konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogólnie czas gry nieco dłuższy niż te ~50h, ale podaje pi razy drzwi to ile wskazywał licznik w grze (wiele razy ginąłem na walkach z Weaponami) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
I cyk, platynka. ()
Nareszcie pokonałem tego czerwonego karakana przy North Corel/Gold Saucer.
Czas na liczniku gry: 46:25:32, w rzeczywistości coś koło 51-52h może trochę więcej, ciężko powiedzieć (grałem na dwóch różnych save)
Jedna z najlepszych gier w jakie miałem przyjemność w tym roku zagrać (zaraz obok 7Remake, Remake Mafii i THPS 1+2)
#ps4 #finalfantasy
e.....n - I cyk, platynka. (。◕‿‿◕。)
Nareszcie pokonałem tego czerwonego karakana przy...

źródło: comment_1604789874JfhIChimPn3rOtEisvFPaP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mirki ukończyłem
Ukończyłem po raz pierwszy Final Fantasy VII (wszystkie limit breaki oprócz Aerith, będę musiał wrócić do jednego że starszych save, 76% trofek i przy okazji randka z Barretem ( ͡° ͜ʖ ͡°), do platyny zostało mi jeszcze pokazać Ruby Weapon, zdobyć 99,999,999gil i wspomniany wcześniej Limit Break dla Aerith). Grę ukończyłem w około 43h.
Co to była za gra, nie zapomnę jej nigdy. Aż chyba sobie
e.....n - Mirki ukończyłem
Ukończyłem po raz pierwszy Final Fantasy VII (wszystkie li...

źródło: comment_16042427021fUfVS96g6bN9DmdvYz5p2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Final Fantasy VII Remake - jestem w bodajże 8 rozdziale (łażenie z Aeris) i gra mnie nie wciągnęła, wręcz zmuszam się żeby w nią grać. Rozkręci się jeszcze, czy darować już sobie?
#ps4 #finalfantasy #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@terwer358: uprzejmie informuję, że udało mi się dzisiaj zdobyć złotego Chocobosa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzięki temu zdobyłem kilka materii normalnie niedostępnych bez ww. Chocobosa (nawet Highwindem nie można ich zebrać). Teraz próbuje pokonać Emerald Weapona co jest k---w.... znaczy się bardzo trudne bo ma 1milion HP i z miejsca zabija mi Clouda i Yuffie (aktualnie próbuje settem Cloud - Cid - Yuffie) i spamuje Limit
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach