#elektroda #elektrodacontent

Elektroda - czyli kółko wzajemnej adoracji cd

Szukając w internecie informacji na temat baterii zewnętrznych, aby móc podładować tablet w sytuacji awaryjnej, trafiłem na taką perełkę. Czy na prawdę tam nie ma normalnych ludzi?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@joookub: powiem Ci szczerze, że jak czytam/słyszę historie z przedstawicielami z różnych sieci to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Tak czy siak gratuluję cierpliwości.
  • Odpowiedz
wątek o baterii do nokii

trafiam na post

ze względu,że niechcę zakładać nowego tematu to na przyszłośc mi chodzi otóż niejestem upierdliwy,na przyszłośc planuje kupić samsung solid bo będę raczej podróżował jak zdrowie pozwoli oczywiście,ale jak coś to samsung solid ale jaki bo słyszałem,że te telefony lubią być awaryjne? a może jakieś inne chodzi mi o odporność na wodę,i wtrząsy?


prychłem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie,

Juz raz o to pytałem, ale może teraz ktoś będzie miał jakis ciekawy pomysł na mój problem:

Mam zasilacz XFX Core 550W, ktory wyciagnałem z 2 miesiace temu ze swojego komputera, ponieważ się zepsuł

Mianowicie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powtórzę, bo się nie przyjęło a warte uwagi według mnie. Dotyczy forum Elektroda.

W sumie postanowiłem zrobić śledztwo "o co właściwie chodzi z tą elektrodą". Napisałem tam temat o treści jak na screenach i... zostałem zbanowany!

Po napisaniu tego co niżej widzicie w okienku wysyłania - ban!

#elektroda #bekazelektrody #wtf
Bunch - Powtórzę, bo się nie przyjęło a warte uwagi według mnie. Dotyczy forum Elektr...

źródło: comment_c1UxT6K4SBcnQ5Fj7tY9Y6GPJ1JnVqnl.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch: Takie coś zrobiłeś by siłę być śmiesznym. Też się śmieje często z elektrody ale tutaj wszystko jest napisane w porządku i to ty próbujesz prowokować drugą stronę.
  • Odpowiedz
@c3l3r1on: Co za bzdury tu można czasem przeczytać ;) To jest dławik i ułamanie kawałka jego obudowy drastycznie zmienia jego parametry - w końcu nie bez powodu jest zrobiona z ferromagnetyka.
  • Odpowiedz
Mirki, spotkał się ktoś z taką akcją, że włączacie sobie tv, widzicie normalnie obraz przez sekundę-dwie a potem obraz gaśnie totalnie i jest czarno ale dalej słychać dźwięk i można wykonywać wszelkie czynności typu zmiana kanałów etc? Jeśli tak, to jak sobie z tym poradziliście? Co może być uszkodzone i ile taka naprawa może kosztować? Proszę o pomoc, bo wieczór z ps3 się zapowiadał a tu takie coś.

edit: telewizor to jakiś
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudy9210: U mnie się tak dzieje, tylko gdy jest na TRVAM. Nie robie sobie jaj. Oglądam na DVB-T na ręcznie zrobionej antenie z koncentryka.

A no i jak jest burza to też śnieży i się wyłącza co jakiś czas.
  • Odpowiedz
Witam,

Kumpel ma pewien problem - nie moze zainstalowac win7 64bit na swoim kompie - wywala blue screen podczas isntalacji - 32bit smiga bez problemu zarowno xp oraz win7

Kompa mial w serwisie i problem podobno taki ze mobo gryzie sie z ramem.

Chcial
saw24 - Witam,



Kumpel ma pewien problem - nie moze zainstalowac win7 64bit na swoi...

źródło: comment_RNdmXRhiaJBzHoj6gUJ79gopzC8l9W5O.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saw24: Ja nigdy nie sugerowałem się takimi listami, ale skoro okaże się, że to faktycznie wina niekompatybilnego ramu to w razie czego brałbym model z listy, żeby nie nadziać się drugi raz :)
  • Odpowiedz
Witam drogie miraski! Jest pytanko do was. Chodzi mi o uprawnienia na elektryka do 1kV albo do 15kV. Wiecie moze jakie materialy w internecie sa aktualne? Bo chcialbym sie nauczyc wszystkiego na wlasna reke a potem isc na egzamin zeby nie bulic za kurs niepotrzebnie. Nie mam zadnego pojecia o elektryce totalne zero. Bardzo prosze o ewentualna pomoc. Pozdrawiam serdecznie, Mirek.

#elektryka #elektroda #uprawnieniasep
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mam zadnego pojecia o elektryce totalne zero.


Jednak radziłbym Ci iść na kurs, o wiele łatwiej jest to przyswoić jak ktoś tłumaczy. Ja tylko chodziłem na wykłady i egzamin to była formalność (1 kv here).
  • Odpowiedz
@stan_rzeczy: No wiesz, nie ośmieliłbym się pytać. W końcu było, użyłem wyszukiwarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako ciekawostkę dodam, że tamten temat założyła osoba o nicku MoNiAczEk xD
  • Odpowiedz
#elektroda #elektrodacontent #bekazelektrody #heheszki

Bo forum jest po to aby wymieniać się informacjami pomiędzy ludźmi którzy wiedzą na co się porywają, wykazując przy tym przynajmniej minimum wiedzy i zaangażowania.

W życiu trzeba tffardym być bo inaczej to ci na głowę wejdą.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1515065.html
rozmiar-czcionki - #elektroda #elektrodacontent #bekazelektrody #heheszki 



Bo foru...

źródło: comment_Bjln8oe9p3abmUHVCJucQ8IpUYjN5Nm0.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach