@meras: mentol z inawery jest okay. natural mentol z tpa tez. mentol w krysztalach tez okay. ice mint z molinberry tez... idz w menthol po prostu. miety sa rozne, czesc okay, czesc #!$%@? - co rabin to inne zdanie; mentol zawsze jest prawie taki sam i praktycznie kazdemu pasuje.
z natural menthol od tpa to zaczalbym od 4%, albo 3℅. przy 6℅ wdech jest juz praktycznie bolesny, wiec zalezy jak bardzo
Mirki, polecicie jakiegoś efajka tak do 150zł prostego w obsłudze? Kolega poleca mi Ego Aio ale baterie ma trochę słabą (1500mah), od innego kolegi próbowałem Just 2 ale tu znowu za duży power dla mnie, wapowac się tego nie dało bo olejek dosłownie smażył się na grzałce. Są jakieś sprawdzone modele w tej cenie z dużą bateria (tak 2000-3000mah) i z regulacja napięcia na grzałce?
#epapierosy #epapieros
@arbuz77: tak, w zestawie masz parownik Melo 3 Mini, do niego sa te same grzałki co do Ijusta 2, dostaniesz je na każdej nawet najbardziej gównianej wysepce w galerii :) nie ma chyba parownika o większej dostępności grzałek, najlepiej brac grzałki 0.3 Ohma, jak Ci przyjdzie mod, to w zestawie masz grzałkę 0,5 i grzałke 0,3, to sobie sam zobaczysz, co Ci lepiej pasuje, o trwałośc sie nie martw - Pico
Called IQOS, the e-cig's vapor tastes like tobacco and contains nicotine, but has less than 10 percent of the dangerous chemical levels in traditional cigarettes. Philip Morris said that in (externally unverified) trials, using the IQOS had the same effect as quitting smoking entirely. However, the company isn't using this finding to market the product, instead focusing on the broad claim that it will cause less harm than cigarettes overall.


Pewnie dostali
#epapierosy #epapieros

Pytank do wapujących. Chcę wrócić do wapowania, dość normalnych fajek. Chcę kupić nowy sprzęt ale kompletnie wypadłem z rynku. Zależy mi na kompaktowych rozmiarach, dobrej ciepłej chmurze i w miarę niezawodności. Wiadomo, cebula mocno,więc im taniej tym lepiej. Kolega polecał Joyetech AIO. Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sprzętem? Za 69 złotych wydaje się całkiem niezłą opcją. Z góry dzięki za rady :)
http://www.joyetech.com/product/ego-aio/?age-verified=709df83a8b
@frusio: na początek jest ok, ale za tą cenę to faktycznie nie jest zły produkt. Warto się zastanowić na kupnie czegoś lepszego jeśli masz rzucić palenie. Czyli zapas prądu, smaku itp. Np. Istic pico full kit z akusem ok 200 zł ale to inna półka troszkę. To i tak cena połowy miesięcznych kosztów szlugow
Mam pytanie do naszych wykopowych specjalistów od e-papierosow. Poszukuję nowego zestawu do normalnego użytkowania. Lecę teraz na zestawie istick 20W + Nautilus mini jednak pojawił się problem z gwintem w zasilaniu i muszę wkręcać na "papierek" dlatego przyszła pora na coś nowego.
Budżet ~ 200 zł.
Wymiarami coś podobnego, może być ciut większy.
Zależy mi na jak najbardziej bezproblemowym użytkowaniu, nie chcę żadnych wymiennych ogniw, dodatkowych ładowarek czy tym podobnych cudów. Ma
#epapieros #epapierosy

Tak na szybko...
Parownik doradziliście świetny (jestem zadowolony z tfv8)

Szukam zasilania elektronicznego, czyli moda.
Do tej pory miałem boxa mechanicznego.

Planuję do 300 cbl, o ile sprzęt rzeczywiście wart tej ceny.
Warunek podstawowy to odpowiednia moc do could chasing (ne chciał bym odczuć różnicy między pełną mocą z 2 x 4.2 z mechanika)
No i żeby wytrzymalość była.

Nie jestem w temacie, nie wiem jak długo działają per. czas
@Soczi ja ostatnio miałem przeziębienie i nie mogłem sobie odmówić i w czasie choroby wapowałem mojito z pink siurów bo jest dość delikatne. A no i przy bólu gardła odrzuca pare pierwszych pociągnieć bo dość mocno nikotyna daje po gardle ale potem jest juz dobrze. Po każdej dłuższej przerwie jest trochę bólu :-P
Ok, a więc podliczyłem wszystkie buteleczki + akcesoria do epapierosa,które mi zostały. Czy jest ktoś chętny? Najchętniej sprzedałbym całość ponieważ ja już z tego nie korzystam,a na pewno komuś się przyda. A więc tak

Buteleczki plastikowe(po kupionych liquidach- szerokie jak i podłużne, niektóre mają zakraplacz plasitkowy,ale chyba znajdą się też takie z metalową igłą):
10 ml = 57
20ml = 14
50ml = 2

Buteleczki szklane:
20ml= 11
30ml = 5
50ml
Pobierz OzaweNakashi - Ok, a więc podliczyłem wszystkie buteleczki + akcesoria do epapierosa,...
źródło: comment_7mfRv6j0gnAfDkOAA1TbnWLNblE0A4ug.jpg
no lq nie są tanie dlatego wolę robić samemu wychodzi o wiele taniej reszta też kosztuje faktycznie ale nie kupujesz tego co miesiąc a raz na 2 lata można zmienić, ja teraz mam cuboida z criusem i bede zmieniał na rx200 z criusem dopóki nie kupie tfv8 tylko nw który, wszystko kupuje od kuzyna dlatego taniej .