#f1 #gkncwl Wyobraźcie sobie być takim Gekonem, najpierw kilka lat cierpień w gównianym Williamsie, po to by wreszcie przejść do Mercedesa i okazało się, że kompletnie chybili z nowymi regulacjami i przykro nam, ale WDC nie będzie XDD

Potem kilka lat stopniowego odbudowywania się, jakieś pojedyncze wygrane, kolejne nadzieje... Przychodzą kolejne nowe regulacje, no dobra, to jest ten rok! I co się okazuje? Że szczwany polski Rumun skręcił
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe co w ten weekend robi gek0n, pewnie siedzi u fryzjera i farbuje siwe włosy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#f1 #gkncwl
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@helvetica: Pewnie siedzi teraz w domku w górach i próbuję za wszelką cenę przekonać Toto Wolffa, żeby go nie wyrzucał do Williamsa
  • Odpowiedz