Ludu wykopu.
Jakby komuś się nudziło i chciały poczytać aara z rozgrywki mp w hoi3 to zapraszam
https://agex.pl/showthread.php?tid=590
Są i sprawozdania z wcześniejszych naszych rozgrywek.
Jakby był ktoś zainteresowany do dołączenia to można się zgłaszać w wątku kampanii legion na forum, chętnie przyjmiemy weterana czy świeżaka na przeszkolenie. Wymagamy jedynie chęci i czasu w jeden wieczór w tygodniu.
#hoi4 #hoi3 #eu4 #eu2 #eu3
Jakby komuś się nudziło i chciały poczytać aara z rozgrywki mp w hoi3 to zapraszam
https://agex.pl/showthread.php?tid=590
Są i sprawozdania z wcześniejszych naszych rozgrywek.
Jakby był ktoś zainteresowany do dołączenia to można się zgłaszać w wątku kampanii legion na forum, chętnie przyjmiemy weterana czy świeżaka na przeszkolenie. Wymagamy jedynie chęci i czasu w jeden wieczór w tygodniu.
#hoi4 #hoi3 #eu4 #eu2 #eu3























#eu4