Ciuch ciuch!

Notable former champions (British #f3) included Jim Clark, Jackie Stewart, Emerson Fittipaldi, Nelson Piquet, Ayrton Senna, Mika Häkkinen, Rubens Barrichello, Takuma Sato, and Daniel Ricciardo.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #forzaroman #f123
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Obczaiłem sobie wszystkie wyniki Romka od debiutu w BF3 i wygląda to bardzo obiecująco i szczerze mu kibicuje. Pamiętajcie tylko, że British F3 to nie to samo co FIA F3 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Donington Park (debiut w serii):
FP1 - P3
FP2 -
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrzę sobie co to za seria w której jeździ Biliński. W 2014 wygrał ją przyszły mistrz świata F1. Drugi był jego kolega zespołowy Arjun Maini który przegrał mistrzostwo o 3 punkty w ostatnim wyścigu. 8 lat później Russell będzie jeździł w F1 Mercedesem a Maini w prestiżowych seriach ELMS, ASLMS czy DTM.

#f1 #f3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten cały Roman Biliński - to on się w ogóle w Polsce urodził? Bo jak słyszałem to zasuwa po angielsku jak rasowy Angol i jakby w życiu języka polskiego nie słyszał. Zero akcentu.
#f1 #f3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GekonZYoutubea: podobny przykład to Alex Albon. Słynny ogur urodził się i wychowywał w Wielkiej Brytanii, ojciec Bryt a mama Tajka. Albon z Tajlandią ma de facto mniej wspólnego niż np Verstappen junior z Belgią gdzie się wychowywał a mimo to reprezentuje kraj z dalekiej Azji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale spokojnie bo się okaże, że Romek ma tu konto, wejdzie na tag i będzie zaraz czuł presję, że ma wejść do f1 a najlepiej za Palmera od Spa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #f3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ogóle jakie piękne nazwisko Biliński. Gimbusy tagowe może nie znajo, ale Marek Biliński jest legendą polskiej muzyki elektronicznej. Ale to trzeba się było urodzić w latach 80. jak muzyka szła prosto z serducha. Andrzej pamięta, ale on to od Solidarności po kablach wali.
#f1 #f3 #muzyka #pdk
smutny_kojot - W ogóle jakie piękne nazwisko Biliński. Gimbusy tagowe może nie znajo,...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orlen do cholery przestańcie pompować pieniądze w kaleke który spinuje na każdym treningu, przeznaczcie te pieniądze na Bilińskiego, bo chłopak ma smykałke do ścigania! ( ͠° °)
#f1 #f2 #f3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach