@Kapeluszzszyszek: Kiedyś coś tam się uczyłem sam, ale grałem też wcześniej na pianinie. Jeżeli chcesz po prostu coś sobie zagrać, to tabulatury są taką oczywistą opcją, którą nauczysz się czytać w moment. Szczególnie, jak znasz te utwory, bo z czytaniem wartości rytmicznych jest tam trochę gorzej. Ale jakbyś miał jakieś większe ambicje, to warto jednak pare lekcji dla jakichś podstaw techniki i pokazania kierunku wziąć, a potem najwyżej kontynuować samemu,
  • Odpowiedz
Mirki i Miruny,

Chciałbym kupić Positive Grid Spark 40W z torbą borbą. Czy posiadacie jakieś podpowiedzi skąd najlepiej zamówić? Strona producenta informuje o czymś w okolicach ~250 USD + tax. Teraz pytanie, ile można się spodziewać tych dodatkowych kosztów? Są jacyś alternatywni dostawcy? Co z Amazonem?

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

PS.
pablosik - Mirki i Miruny,

Chciałbym kupić Positive Grid Spark 40W z torbą borbą. ...

źródło: comment_1650805799cwy396ha4H0j9NGnY0BjkX.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@theonlyazy: ostatnio trochę zmieniłem priorytety. Wiem, że trzeba regularnie ćwiczyć i nawet nie długo. Różnie jest w pracy, więc czasem człowiek nie ma siły wieczorami siedziec..
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Necrosadist: tak problem z kodekami na Google i na telefonie ale dałem radę przez inny odtwarzacz na telefonie:) jeszcze raz wielkie dzięki, wszystko widać jak na dłoni
  • Odpowiedz
Pytanie do gitarowych Mirków z Wrocka i okolic.
Czy jest w tej chwili jakaś sala prób w mieście, gdzie można by przyjechać sobie, wstawić trochę swoich gratów, skorzystać z kilku miejscowych, pograć jakieś 6-7h i do domu? Chodzi mi o to, że nie mam w tej chwili kontaktu do żadnej kapeli, która miałaby swoją salkę, a miałbym potrzebę grania maks jednej długiej próby raz na kilka miesięcy, więc nie ma sensu podpisywać
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką gitarę elektro-akustyczną polecacie z ciepłym brzmieniem?
A może lepiej zwykłego akustyka z małym pudłem? Tylko jakiego?

Budżet do 2000zł.

#gitara
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałem kupić gitarę fendera mustanga z lat dziewiędziesiątych, w PL ciężko znaleźć, gdzie szukać w internecie? są jakieś tematyczne strony typy reverb? chyba lepie w UE bo z USA albo Japonii to Vat i cło dochodzi, jak myślicie gdzie szukać?

#gitara
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Calkiem_wysoko666: Spróbuj tego MT-2 wpiąć do pętli efektów, by pominąć przedwzmacniacz. Ten dziad ma cholernie czułą korekcję i gdy nakłada się eq z pieca i eq z efektu, to wychodzą czasem dziwne rzeczy.
Ale możesz po prostu zrobić tak: gitara->input Metal Zone->fx loop return. Polecam, o wiele więcej da się z niego ukręcić.
  • Odpowiedz
#zainteresowania #muzyka #kiciochpyta #gitara #technologia
Mirki mam pytanie, co polecacie na pierwszą gitarę elektryczną tak do 1500 - 2 kola zyla.
Zasadniczo mam w planie ćwiczyć w kierunku funku, pop, rock lekkie klimaty.
Jestem praktycznie zielony jeżeli chodzi o to zagadnienie.
Na ten moment wykminiłem Squier Classic Vibe przyjemny dźwięk, znacie coś jeszcze godnego polecenia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach