Czy w ten weekend w którymś wyścigu którejś serii zdarzyło się żeby kierowca startujący z pp utrzymał pozycje zaraz po starcie? #f1 #f2 #f3 #f123
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#f3 koleś tak chciał ominąć samochód na torze że pojechał po piasku przy bandach byle ominąć xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak nie włączą DRS'u to do końca wyścigu chyba będzie procesja XD, no może pitstopy coś tam zmienią trochę
#f3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wstałem se rano, oglądam #f3 i ale tutaj jest piękny cyrk. Chłop na pierwszym dogrzewa opony przy SC i nagle siup spin i spada na ostatnie XD #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Oglądam #f3 i komentuje Boro. Przy okazji się dowiedziałem że Max nazywa SC Astona żółwiem. Gdyby komentował Brokuł czy Kapica to nic bym się nie dowiedział ¯\_(ツ)_/¯ #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach