Bardzo smutna chwila u Fabiana, biedaczek obwinia się o owe rzuty karne. Winnych nie ma Łukasz! Nic sie nie przejmuj - grałeś fenomenalny turniej! Byku jesteś kozak jakich mało!!!!!! Taki jest sport! Głowa do góry!!! #mecz #euro2016
Błaszczu Błaszczem Przypomnijcie sobie co musieli czuć np. R. Baggio czy D. Trezeguet Oni nie trafili karnych i ich drużyny nie zdobyły Mistrzostwa Świata
biedny Kuba, teraz #januszepilkinoznej będą na nim psy wieszać za tego karnego. A to głównie dzięki niemu tak daleko dotarliśmy. Kuba jesteś wielki! #euro2016 #mecz