Bo jest za free? Bo ma za dużo funkcji? xD Bo za szybko się rozwija? W czym problem? Skąd to zwątpienie?
I nie twierdzę, że Blender jest lepszym softem. Bo w wielu aspektach nie jest i ma mniejsze wsparcie tutoriali, assetów, etc...
Trochę mam bekę z tego toksycznego środowiska, które za wszelką cenę musi udowodnić, że ich soft jest warty tych pieniędzy, a taki Blender to



























I teraz pytanie. Czy mogę sobie samemu to rozliczyć przy okazji PITu i ubiegać się o zwrot podatku? Nie mam zamiaru rezygnować z takiego miłego bonusu, bo jakieś
@Czarna_ksiazka: Prawa autorskie są niezbywalne, możesz przekazać im prawa majątkowe.