Mirki opowiem wam najgorszą przygodę jaka spotkała mojego cupla. Kolega mieszka w domku dwupiętrowym, dość starym z lat 30-40, można powiedzieć, że to przedwojenna willa, choć trochę zaniedbana, ostatni porządny remont miała w 1991 roku. Cumpel, dalej Jarek dostał na urodziny wypasionego smartfona za ponad 2000. Starzy do biednych nie należą. Jarek lubi słuchać funku, hiphopu, DUB-u, umie w winyle, koszykówkę i bmxy. Posiada wysokiej klasy słuchawki na bluetooth, Sony za około
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 3

Jarek_P
- 1
@Domownori: musi być gdzieś w zasięgu bletootha. Np. u sąsiada za ścianą.
konto usunięte
- 2
@Domownori: Pierwsze co mi przyszło do głowy to że mu ktoś w dupę wsadził ale po trzech tygodniach już by odzyskał.
#365daymusicchallenge #100daymusicchallenge #muzyka
Day 269: A song you like by someone who was in the Mickey Mouse Club:
Kreatywny temat. Musiałem nieźle wsiąknąć w internety by znaleźć kogoś kogo chciałbym tu wrzucić. Na szczęście oczy wyłapały imię Paul, a kiedy podążając dalej ujrzały Williams to zaświeciły radośnie. Lepiej być nie mogło.
#daftpunk
Day 269: A song you like by someone who was in the Mickey Mouse Club:
Kreatywny temat. Musiałem nieźle wsiąknąć w internety by znaleźć kogoś kogo chciałbym tu wrzucić. Na szczęście oczy wyłapały imię Paul, a kiedy podążając dalej ujrzały Williams to zaświeciły radośnie. Lepiej być nie mogło.
#daftpunk

- 3
#365daymusicchallenge #muzykawolfika
ZADANIA ZALEGŁE:
Day 285: A song you like by a band that’s named after a place: Earth - The Bees Made Honey In The Lion's Skull
#postrock #postmetal #drone #doommetal #earth
ZADANIA ZALEGŁE:
Day 285: A song you like by a band that’s named after a place: Earth - The Bees Made Honey In The Lion's Skull
#postrock #postmetal #drone #doommetal #earth

- 11
Ladies' Night ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej
#muzyka ... #disco #funk
dziś krótki temat, bo znów niedoczasy
Encyklopedyczne
#muzyka ... #disco #funk
dziś krótki temat, bo znów niedoczasy
Encyklopedyczne

- 3

- 5
#muzyka #rock #funk #jazz #santana #70s #lifelikejukebox
W październiku 1974 r. grupa Santana wydała szósty album studyjny - "Borboletta". Tytuł płyty nawiązuje do portugalskiego słowa borboleta = motyl a okładka płyty jest aluzją do wydanej rok wcześniej płyty "Butterfly Dreams" brazylijskiej wokalistki jazzowej, Flory Purim. Artystka ta wraz z mężem, perkusistą Airto Moreirą brała również udział w nagrywaniu albumu
W październiku 1974 r. grupa Santana wydała szósty album studyjny - "Borboletta". Tytuł płyty nawiązuje do portugalskiego słowa borboleta = motyl a okładka płyty jest aluzją do wydanej rok wcześniej płyty "Butterfly Dreams" brazylijskiej wokalistki jazzowej, Flory Purim. Artystka ta wraz z mężem, perkusistą Airto Moreirą brała również udział w nagrywaniu albumu

- 10
Ode to Billie Joe ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej
#muzyka ... #countryblues #soul #souljazz #jazz #country #funk i czego tam panie jeszcze nima
Encyklopedyczne Info o utworze
dobór
#muzyka ... #countryblues #soul #souljazz #jazz #country #funk i czego tam panie jeszcze nima
Encyklopedyczne Info o utworze
dobór

- 7
Jimmy Smith - Root Down (and Get It)
#muzykawolfika #muzyka #jazz #jazzfunk #jazzrock #funk taguję też #hiphop #rap i oczywiście #beastieboys
#365daymusicchallenge Day 276: A song you like that’s been sampled into another song:
Jeden z tych numerów, do których normalnie słyszysz zsamplowaną wersję... Na początku nawijka Boysów wchodzi sama.
Kawałek sam
#muzykawolfika #muzyka #jazz #jazzfunk #jazzrock #funk taguję też #hiphop #rap i oczywiście #beastieboys
#365daymusicchallenge Day 276: A song you like that’s been sampled into another song:
Jeden z tych numerów, do których normalnie słyszysz zsamplowaną wersję... Na początku nawijka Boysów wchodzi sama.
Kawałek sam

#funk #electrofunk #boogie #80s #syntezatory #muzyka #klasykmuzyczny
Szkoda, że to tylko singiel, ale za to jaki!
Szkoda, że to tylko singiel, ale za to jaki!

- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Apollo_Vermouth: nie wspomniałem, bo ten kawałek mi nie zapadł w pamięć.
Ale dzięki za inspirację. Będę więcej uwagi poświęcać tekstom. Może wyróżniać będę utwór o najciekawszym tekście, albo ulubiony wers
Ale dzięki za inspirację. Będę więcej uwagi poświęcać tekstom. Może wyróżniać będę utwór o najciekawszym tekście, albo ulubiony wers
@Scorpjon: a to juz twoje zestawienie i rób co uważasz za słuszne, nadal będe plusował. Ja tylko wpieprzyłem swoje 5 groszy o moim ulubionym albumie tego duetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#soul #funk #70s #muzyka #klasykmuzyczny
Uwielbiam te soul-funkowe kawałki z pierwszej połowy lat siedemdziesiątych, świetny refren.
Uwielbiam te soul-funkowe kawałki z pierwszej połowy lat siedemdziesiątych, świetny refren.

Pod tagiem #muzykaprl od czasu do czasu bede wrzucal dokonania PRL-owskiej muzyki rozrywkowej.
Zdzisława Sośnicka - Żyj Sobie Sam (rok 1976).
Nader energetyczny utwor.
Wokalistka obdarzona silnym glosem o skali 2,5 oktawy.
Zdzisława Sośnicka - Żyj Sobie Sam (rok 1976).
Nader energetyczny utwor.
Wokalistka obdarzona silnym glosem o skali 2,5 oktawy.

konto usunięte via Android
- 4
7 lat...
Pamiętam jak dziś audycje w czwórce 2011, gdy usłyszałem pierwszy kawałek mediuma. Seans spirytystyczny, alternatywne źródło energii i teoria równoległych wszechświatów to jak dla mnie najlepsze płyty polskiego hip-hopu, mimo, że to nie moja bajka i jakoś nie darze tego gatunku dużą sympatią, to tych płyt mogę słuchać w nieskończoność. Strasznie brakuje Mediuma...
#muzyka #hiphop #funk
Pamiętam jak dziś audycje w czwórce 2011, gdy usłyszałem pierwszy kawałek mediuma. Seans spirytystyczny, alternatywne źródło energii i teoria równoległych wszechświatów to jak dla mnie najlepsze płyty polskiego hip-hopu, mimo, że to nie moja bajka i jakoś nie darze tego gatunku dużą sympatią, to tych płyt mogę słuchać w nieskończoność. Strasznie brakuje Mediuma...
#muzyka #hiphop #funk

- 2
[ #muzyka #rnb #funk #soul #steviewonder #arianagrande ] + #oggy1989playlist ヾ(⌐■_■)ノ♪
Stevie Wonder - Faith ft. Ariana Grande
Stevie Wonder - Faith ft. Ariana Grande
![oggy1989 - [ #muzyka #rnb #funk #soul #steviewonder #arianagrande ] + #oggy1989playli...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_PoeS5HKObBldOLJyauZ6YZyALQuvR0FA,w400.jpg)















