Nawałka dostaje 200k euro rocznie, ciekawe czy jak przyjdzie jakis klub z Rosji czy Niemiec da mu 2 miliony czy bedzie chciał zostać.. heh co za problemy mamy, czy nasz trener zostanie czy ktoś zajebisty go kupi :D #pilkanozna #euro2016
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ile 500+ z waszych podatków popłynęło do buka dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bukmacherka #heheszki #reprezentacja #euro2016
- 20
1. Bądź Portugalią.
2. Wyjdź z grupy przed przypadek.
3. Strać bramkę w drugiej minucie.
4. Miej szczęście w karnych.
5. Brak profitu.
7. Media Markt ma profit.
2. Wyjdź z grupy przed przypadek.
3. Strać bramkę w drugiej minucie.
4. Miej szczęście w karnych.
5. Brak profitu.
7. Media Markt ma profit.
konto usunięte via Android
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
Tak czy siak wielka duma za naszą drużyne, za dwa miechy ruchamy wszystkich na MŚ #mecz #euro2016 #polska #pilkanozna #humorobrazkowy #heheszki
źródło: comment_aZkkwRWSsgqCvirjZ1Sk7D8YNoSsrsVL.jpg
Pobierz- 1
- 343
Łukaszu Fabiański. Mega szacunek za te mistrzostwa i wcześniejsze eliminacje! Dziękuję!
#mecz #pilkanozna #euro2016 #polska
#mecz #pilkanozna #euro2016 #polska
źródło: comment_FRamlTfKSZJS2QbNvvMOwy6MnfXcXxbO.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Goń się. Jestem dumny z naszych
@Ignacyk132: Ja wszędzie widzę i czytam samą dumę ;)
konto usunięte via Android
- 6
- 46
Nigdy nie byłem tak smutny, serio. Zawsze marzyłem aby obejrzeć Polaków jak wychodzą z grupy... Wyszli. No i zaczęło się...
Apetyt rośnie w miarę jedzenia :/
Przegrana w ćwierćfinale i fejm na Europe, że Polacy tak daleko zaszli - niby profit duży, ale niedosyt pozostał. Feels Bad Man :c
#euro2016 #mecz #smuteczek
Apetyt rośnie w miarę jedzenia :/
Przegrana w ćwierćfinale i fejm na Europe, że Polacy tak daleko zaszli - niby profit duży, ale niedosyt pozostał. Feels Bad Man :c
#euro2016 #mecz #smuteczek
źródło: comment_zdybpOED8tSeoWF6FcqeEB8f9nf3l1OS.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@Azuz: usuń konto ziom
- 0
@kapuscianyleb: spoko, jak coś niewygodne to najlepiej nazwać to trolingiem























Z drugiej strony - PIERWSZY RAZ w moim 27-letnim życiu widziałem, jak Polska Reprezentacja walczy całym sercem. I wygrywa. Starsze pokolenie miało tyle szczęścia, że mogli widzieć sukcesy polaków na wielkich imprezach. Cieszę się, że mogłem widzieć, jak inne drużyny, czy inne kraje wypowiadają się z respektem o tej drużynie. Ja - i inni w moim wieku - nie widzieliśmy tego jeszcze nigdy. Cieszę się, że to