@KualaLumpur: W ogóle jeżeli chodzi o pracę nieporównywalnie ciężej mają nauczyciele poloniści czy matematyki od nauczycieli przedmiotów przyrodniczych gdzie jedyne co trzeba to wiedzę wyłożyć (zazwyczaj poprzez odgrzewaną notatkę) coś tam po opowiadać i zrobić czasem kartkówkę/ łatwy w sprawdzaniu test z zamkniętymi zadaniami
  • Odpowiedz