@kolegaBob: Ale jakim wywiadzie? Przecież to są poranne programy z ustalonym harmonogramem, nie biorą tam tego kto bardziej pasuje do zaproszonych gości a wśród prowadzących nie ma nikogo, kto by się w wyścigach orientował, bo tam jedynie ten Gapek cokolwiek się sportem interesuje.
  • Odpowiedz
@xetrian: postępy są, aczkolwiek zbyt wolne na tle kolegów z serii jak i z zespołu. Dodatkowo ponoć Helmut Marco średnio dogadywał się z ojcem Kacpra
  • Odpowiedz
#f3 fajnie że się cieszymy ze sztuka ma szanse na f2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda tylko ze wszyscy poza polska beda widziec w nim paydrivera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach