Mirki opowiem wam najgorszą przygodę jaka spotkała mojego cupla. Kolega mieszka w domku dwupiętrowym, dość starym z lat 30-40, można powiedzieć, że to przedwojenna willa, choć trochę zaniedbana, ostatni porządny remont miała w 1991 roku. Cumpel, dalej Jarek dostał na urodziny wypasionego smartfona za ponad 2000. Starzy do biednych nie należą. Jarek lubi słuchać funku, hiphopu, DUB-u, umie w winyle, koszykówkę i bmxy. Posiada wysokiej klasy słuchawki na bluetooth, Sony za około
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#365daymusicchallenge #100daymusicchallenge #muzyka

Day 269: A song you like by someone who was in the Mickey Mouse Club:

Kreatywny temat. Musiałem nieźle wsiąknąć w internety by znaleźć kogoś kogo chciałbym tu wrzucić. Na szczęście oczy wyłapały imię Paul, a kiedy podążając dalej ujrzały Williams to zaświeciły radośnie. Lepiej być nie mogło.
#daftpunk
R.....S - #365daymusicchallenge #100daymusicchallenge #muzyka 

Day 269: A song you...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzyka #rock #funk #jazz #santana #70s #lifelikejukebox
W październiku 1974 r. grupa Santana wydała szósty album studyjny - "Borboletta". Tytuł płyty nawiązuje do portugalskiego słowa borboleta = motyl a okładka płyty jest aluzją do wydanej rok wcześniej płyty "Butterfly Dreams" brazylijskiej wokalistki jazzowej, Flory Purim. Artystka ta wraz z mężem, perkusistą Airto Moreirą brała również udział w nagrywaniu albumu
Lifelike - #muzyka #rock #funk #jazz #santana #70s #lifelikejukebox
W październiku 1...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Apollo_Vermouth: nie wspomniałem, bo ten kawałek mi nie zapadł w pamięć.
Ale dzięki za inspirację. Będę więcej uwagi poświęcać tekstom. Może wyróżniać będę utwór o najciekawszym tekście, albo ulubiony wers
  • Odpowiedz
Pod tagiem #muzykaprl od czasu do czasu bede wrzucal dokonania PRL-owskiej muzyki rozrywkowej.

Zdzisława Sośnicka - Żyj Sobie Sam (rok 1976).

Nader energetyczny utwor.
Wokalistka obdarzona silnym glosem o skali 2,5 oktawy.
j.....k - Pod tagiem #muzykaprl od czasu do czasu bede wrzucal dokonania PRL-owskiej ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7 lat...
Pamiętam jak dziś audycje w czwórce 2011, gdy usłyszałem pierwszy kawałek mediuma. Seans spirytystyczny, alternatywne źródło energii i teoria równoległych wszechświatów to jak dla mnie najlepsze płyty polskiego hip-hopu, mimo, że to nie moja bajka i jakoś nie darze tego gatunku dużą sympatią, to tych płyt mogę słuchać w nieskończoność. Strasznie brakuje Mediuma...
#muzyka #hiphop #funk
z.....h - 7 lat...
Pamiętam jak dziś audycje w czwórce 2011, gdy usłyszałem pierwszy ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach