Witajcie. Mam do wydania 190 zł na zestaw startowy + liquid (przesyłka 10 zł, zatem w zasadzie zostaje 180zł). Przerzucam się z fajek, także chciałbym jakiś liquid nikotynowy, ale o możliwie niskim stężeniu (0,5-1%), bo przyzwyczaiłem się do lightów, w których jest 0,6 mg/papieros, wypalając dziennie średnio powiedzmy 8 fajek, więc dawka nikotyny wynosi ok. 5 mg/d. Lq 1% (10mg/ml) to już sporo, skoro zasobnik ma 3-4 ml na lq.
Czytając poradnik
@FILEmoniusz: z przykrością informuję, że z jabłkiem tpa dojechałem do 15% i nadal go nie czuć. Jak chcesz jabłko solo, to kup Fuji z FlavourArt. Szarlotkowo smakuje Jabueczniq v2 z przepisy-na-liquid.pl - apple pie tpa 15%, bavarian cream tpa 2%, ethyl maltol 5% roztworu 10% w PG albo zamiast maltholu cotton candy (circus) tpa (bo to to samo tylko droższe)
@FILEmoniusz: Masz na myśli zawartość aromatu? No faktycznie, poleje się trochę. Warto pomyśleć nad zakupem glikolu propylenowego, gliceryny i bazy nikotynowej 36mg, wtedy dodajesz mniej glikolu i wychodzi Ci dane stężenie (sam wapuję na 40% glikolu łącznie z aromatami i mi schodzi ok 1,5l glikolu na 5l gliceryny). Cenowo to jeszcze taniej niż baza (o ile kupujesz np na sklep.biomus.pl a nie w edymie)
@lubielizacosy: zepsujesz (możesz wręcz zrobić fajne zwarcie dzięki przewodnictwu elektrycznemu wody i doprowadzić do eksplozji zasilania, trafisz na youtube a ludzie będą komentować jakie te epapierosy niebezpieczne). Do tego glikol i gliceryna wrzą w 230-250st, woda będzie strzelać kawitacyjnie (może poparzyć). A używanie olejków eterycznych w e papierosie to jakieś samobójstwo, dostaniesz raka, to nie jest coś, co zostało przebadane na działanie w tak wysokiej temperaturze. Ok, można też wąchać benzynę
Siema.
Czy ktoś obeznany wie jaka jest różnica między:
Vapros
Spinner II, a
Vision
Spinner II?
Dostałem podróbke czy jak? Szwagier ma vapros i daje dużo lepiej niż moja vision, wygląda dokładnie tak samo, a w dodatku mam lepsze clearo bo kangertecha, a on jakiś tam lipny. Na jego Baterii mój clearo daje dużo lepiej niż na mojej...
#epapieros #epapierosy
kupiłem sobie tego #epapieros Authentic Joyetech eVic VTC Mini 75W TC VW APV Box Mod Kit i wszystko jest super, chciałem dokupić tą górną część gdzie wlewa się płyn, żebym mógł sobie mieć 2 smaki na zmianę. Poleci ktoś jakiś konkretny kliromizer? https://www.fasttech.com/products/3006/10004861/4086101-authentic-kangertech-toptank-mini-sub-ohm-tank takie coś będzie ok? Czy może taki https://www.fasttech.com/products/3006/10004861/4086101-authentic-kangertech-toptank-mini-sub-ohm-tank ?
Używa ktoś/używał Subtanka mini na własnych grzałkach w TC i podzieliłby się pomysłem na setup który nie doprowadzi mnie do szału?

SS316L 26ga nawinięty 7-8 razy na fi 3.0, oporność ~0.55-0.65 ohma, wata Fiber Freaks.
Vapuję to na 30-32 W w TC dla SS, na zablokowanej oporności.

Dam mniej waty, "siorbie" i pluje liquidem, dam więcej - bóbr. To już chyba trzecia grzałka w ciągu ostatnich 24h.

Macie jakiś pomysł co mogłem
Kurde Mirki z #epapieros #epapierosy mam problem. Przyszedł do mnie RX300 wraz z czterema akumulatorami LG HG2. Pierwsze co to wrzuciłem je do ładowarki Nitecore D4. Były mniej więcej równe coś około 3.60V. Ładowały się prawie 6 godzin i po naładowaniu odpaliłem w końcu nowego wieśka. Wszystko było dobrze ale już po paru użyciach jedna z baterii była wyraźnie mocniej rozładowana. Pomyślałem, że nic się nie dzieje i mogą być takie różnice.
Pobierz Vibbom - Kurde Mirki z #epapieros #epapierosy mam problem. Przyszedł do mnie RX300 wr...
źródło: comment_Z99Kq7ICtPnOyvJOUq5A0GmOKVMiWYL1.jpg
@Awkward_Tit a nie no to u mnie normalnie napięcie się zmienia, prąd ładowania też i jak skończy to przestaje ładować. Szczerze to mam nadzieję, że to ogniwo... Już walić te tickety na FT. Kupiłbym jedną sztukę HG2 w Polsce i lala, chociaż ticket też już napisałem ale mają nowy rok do 3 lutego.
Jestem nowy w modach kolega odsprzedał mi niedrogo boxa.
ale bez góry.

i mam do was parę pytań
co wybrać

RDA
RTA CZY Sub Ohm ?

co najbardziej się opłaca ?

Czytałem trochę o tym że
RTA lub sub ohm (to prawię to samo) trzeba kupować grzałeczki co nie jest takie tanie ? (i łatwo można go uszkodzić)
chyba że ma się rba ? (nie rozumiem co to rba. to jest coś
Mam problem z dziwnym smakiem na grzałkach w RBA TFV8 Cloud Beast. Nigdy nie kręciłem swoich więc zacząłem od claptonów, które przychodzą razem z bazą. Wystarczy zawickować. Przepaliłem, zawickowałem, wsadziłem, śmierdzi. Niby bóbr ale jakby nie to, dobra pierwsze wickowanie może coś nie pykło. Wyciągnąłem, jeszcze raz, więcej waty, mniej waty, to samo. Wyrzuciłem claptony, może z grzałkami coś nie tak zdarza się.

Pojechałem po drut, na miejscu dostałem tylko Kanthal A1
Pobierz kWeb24 - Mam problem z dziwnym smakiem na grzałkach w RBA TFV8 Cloud Beast. Nigdy nie...
źródło: comment_I7b8CpoyaNkrmgjCEIPPie58dSvK3Qlp.jpg