#firefox 3.6.14 "Aktualizacja programu jest wysoce zalecana" ... a ja chcę już oficjalną czwórkę!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hmmm... Wydaje mi się, że #firefox miał gdzieś w podręcznym menu taką opcję do ustawienia automatycznego odświeżania konkretnej zakładki, a nie mogę znaleźć...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cholera... Co się dzieje z netbook'iem jak się wyłączy adblock'a w #firefox??!!... Nigdy więcej tego nie zrobię!!... Kocham Adblock
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stwierdziłem, że najlepszy FlashBlock, jaki istnieje to ten #firefox.owy. W #chrome brakuje opcji usunięcia flasha, a #opera ma tylko biedny UserJS.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś dodatek do #firefox do shereowania na #facebook? Ale nie kombajn z 50cioma rzeczami, tylko prosta literka F na pasku narzędzi i tyle?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach