wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 18
Zobaczcie sobie jakie śmieszki na elektordzie są zabawne. Zrobili swoje demotywatory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazelektrody #elektroda #heheszki #humor
#bekazelektrody #elektroda #heheszki #humor
@Piotr_Rupik: wyobrażam sobie osobę która się z tego śmieje i jest mi przykro
@Piotr_Rupik: HAHAHAHAHAHAHAHA
źródło: comment_xfGRb4WSRkWwQYikUihquJXv9UYMvoNj.jpg
Pobierz- 10
#elektroda #elektrodacontent
Elektroda - czyli kółko wzajemnej adoracji cd
Szukając w internecie informacji na temat baterii zewnętrznych, aby móc podładować tablet w sytuacji awaryjnej, trafiłem na taką perełkę. Czy na prawdę tam nie ma normalnych ludzi?
Elektroda - czyli kółko wzajemnej adoracji cd
Szukając w internecie informacji na temat baterii zewnętrznych, aby móc podładować tablet w sytuacji awaryjnej, trafiłem na taką perełkę. Czy na prawdę tam nie ma normalnych ludzi?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@DyrektorInternetu: Przeczytałeś Ty chociaż co napisałem?
@joookub: powiem Ci szczerze, że jak czytam/słyszę historie z przedstawicielami z różnych sieci to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Tak czy siak gratuluję cierpliwości.
- 6
wątek o baterii do nokii
trafiam na post
prychłem
trafiam na post
ze względu,że niechcę zakładać nowego tematu to na przyszłośc mi chodzi otóż niejestem upierdliwy,na przyszłośc planuje kupić samsung solid bo będę raczej podróżował jak zdrowie pozwoli oczywiście,ale jak coś to samsung solid ale jaki bo słyszałem,że te telefony lubią być awaryjne? a może jakieś inne chodzi mi o odporność na wodę,i wtrząsy?
prychłem
Tak narzekacie na #elektroda, że beka z forum, a spójrzcie na to:
http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=23211&st=1460
Bardziej żałosnych wpisów nie widziałem. #cdaction
http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=23211&st=1460
Bardziej żałosnych wpisów nie widziałem. #cdaction
@szalony_fizyk: przecież ForumActionum to od założenia było siedlisko raka i gimbusiarni
- 0
@MiernaBabcia: też kupowałem, ale z przyzwyczajenia jakieś 4 lata temu.
- 2
Witajcie,
Juz raz o to pytałem, ale może teraz ktoś będzie miał jakis ciekawy pomysł na mój problem:
Mam zasilacz XFX Core 550W, ktory wyciagnałem z 2 miesiace temu ze swojego komputera, ponieważ się zepsuł
Mianowicie
Juz raz o to pytałem, ale może teraz ktoś będzie miał jakis ciekawy pomysł na mój problem:
Mam zasilacz XFX Core 550W, ktory wyciagnałem z 2 miesiace temu ze swojego komputera, ponieważ się zepsuł
Mianowicie
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Pipot: Duży na razie zostaw w spokoju.
- 8
Powtórzę, bo się nie przyjęło a warte uwagi według mnie. Dotyczy forum Elektroda.
W sumie postanowiłem zrobić śledztwo "o co właściwie chodzi z tą elektrodą". Napisałem tam temat o treści jak na screenach i... zostałem zbanowany!
Po napisaniu tego co niżej widzicie w okienku wysyłania - ban!
#elektroda #bekazelektrody #wtf
W sumie postanowiłem zrobić śledztwo "o co właściwie chodzi z tą elektrodą". Napisałem tam temat o treści jak na screenach i... zostałem zbanowany!
Po napisaniu tego co niżej widzicie w okienku wysyłania - ban!
#elektroda #bekazelektrody #wtf
źródło: comment_c1UxT6K4SBcnQ5Fj7tY9Y6GPJ1JnVqnl.jpg
Pobierz@Bunch: Takie coś zrobiłeś by siłę być śmiesznym. Też się śmieje często z elektrody ale tutaj wszystko jest napisane w porządku i to ty próbujesz prowokować drugą stronę.
@Bunch:
#bekazelektrody
>Miej mordę pełną frazesów o poprawnej polszczyźnie i wysokim poziomie
Pisz laik przez "j"
#bekazelektrody
- 2
#elektronika #elektroda #c-----------t
Mirki co to jest. oraz czy jak jest ulamane to dziala gorzej ?
Mirki co to jest. oraz czy jak jest ulamane to dziala gorzej ?
źródło: comment_HwFrtA7b5yiq3SKR8CChhxIOE8GoFpWR.jpg
Pobierz@c3l3r1on:
To jest cewka na rdzeniu ferrytowym, element przetwornicy napięcia jak sądzę. Coś takiego jak tutaj:
http://p.globalsources.com/IMAGES/PDT/B1030762849/Ferrite-Type-SMD-Power-Inductor-Cores.jpg
Powinno działać normalnie, bo ułamała się tylko górna część rdzenia.
To jest cewka na rdzeniu ferrytowym, element przetwornicy napięcia jak sądzę. Coś takiego jak tutaj:
http://p.globalsources.com/IMAGES/PDT/B1030762849/Ferrite-Type-SMD-Power-Inductor-Cores.jpg
Powinno działać normalnie, bo ułamała się tylko górna część rdzenia.
- 3
@c3l3r1on: Co za bzdury tu można czasem przeczytać ;) To jest dławik i ułamanie kawałka jego obudowy drastycznie zmienia jego parametry - w końcu nie bez powodu jest zrobiona z ferromagnetyka.
@fstab: Temat wałkowany sto razy. Użyj wyszukiwarki. Zamykam.
Komentarz usunięty przez moderatora
Mirki, spotkał się ktoś z taką akcją, że włączacie sobie tv, widzicie normalnie obraz przez sekundę-dwie a potem obraz gaśnie totalnie i jest czarno ale dalej słychać dźwięk i można wykonywać wszelkie czynności typu zmiana kanałów etc? Jeśli tak, to jak sobie z tym poradziliście? Co może być uszkodzone i ile taka naprawa może kosztować? Proszę o pomoc, bo wieczór z ps3 się zapowiadał a tu takie coś.
edit: telewizor to jakiś
edit: telewizor to jakiś
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@rudy9210: U mnie się tak dzieje, tylko gdy jest na TRVAM. Nie robie sobie jaj. Oglądam na DVB-T na ręcznie zrobionej antenie z koncentryka.
A no i jak jest burza to też śnieży i się wyłącza co jakiś czas.
A no i jak jest burza to też śnieży i się wyłącza co jakiś czas.
- 8
Kurka wodna, jasny gwint! Nie można używać słowa cholera! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#elektrodacontent #elektroda #heheszki
#elektrodacontent #elektroda #heheszki
źródło: comment_bcvEZx8mo6olGtquiiq4tpe1GGsBH2gD.jpg
Pobierz@damix: Z Predatorem się nie zaczyna.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
#heheszki #elektroda #elektrodacontent #nierozumiejo
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13856347#13856347
nie na temat? a śmieszne obrazki nazwa tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13856347#13856347
nie na temat? a śmieszne obrazki nazwa tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
@dlaczegoplaczesz: Niestety ale administratorzy elektrody cierpią na poważną chorobę
źródło: comment_hw5W6r8niEh6nbHnvzAYBFKYbAhgvjSs.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Witam,
Kumpel ma pewien problem - nie moze zainstalowac win7 64bit na swoim kompie - wywala blue screen podczas isntalacji - 32bit smiga bez problemu zarowno xp oraz win7
Kompa mial w serwisie i problem podobno taki ze mobo gryzie sie z ramem.
Chcial
Kumpel ma pewien problem - nie moze zainstalowac win7 64bit na swoim kompie - wywala blue screen podczas isntalacji - 32bit smiga bez problemu zarowno xp oraz win7
Kompa mial w serwisie i problem podobno taki ze mobo gryzie sie z ramem.
Chcial
źródło: comment_RNdmXRhiaJBzHoj6gUJ79gopzC8l9W5O.jpg
Pobierz- 4
@saw24: MOżliwe, że jedna z kości ram jest walnięta i jak alokuje więcej niż 4GB na 64bitach to wywala bluescreena. Niech przeleci każdą kość osobno MemTestem odpalanym z pendrive http://www.memtest.org/
- 1
@saw24: Ja nigdy nie sugerowałem się takimi listami, ale skoro okaże się, że to faktycznie wina niekompatybilnego ramu to w razie czego brałbym model z listy, żeby nie nadziać się drugi raz :)
- 2
Witam drogie miraski! Jest pytanko do was. Chodzi mi o uprawnienia na elektryka do 1kV albo do 15kV. Wiecie moze jakie materialy w internecie sa aktualne? Bo chcialbym sie nauczyc wszystkiego na wlasna reke a potem isc na egzamin zeby nie bulic za kurs niepotrzebnie. Nie mam zadnego pojecia o elektryce totalne zero. Bardzo prosze o ewentualna pomoc. Pozdrawiam serdecznie, Mirek.
#elektryka #elektroda #uprawnieniasep
#elektryka #elektroda #uprawnieniasep
Nie mam zadnego pojecia o elektryce totalne zero.
Jednak radziłbym Ci iść na kurs, o wiele łatwiej jest to przyswoić jak ktoś tłumaczy. Ja tylko chodziłem na wykłady i egzamin to była formalność (1 kv here).
@miszczo997: A u mnie: po co piasek w bezpieczniku topikowym :D
- 4
Przed chwilą znalazłem na elektrodzie rozwiązanie swojego problemu. Jestem pozytywnie zaskoczony.
#elektroda
#elektroda
@hartem: Było. Zamykam.
- 0
@stan_rzeczy: No wiesz, nie ośmieliłbym się pytać. W końcu było, użyłem wyszukiwarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako ciekawostkę dodam, że tamten temat założyła osoba o nicku MoNiAczEk xD
Jako ciekawostkę dodam, że tamten temat założyła osoba o nicku MoNiAczEk xD
#elektroda #elektrodacontent #bekazelektrody #heheszki
Bo forum jest po to aby wymieniać się informacjami pomiędzy ludźmi którzy wiedzą na co się porywają, wykazując przy tym przynajmniej minimum wiedzy i zaangażowania.
W życiu trzeba tffardym być bo inaczej to ci na głowę wejdą.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1515065.html
Bo forum jest po to aby wymieniać się informacjami pomiędzy ludźmi którzy wiedzą na co się porywają, wykazując przy tym przynajmniej minimum wiedzy i zaangażowania.
W życiu trzeba tffardym być bo inaczej to ci na głowę wejdą.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1515065.html
źródło: comment_Bjln8oe9p3abmUHVCJucQ8IpUYjN5Nm0.jpg
Pobierz@rozmiar-czcionki: jak już kiedyś pisałem - znalazłem idealny cytat podsumowujący elektrodę
Po prostu szukam porady na tym forum, tylko zastanawiam po co ono jest, bo idąc Twoim tokiem rozumowania nie elektryk nie jest mile widziany, a elektryk jak sam powiedziałeś powinien to wiedzieć. :)
- 10
@Luks_x: Masz rację, ale mnie osobiście denerwuje fakt, że pierwsze 60 wyników konkretnego problemu w google to tematy na elektrodzie, wałkowane wielokrotnie oczywiście






























#elektroda