Chmurzące Mirki potrzebna mała pomoc. Obiecałem znajomemu namieszać liquid miętowy. Ma być sama mięta bez dodatków owocowych. Poleci ktoś jakąś recepturę? #epapierosy #epapieros
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 3
Mirki z #liquidy #epapierosy #epapieros robię ofertę projektową dot. opakowań.
Może byście wspomogli w kilka minut - wypełniając prostą ankietę?
https://goo.gl/forms/4T95vdVHxWcpDIeh2
Może byście wspomogli w kilka minut - wypełniając prostą ankietę?
https://goo.gl/forms/4T95vdVHxWcpDIeh2
- 4
- 5
Jaki polecacie papieros na początek dla osoby co pali paczkę lub trochę więcej? Tylko slimy, słabe. Ta osoba chce rzucić palenie i oduczyć się tego.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 1
- 1
@Invar: zestawy w linkach wyżej są rzędami, czyli
albo aio, który ma wbudowaną baterię
albo pico full kit, który nie ma baterii (ogniwa) i trzeba dokupić np lg hg2 z linka albo sony vtc5
albo aio, który ma wbudowaną baterię
albo pico full kit, który nie ma baterii (ogniwa) i trzeba dokupić np lg hg2 z linka albo sony vtc5
Mirki, polecicie jakiegoś efajka tak do 150zł prostego w obsłudze? Kolega poleca mi Ego Aio ale baterie ma trochę słabą (1500mah), od innego kolegi próbowałem Just 2 ale tu znowu za duży power dla mnie, wapowac się tego nie dało bo olejek dosłownie smażył się na grzałce. Są jakieś sprawdzone modele w tej cenie z dużą bateria (tak 2000-3000mah) i z regulacja napięcia na grzałce?
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 1
@arbuz77: tak, w zestawie masz parownik Melo 3 Mini, do niego sa te same grzałki co do Ijusta 2, dostaniesz je na każdej nawet najbardziej gównianej wysepce w galerii :) nie ma chyba parownika o większej dostępności grzałek, najlepiej brac grzałki 0.3 Ohma, jak Ci przyjdzie mod, to w zestawie masz grzałkę 0,5 i grzałke 0,3, to sobie sam zobaczysz, co Ci lepiej pasuje, o trwałośc sie nie martw - Pico
4
Beyond The Cloud (polskie napisy)

Film dokumentalny o kontrowersjach związanych z epapierosami / vapowaniem. Występuje dr Goniewicz. Fakty, mity i pieniądze w tle. Polecamy.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Called IQOS, the e-cig's vapor tastes like tobacco and contains nicotine, but has less than 10 percent of the dangerous chemical levels in traditional cigarettes. Philip Morris said that in (externally unverified) trials, using the IQOS had the same effect as quitting smoking entirely. However, the company isn't using this finding to market the product, instead focusing on the broad claim that it will cause less harm than cigarettes overall.
Pewnie dostali
- 1
#epapierosy #epapieros
Pytank do wapujących. Chcę wrócić do wapowania, dość normalnych fajek. Chcę kupić nowy sprzęt ale kompletnie wypadłem z rynku. Zależy mi na kompaktowych rozmiarach, dobrej ciepłej chmurze i w miarę niezawodności. Wiadomo, cebula mocno,więc im taniej tym lepiej. Kolega polecał Joyetech AIO. Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sprzętem? Za 69 złotych wydaje się całkiem niezłą opcją. Z góry dzięki za rady :)
http://www.joyetech.com/product/ego-aio/?age-verified=709df83a8b
Pytank do wapujących. Chcę wrócić do wapowania, dość normalnych fajek. Chcę kupić nowy sprzęt ale kompletnie wypadłem z rynku. Zależy mi na kompaktowych rozmiarach, dobrej ciepłej chmurze i w miarę niezawodności. Wiadomo, cebula mocno,więc im taniej tym lepiej. Kolega polecał Joyetech AIO. Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sprzętem? Za 69 złotych wydaje się całkiem niezłą opcją. Z góry dzięki za rady :)
http://www.joyetech.com/product/ego-aio/?age-verified=709df83a8b
- 0
@frusio: na początek jest ok, ale za tą cenę to faktycznie nie jest zły produkt. Warto się zastanowić na kupnie czegoś lepszego jeśli masz rzucić palenie. Czyli zapas prądu, smaku itp. Np. Istic pico full kit z akusem ok 200 zł ale to inna półka troszkę. To i tak cena połowy miesięcznych kosztów szlugow
Mam pytanie do naszych wykopowych specjalistów od e-papierosow. Poszukuję nowego zestawu do normalnego użytkowania. Lecę teraz na zestawie istick 20W + Nautilus mini jednak pojawił się problem z gwintem w zasilaniu i muszę wkręcać na "papierek" dlatego przyszła pora na coś nowego.
Budżet ~ 200 zł.
Wymiarami coś podobnego, może być ciut większy.
Zależy mi na jak najbardziej bezproblemowym użytkowaniu, nie chcę żadnych wymiennych ogniw, dodatkowych ładowarek czy tym podobnych cudów. Ma
Budżet ~ 200 zł.
Wymiarami coś podobnego, może być ciut większy.
Zależy mi na jak najbardziej bezproblemowym użytkowaniu, nie chcę żadnych wymiennych ogniw, dodatkowych ładowarek czy tym podobnych cudów. Ma
Mirki, polecicie jakieś dobre smaki warte sprawdzenia z tej strony www.vapeclub.co.uk?
Wybór jest ogromny i serio nie wiem na co się zdecydować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#vapenation #epapierosy #epapieros
Wybór jest ogromny i serio nie wiem na co się zdecydować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#vapenation #epapierosy #epapieros
- 0
@Nie_mam_nicku: ja jebix te ceny, przyzwyczaiłem się do bazy za 6,50 + aromat za 10 zł xd
Komentarz usunięty przez moderatora
#epapieros #epapierosy
Tak na szybko...
Parownik doradziliście świetny (jestem zadowolony z tfv8)
Szukam zasilania elektronicznego, czyli moda.
Do tej pory miałem boxa mechanicznego.
Planuję do 300 cbl, o ile sprzęt rzeczywiście wart tej ceny.
Warunek podstawowy to odpowiednia moc do could chasing (ne chciał bym odczuć różnicy między pełną mocą z 2 x 4.2 z mechanika)
No i żeby wytrzymalość była.
Nie jestem w temacie, nie wiem jak długo działają per. czas
Tak na szybko...
Parownik doradziliście świetny (jestem zadowolony z tfv8)
Szukam zasilania elektronicznego, czyli moda.
Do tej pory miałem boxa mechanicznego.
Planuję do 300 cbl, o ile sprzęt rzeczywiście wart tej ceny.
Warunek podstawowy to odpowiednia moc do could chasing (ne chciał bym odczuć różnicy między pełną mocą z 2 x 4.2 z mechanika)
No i żeby wytrzymalość była.
Nie jestem w temacie, nie wiem jak długo działają per. czas
- 1
Szybkie pytanie - czy ktoś z was zamawiał liquidy z UK i jest w stanie polecić jakiś sklep? Najlepiej z luqidami Hangsena.
#epapieros #epapierosy #vapenation
#epapieros #epapierosy #vapenation
Od soboty nie wypaliłem ani kropelki liquidu. Mam ukręcone jeszcze 600ml smakołyków, a ja leżę w wyrze i powoli zwalczam anginę. Ale bym puścił chmurkę 'nana cream. Ehhh smutnazaba.tiff
#epapierosy #epapieros #mojliquid
#epapierosy #epapieros #mojliquid
@Soczi ja ostatnio miałem przeziębienie i nie mogłem sobie odmówić i w czasie choroby wapowałem mojito z pink siurów bo jest dość delikatne. A no i przy bólu gardła odrzuca pare pierwszych pociągnieć bo dość mocno nikotyna daje po gardle ale potem jest juz dobrze. Po każdej dłuższej przerwie jest trochę bólu :-P
Witam, posiadam iJust S i wymieniam w nim grzałkę. Zapomniałem jak zalewałem poprzednią i tutaj kieruje do Was pytanie. Jak najlepiej zalać grzałkę w iJust S? Zapraszam do dyskusji ;)
- 6
@PomrukOdbytu: zalać, poczekać 15 minut, gotowe.
W ramach rytuałów jest nasączanie liquitem grzałki przez 4 okrągłe otwory, potrząsanie, ciągnięcie na sucho i złożenie ofiary z młodego kozła, aczkolwiek wystarczy poczekać kwadrans. Serio.
W ramach rytuałów jest nasączanie liquitem grzałki przez 4 okrągłe otwory, potrząsanie, ciągnięcie na sucho i złożenie ofiary z młodego kozła, aczkolwiek wystarczy poczekać kwadrans. Serio.
- konto usunięte
- konto usunięte
- Bialy_Mis
- liptoneq
- prze
- +1 innych
@PomrukOdbytu: Baterie mam od mild wave, a góra ijust
Ponoc "naprawiony" lecz i tak czasami czyta się, że komuś to padło. Moim zdaniem to i tak zalezy jak uzywasz sprzetu.
A ok, a pierdzieli się jeszcze ten przycisk w modelu S
Ponoc "naprawiony" lecz i tak czasami czyta się, że komuś to padło. Moim zdaniem to i tak zalezy jak uzywasz sprzetu.
- 1
korzystał ktoś z tych modeli ?
warto ?
1. www.ebay.co.uk/itm/Jomotech-e-cig-electronic-Cigarette-OLED-TC-1w-60W-VV-Vaporizer-Mod-Sub-OHM-Tank-/131988722090?var=&hash=item1ebb2411aa:m:mGbuGKBCQUUBr8F1fTKws6A
2. http://www.ebay.co.uk/itm/e-Cigarette-Jomotech-Lite-electronic-40W-2200mAh-Vaporizer-Mod-Sub-TANK-Starter-/122076613658?var=&hash=item1c6c554c1a:m:mZ2kRRXjM3VMKf1sGn7L4aw
#epapieros
warto ?
1. www.ebay.co.uk/itm/Jomotech-e-cig-electronic-Cigarette-OLED-TC-1w-60W-VV-Vaporizer-Mod-Sub-OHM-Tank-/131988722090?var=&hash=item1ebb2411aa:m:mGbuGKBCQUUBr8F1fTKws6A
2. http://www.ebay.co.uk/itm/e-Cigarette-Jomotech-Lite-electronic-40W-2200mAh-Vaporizer-Mod-Sub-TANK-Starter-/122076613658?var=&hash=item1c6c554c1a:m:mZ2kRRXjM3VMKf1sGn7L4aw
#epapieros
- Majster12
- konto usunięte
- Antekex
- NoNameeDD
- Jubei
- +12 innych
- 9
@Waspin ale ja nie mam konto
- 2
#epapierosy #epapieros
mój cuboid z dupy zaczął wyświetlać "atomizer short" i trwa to juz dobre kilka dni próbowałem wkręcać 3 rożne atomziery i nic to nie dało. Co mogło mi się w nim zepsuć i jak to naprawic ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mój cuboid z dupy zaczął wyświetlać "atomizer short" i trwa to juz dobre kilka dni próbowałem wkręcać 3 rożne atomziery i nic to nie dało. Co mogło mi się w nim zepsuć i jak to naprawic ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@roxor0: rozbierales dziada? https://www.youtube.com/watch?v=5ZKmwINjdQg
- 1
Ok, a więc podliczyłem wszystkie buteleczki + akcesoria do epapierosa,które mi zostały. Czy jest ktoś chętny? Najchętniej sprzedałbym całość ponieważ ja już z tego nie korzystam,a na pewno komuś się przyda. A więc tak
Buteleczki plastikowe(po kupionych liquidach- szerokie jak i podłużne, niektóre mają zakraplacz plasitkowy,ale chyba znajdą się też takie z metalową igłą):
10 ml = 57
20ml = 14
50ml = 2
Buteleczki szklane:
20ml= 11
30ml = 5
50ml
Buteleczki plastikowe(po kupionych liquidach- szerokie jak i podłużne, niektóre mają zakraplacz plasitkowy,ale chyba znajdą się też takie z metalową igłą):
10 ml = 57
20ml = 14
50ml = 2
Buteleczki szklane:
20ml= 11
30ml = 5
50ml
@xGogi: Warszawa
- 0
@OzaweNakashi: ;/szkoda. Ile i jakie masz te druty?
- 2
Witam, lepiej kupić smoka tfv8 big baby czy tfv8 cloud beast? #epapierosy #epapieros
- 3
@soft1house: zapytałem które lepsze a nie co zrobić...
- 1
no lq nie są tanie dlatego wolę robić samemu wychodzi o wiele taniej reszta też kosztuje faktycznie ale nie kupujesz tego co miesiąc a raz na 2 lata można zmienić, ja teraz mam cuboida z criusem i bede zmieniał na rx200 z criusem dopóki nie kupie tfv8 tylko nw który, wszystko kupuje od kuzyna dlatego taniej .
























#epapierosy #epapieros