Dawno tu nie pisałem o Summon The JSON. Otóż skończyłem prace nad wideo przedstawiającym tą karcianę. To były trzy miesiące pracy z Blenderem. Głosu użyczył Steve McCurdy, mega utalentowany voice over. Dziękuję wszystkim, którzy motywowali mnie swoimi głosami i komentarzami, bez Was bym tak daleko nie doszedł! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obejrzenia!


#summonthejson #dlaprogramistow #blender #grafika #

lubisz?

  • tak 28.6% (4)
  • nie 71.4% (10)

Oddanych głosów: 14

tomaszs - Dawno tu nie pisałem o Summon The JSON. Otóż skończyłem prace nad wideo prz...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomaszs: Ogólnie fajne, ale widać, że: za jasno, odbija i krzywo(kamera "do stołu"/napisy).
1. Zmniejsz poziom odbicia światła od powierzchni kart.
2. Ustaw kamerę równo względem powierzchni "stołu"(masz chyba rotację kamery na 'y' +/- 0, wyzeruj y).
3. Podkręć kontrast itp. jednym ze stylów obrazu w: Render properties/Color management/Look/np. Medium High Contrast
4. Możesz te wiszące napisy urozmaicić, jakieś podkreślenie, "owalną podstawkę" itp., czy jakiś animowaną lnię świetlną pod tekstem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: co do catii słyszałem, że jest wersja za darmo, znajoma z polibudy pisała, że im polecili zainstalować i niby są za darmo, pewnie rejestracja i potwierdzenie na maila studenckiego ale jest za darmo dla studentów, spróbuj się dowiedzieć na uczelni lub u jakiegoś przedstawiciela Dassault System jak się zarejestrować i dostać za darmo wersję studencką
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cyfranek: dzięki za przypomnienie że jest taka opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) denerwowało mnie że mój Pocketbook ma wygaszacz jakby miał stać na półce w sklepie i informować o swoich funkcjach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki laptop do 2k 15.6"? Matryca moze byc tez 14". Generalnie zastosowanie biurowe + solid edge, visual studio. Moze byc poleasingowy, bez dysku. Mysle o hp zbook, dell m4800, lenovo w540. Moze macie inne propozycje?
Zastanawiam sie jeszcze czy nie lepiej kupic cos nowego na raty do 4k bo ceny poleasingow poszły w gore? Tylko jak patrzę na jakosc plastiku w nowych laptopach to mnie odrzuca.
#laptopy #poleasingowy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrK933: lenovo x250, kupisz chyba taniej, szukaj z matrycą IPS bo to zdecydowanie lepszy komfort w użytkowaniu lub samemu można zmienić na IPS za 70€ nowa z ibay
  • Odpowiedz
@DBR9:

Ale wrzuć z łaski swojej tytuł gry.

Gra nazywa się Teardown.

Sory, nie wiedziałem nawet, że to jest gra, a sam filmik był bez podpisu.
  • Odpowiedz