Mirki z #liquid #liquidy #epapieros#epapieros #epapierosy gdzie zaopatrujecie się w składniki do samogonów?
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Mirasy, mam aromaty Jablko i Cynamon od TPA, w jakich proporcjach powinienem ich dodac do bazy, by wyszlo cos dobrego? Baza 50/50, chcialbym cos smakowo do szarlotki podobnego uzyskac. Tez nie za bardzo rozwodnionego, bo grzalka 0.3ohm. Dzieki z gory :)
#epapierosy #epapieros #liquid
#epapierosy #epapieros #liquid
- 1
@FILEmoniusz: z przykrością informuję, że z jabłkiem tpa dojechałem do 15% i nadal go nie czuć. Jak chcesz jabłko solo, to kup Fuji z FlavourArt. Szarlotkowo smakuje Jabueczniq v2 z przepisy-na-liquid.pl - apple pie tpa 15%, bavarian cream tpa 2%, ethyl maltol 5% roztworu 10% w PG albo zamiast maltholu cotton candy (circus) tpa (bo to to samo tylko droższe)
- 1
@FILEmoniusz: Masz na myśli zawartość aromatu? No faktycznie, poleje się trochę. Warto pomyśleć nad zakupem glikolu propylenowego, gliceryny i bazy nikotynowej 36mg, wtedy dodajesz mniej glikolu i wychodzi Ci dane stężenie (sam wapuję na 40% glikolu łącznie z aromatami i mi schodzi ok 1,5l glikolu na 5l gliceryny). Cenowo to jeszcze taniej niż baza (o ile kupujesz np na sklep.biomus.pl a nie w edymie)
dostałem e-papierosa ale nie palę, natomiast mam problem z nosem i tak się zastanawiam czy nie można wlać normalnie wody, dawałoby to parę wodną? czy zepsuje papierosa.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 5
@lubielizacosy: zepsujesz (możesz wręcz zrobić fajne zwarcie dzięki przewodnictwu elektrycznemu wody i doprowadzić do eksplozji zasilania, trafisz na youtube a ludzie będą komentować jakie te epapierosy niebezpieczne). Do tego glikol i gliceryna wrzą w 230-250st, woda będzie strzelać kawitacyjnie (może poparzyć). A używanie olejków eterycznych w e papierosie to jakieś samobójstwo, dostaniesz raka, to nie jest coś, co zostało przebadane na działanie w tak wysokiej temperaturze. Ok, można też wąchać benzynę
- 0
@lubielizacosy: kup liquid bez nikotyny i po sprawie, Foof miętowy będzie w sam raz do twoich potrzeb
konto usunięte via Android
- 2
Siema.
Czy ktoś obeznany wie jaka jest różnica między:
Vapros
Spinner II, a
Vision
Spinner II?
Dostałem podróbke czy jak? Szwagier ma vapros i daje dużo lepiej niż moja vision, wygląda dokładnie tak samo, a w dodatku mam lepsze clearo bo kangertecha, a on jakiś tam lipny. Na jego Baterii mój clearo daje dużo lepiej niż na mojej...
#epapieros #epapierosy
Czy ktoś obeznany wie jaka jest różnica między:
Vapros
Spinner II, a
Vision
Spinner II?
Dostałem podróbke czy jak? Szwagier ma vapros i daje dużo lepiej niż moja vision, wygląda dokładnie tak samo, a w dodatku mam lepsze clearo bo kangertecha, a on jakiś tam lipny. Na jego Baterii mój clearo daje dużo lepiej niż na mojej...
#epapieros #epapierosy
konto usunięte via Android
- 2
#epapierosy #liquidy #liquid #epapieros
Biała truskawka z pitają
Banan, Shake waniliowy
Arbuz z czeresnią
Biała truskawka z pitają
Banan, Shake waniliowy
Arbuz z czeresnią
- 1
konto usunięte via Android
- 1
Czy do smoka tfv12 wersja rba można założyć grzałke kupną? #epapierosy #epapieros
- 1
kupiłem sobie tego #epapieros Authentic Joyetech eVic VTC Mini 75W TC VW APV Box Mod Kit i wszystko jest super, chciałem dokupić tą górną część gdzie wlewa się płyn, żebym mógł sobie mieć 2 smaki na zmianę. Poleci ktoś jakiś konkretny kliromizer? https://www.fasttech.com/products/3006/10004861/4086101-authentic-kangertech-toptank-mini-sub-ohm-tank takie coś będzie ok? Czy może taki https://www.fasttech.com/products/3006/10004861/4086101-authentic-kangertech-toptank-mini-sub-ohm-tank ?
Tymczasem @WirtualnaPolska , w swoim serwisie kupionym od NextWebMedia, pisze o BADANIACH (!) nad szkodliwością e-cig.
Co prawda nie ma tam linka do tych BADAŃ, ale za to jest link do podstrony w serwisie, która jako żywo przypomina nam naszą ulubioną ministerialną www jakrzucicpalenie pl ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros #epapierosy #januszereklamy
Co prawda nie ma tam linka do tych BADAŃ, ale za to jest link do podstrony w serwisie, która jako żywo przypomina nam naszą ulubioną ministerialną www jakrzucicpalenie pl ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros #epapierosy #januszereklamy
Są tu Mireczki z branży #epapierosy #liquidy i choć pewnie każdy już wypełnił ankietę konsultacyjna dot akcyzy na #epapieros - to nie zaszkodzi wspomnieć jeszcze raz.
Jakie olejki do #epapierosy #epapieros polecacie ? Mama kupuje cały czas jakieś dr jacki i p1 w stoiskach mildow ale wydaje mi się ze to gowno.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 2
@quarox: olejki to castrol podobno spoko
Jeśli chodzi o liquidy to z takich bardziej przystępnych Dillon's
Jeśli chodzi o liquidy to z takich bardziej przystępnych Dillon's
Używa ktoś/używał Subtanka mini na własnych grzałkach w TC i podzieliłby się pomysłem na setup który nie doprowadzi mnie do szału?
SS316L 26ga nawinięty 7-8 razy na fi 3.0, oporność ~0.55-0.65 ohma, wata Fiber Freaks.
Vapuję to na 30-32 W w TC dla SS, na zablokowanej oporności.
Dam mniej waty, "siorbie" i pluje liquidem, dam więcej - bóbr. To już chyba trzecia grzałka w ciągu ostatnich 24h.
Macie jakiś pomysł co mogłem
SS316L 26ga nawinięty 7-8 razy na fi 3.0, oporność ~0.55-0.65 ohma, wata Fiber Freaks.
Vapuję to na 30-32 W w TC dla SS, na zablokowanej oporności.
Dam mniej waty, "siorbie" i pluje liquidem, dam więcej - bóbr. To już chyba trzecia grzałka w ciągu ostatnich 24h.
Macie jakiś pomysł co mogłem
Raz kupiłem ff dla spróbowania i miałem te same problemy. Na muji jest wszystko ok, więc ja bym polecał wymianę waty.
- 1
@wilku1984: hie hie, mam cztery torby Fiberfreaksów, tell me more...
Czy używał ktoś tych grzałek do subtanka? Lepsze są od tych zwykłych?
KangerTech SUBTANK SSOCC Coil
#epapieros #epapierosy
KangerTech SUBTANK SSOCC Coil
#epapieros #epapierosy
@Duzy_Kotlet: zamiast poziomo grzałkę masz w nich pionowo. Koniec różnic. Zostaje ci więcej miejsca w tanku.
Kurde Mirki z #epapieros #epapierosy mam problem. Przyszedł do mnie RX300 wraz z czterema akumulatorami LG HG2. Pierwsze co to wrzuciłem je do ładowarki Nitecore D4. Były mniej więcej równe coś około 3.60V. Ładowały się prawie 6 godzin i po naładowaniu odpaliłem w końcu nowego wieśka. Wszystko było dobrze ale już po paru użyciach jedna z baterii była wyraźnie mocniej rozładowana. Pomyślałem, że nic się nie dzieje i mogą być takie różnice.
@Vibbom: slot ładowarki padł, pokazuje że ciągle ładuje chociaż nie ma wsadzonego aku
@Awkward_Tit a nie no to u mnie normalnie napięcie się zmienia, prąd ładowania też i jak skończy to przestaje ładować. Szczerze to mam nadzieję, że to ogniwo... Już walić te tickety na FT. Kupiłbym jedną sztukę HG2 w Polsce i lala, chociaż ticket też już napisałem ale mają nowy rok do 3 lutego.
#epapieros co lepsze smok osub 80w czy istick100w????
konto usunięte via Android
- 1
@michaela-kieszkowska istick zawsze najlepszy
@michaela-kieszkowska: chodzi mi co jest lepsze
- 2
Jestem nowy w modach kolega odsprzedał mi niedrogo boxa.
ale bez góry.
i mam do was parę pytań
co wybrać
RDA
RTA CZY Sub Ohm ?
co najbardziej się opłaca ?
Czytałem trochę o tym że
RTA lub sub ohm (to prawię to samo) trzeba kupować grzałeczki co nie jest takie tanie ? (i łatwo można go uszkodzić)
chyba że ma się rba ? (nie rozumiem co to rba. to jest coś
ale bez góry.
i mam do was parę pytań
co wybrać
RDA
RTA CZY Sub Ohm ?
co najbardziej się opłaca ?
Czytałem trochę o tym że
RTA lub sub ohm (to prawię to samo) trzeba kupować grzałeczki co nie jest takie tanie ? (i łatwo można go uszkodzić)
chyba że ma się rba ? (nie rozumiem co to rba. to jest coś
- 1
@Waspin: Faktycznie, ja od roku jadę na griffinie + protank, więc zatrzymałem się nieco w rozwoju w tym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@igorsped: zajrzyj na wykopowy poradnik z polecanymi atomizerami Na stronie masz też wprowadzenie do budowy własnych grzałek
Jeżeli nie chcesz/lub boisz się własnych grzałek polecam atomizery które mają zarówno grzałki fabryczne jak i bazę do budowy własnych (np. smok big baby beast, ijoy tornado nano, smok tfv8)
Jeżeli nie chcesz/lub boisz się własnych grzałek polecam atomizery które mają zarówno grzałki fabryczne jak i bazę do budowy własnych (np. smok big baby beast, ijoy tornado nano, smok tfv8)
Czekamy wciąż aż www jakrzucicpalenie pl umieści #epapierosy w zakładce metody.
W międzyczasie kolejna infografa dot #epapieros
W międzyczasie kolejna infografa dot #epapieros
@Ofir-group: Z grupą docelową i podziałem 2/3 i 1/3 jest pewnego rodzaju problem. Bo zapomnieli o smarkaczach w wieku 13 lat, które stanowią chyba 70% społeczności używającej epapierosów...
zapomnieli o smarkaczach w wieku 13 lat
@audiokoks: trzeba by część metodologiczna poczytać. Pewnie nie zostali zbadani.
konto usunięte via Android
- 1
Cholera efajka mi spadła i gdzieś przepadła ta dolna zaślepka od baterii. Czuć jak bateria w środku jest luźna, jest możliwość dokupienia tej części części? #epapieros to eGO AIO #epapierosy
- 0
@resorak: chyba taśma elektryczna jest rozwiązaniem, bo części do aio nie ma. Ew znajdź kogoś, kto standardowo rozbił szkło i weź od niego.
- 1
Mam problem z dziwnym smakiem na grzałkach w RBA TFV8 Cloud Beast. Nigdy nie kręciłem swoich więc zacząłem od claptonów, które przychodzą razem z bazą. Wystarczy zawickować. Przepaliłem, zawickowałem, wsadziłem, śmierdzi. Niby bóbr ale jakby nie to, dobra pierwsze wickowanie może coś nie pykło. Wyciągnąłem, jeszcze raz, więcej waty, mniej waty, to samo. Wyrzuciłem claptony, może z grzałkami coś nie tak zdarza się.
Pojechałem po drut, na miejscu dostałem tylko Kanthal A1
Pojechałem po drut, na miejscu dostałem tylko Kanthal A1
@kWeb24: Jakbym czytał jakieś science fiction
- 2
@random_pastry2: Pewnie jeszcze kilka rozdziałów będzie bo zamierzam z tym walczyć aż zasmaczy.























Czytając poradnik