#grafika3d #grafika #3d

Pewnie nie wszyscy wiedzą, sam się dowiedziałem niedawno mimo tylu lat w temacie, a to soft mocno ułatwiający życie - jak modelujecie ze zdjęć to do podglądania refek ściągnijcie sobie PureRef
Chyba jest za darmo, przy "zakupie" pojawia się opcja donejtu, ja wpłaciłem 5 euro bo zdecydowanie sofcik jest tego warty, ale da się wpisać dowolna kwotę, więc pewnie i zero. Przy pracy na
Pan_Kielonek - #grafika3d #grafika #3d 

Pewnie nie wszyscy wiedzą, sam się dowiedz...

źródło: comment_1619206074goVhJ485Y3kXRpRZIlIkvJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Mam problem z PC. Po zmianie grafiki z GTS250 na R9 280x, PC nie wchodzi do biosu. Słuchać tylko 3 „beep” i tyle. Wiatraki grafiki włączają się z lekkim opóźnieniem. Co może być przyczyną?

CPU : Ryzen 3 3300x
MBO : B450M DS3H
PSU : SilentumPC Vero L3 500W

#informatyka #problemzpc #pc #grafika #kartagraficzna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: chodź, a patrzaj! i widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej.
i słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu.
atteint - a gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: chodź, a...

źródło: comment_1619112730xnn9S68EL5cfuQ5u3dHbOQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz