Moi drodzy. Odpadliśmy. Boli... Bardzo.
Z drugiej strony - PIERWSZY RAZ w moim 27-letnim życiu widziałem, jak Polska Reprezentacja walczy całym sercem. I wygrywa. Starsze pokolenie miało tyle szczęścia, że mogli widzieć sukcesy polaków na wielkich imprezach. Cieszę się, że mogłem widzieć, jak inne drużyny, czy inne kraje wypowiadają się z respektem o tej drużynie. Ja - i inni w moim wieku - nie widzieliśmy tego jeszcze nigdy. Cieszę się, że to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Bądź Portugalią.
2. Wyjdź z grupy przed przypadek.
3. Strać bramkę w drugiej minucie.
4. Miej szczęście w karnych.
5. Brak profitu.
7. Media Markt ma profit.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak naprawdę to... wcale nie jest mi smutno.

Sport uczy zwyciężać, uczy przegrywać z godnością i honorem, a więc uczy wszystkiego. Uczy żyć - czyje to słowa? Pamięta ktoś jeszcze?

Dla naszych piłkarzy był to taki "Last Race". My możemy jedynie stać i bić brawo.

#euro2016 #mecz
ZuzkazBornholmu - Tak naprawdę to... wcale nie jest mi smutno.

Sport uczy zwycięża...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie byłem tak smutny, serio. Zawsze marzyłem aby obejrzeć Polaków jak wychodzą z grupy... Wyszli. No i zaczęło się...
Apetyt rośnie w miarę jedzenia :/

Przegrana w ćwierćfinale i fejm na Europe, że Polacy tak daleko zaszli - niby profit duży, ale niedosyt pozostał. Feels Bad Man :c

#euro2016 #mecz #smuteczek
Lockersky - Nigdy nie byłem tak smutny, serio. Zawsze marzyłem aby obejrzeć Polaków j...

źródło: comment_zdybpOED8tSeoWF6FcqeEB8f9nf3l1OS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach