wiedzieli czy simracing jest dla nich. Nakupowali sprzętu za miliony, dwa tygodnie funu, potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością, że simracing robi się jak praca. Trzeba nauczyć się toru, potrenować offline, okaże
  • Odpowiedz
jak nie bedzie rzułtego ferrari 83 to w sumie mam to w dupie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jonaszjonasz: Będzie. Nawet jeśli w Brand Central nie będzie 499P z żółtym malowaniem, to sobie zaaplikujesz niestandardowe malowanie od społeczności w GT Auto.
  • Odpowiedz
#f1 Normalni ludzie czekają na weekend żeby odpocząć, spotkać się ze znajomymi, rodziną, dziewczyną…Ja czekam na nowe wyzwania tygodnia w #granturismo7 xddd I Power Packu xdddddddddd Jeszcze jak jest ta stara burwa Formuła jeden to na nią ale w tym roku nikt mnie tak nie zawiódł jak właśnie F1 xd
RitmoXL - #f1 Normalni ludzie czekają na weekend żeby odpocząć, spotkać się ze znajom...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gt7 #granturismo7
Lece sobie grupę 3 na Daytonie, 4 papryczki diff i 10 okr. Po każdym pit stopie dostaję taką stratę na pysk do innych że masakra. O co chodzi, ktoś wie? P----------e troche xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Giga-jajko: właśnie zdobyłem już platynę, chyba najgorsze dla mnie było osiągnięcie związane z zdobyciem tych trzech legendarnych samochód (dużo farmienia na kasę zajęło mi sporo czasu). Licencje też mam już ogarniętą, wszystkie na złoto
  • Odpowiedz
  • 12
@RitmoXL: Małe wyjaśnienie dla osób nie w temacie - ten samochód kosztuje 12 milionów kredytów stąd żeby go kupić trochę trzeba pojeździć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Synek poszedł drogą na skróty xdddddd
  • Odpowiedz
@Bonaparte_34: Jak zaczynałem przygodę z GT7 to tak wytuningowałem jakiegoś starego mustanga że praktycznie nie dało się nim ruszyć i w zakręty nie wchodził. Także jak na moje to przekombinowałeś.
  • Odpowiedz